Rozszerzenia

+
creative said:
Przydało by się trochę więcej znaków np leczenie i więcej możliwości "tuningu" mieczy i zbrój :)
1. W sadze były tylko te znaki, które są + heliotrop.2. Miecze można ulepszać, a na kurtkę można co najwyżej ćwieków dodać.
 
A kiedy w końcu będą te rozszerzenia?? Już od roku jest napisane, że już wkrótce... to więc kiedy??
 
Pierwsze już wyszło, a drugie wyjdzie we wrześniu. No i pewnie jeszcze jakiś dodatek większy zrobią przed Wiedzimnem 2.
 
creative said:
lokacji i bossów jest za mało w Wiedźminie :/
To poczekaj na: kontynuacje gry/Efekt Uboczny/dodatek, który możne być, albo nie. To nie jest takie coś, co się robi w dwa tygodnie. Moze nowa lokacja - lazis sobie po pustym, plaskim polu i raz po raz atakuje Cie boss?
 
AntiDotuM said:
AntiDotuM said:
rany, za malo bossow...., za to fabula doskonala:))
Tylko po co fabuła... można za każdym kaktusem schować jednego bossa i mamy rąbanki na co najmniej miesiąc... ;)
jasne:)) to proponuje od razu nazwac gre jakos inaczej- moze diablo- wiedzmo co tam jeszcze :D. bo w crpg o siekanine zdaje sie nie chodzi.
 
Bez pochwy na miecz wyglada to jakby te miecze latały na jego plecach :D wiecej smarowideł na miecz i eliksirów :) troszke wiecej potworów :)
 
Joshimoto said:
Bez pochwy na miecz wyglada to jakby te miecze latały na jego plecach :D wiecej smarowideł na miecz i eliksirów :) troszke wiecej potworów :)
jak beda pochwy na miecze, to tez bedzie be, ze nieladne, ze takie i owakie. przynajmniej mozna sobie popatrzec na ladnie wykonany miecz.
 
FirnomirIFRIT said:
Słyszałem, ze pochwy maja być w ER.
Fir - błagam, nie prowokuj tego tematu... :wall: przez jakiś czas byl z nim spokój...No chyba, że chodzi Ci o lawinę postów:
No wszystko jest fajnie tylko kiedy będzie można pobrać ER ;D ;D
 
Miał ktoś może problem z wczytaniem modów (np. sen nocy letniej, rozdroża)?Czy są to tylko jakieś zajawki przygód?Pojawiają się co prawda jako dodatkowe przygody w grze, ale podczas wczytywania wyświetla się komunikat "brak zapisanych stanów gry lub są one uszkodzone" czy coś podobnego...i po kliknięciu "ok" lub "anuluj" powrót do gł. menu.Spotkaliście się z czymś takim?Jeśli gdzieś już jest odpowiedź na to pytanie - prośba o linka.PS pliki adv umieściłem w folderze Data
 
Pliki *.adv należy umieścić w folderze Mójkomputer/Dokumentyudostepnione/Thewitcher (lub jak kto woli C:\Documents and Settings\All Users\Dokumenty\The Witcher) i wtedy nie powinno byc problemu :p
 
Top Bottom