Rozszerzenia

+
Rozszerzenia

Dostęp do tej SEKCJI jest możliwy tylko po zalogowaniu i zarejestrowaniu gry. W ramach rozszerzeń otrzymacie między innymi edytor do gry oraz przygotowane przez CD Projekt RED dodatkowe questy.Chętnie wysłuchamy Waszych pomysłów dotyczących tego, co chcielibyście otrzymać w ramach przyszłych rozszerzeń. Możecie je zgłosić i podyskutować na ich temat
 
To znaczy, że będzie cosik takiego? Jak TB do Baldura?To ja bym kciał mozliwość współdziałania z wiedźminem, ale na zasadzie, że dajemy drugiej osobie ekwipunek, możemy wybrać kogo zaatakuje itp. :D
 
Może jakieś narzędzia dla modderów. Gry, które pozwalają tworzyć własne dodatki żyją dłużej i cieszą się większą popularnością. Porządny mechanizm do tego był np. w Morrowind.A poza tym to pewnie większy świat i nowe zadania na pewno by ucieszyły graczy.
 
Wlasnie sie zastanawialem kiedy powstana pierwsze mody i czy beda udostepnione narzedzia dla modderow w koncu dla nwn troche tego powstalo
 
To ja poproszę takie rozszerzenie jak Noc kruka w Gothicu, dodające questy, mapy, NPC ect...
 
Funky Monk moglbys sprecyzwac co oznacza słowo ''rozszerzenie'' w tym wypadku? chodzi o dodatek do gry? (plytka dvd ktora kupimy w sklepie) czy tylko jakis wiekszy patch? narzedzia dla modow napewno sa niezlym pomyslem, nie obrazil bym sie tez jakby zegar w grze pokazywal dokladna godzine (co do minuty) a nie 20:00, 20:30, 21:00 itd
 
Sum said:
Możliwość zagrania zamiast Geraltem, półnagą elfką z wielkim mieczem ;)
No chyba nikt by się nie pogniewał ;DA tak poważnie to to co zwykle w dodatkach wiecej questów,nowe lokacje umiejętnosci itp...No i toolsy do modowania gry...
 
Nie jestem pewien czy to jest możliwe jako rozszerzenie ale chętnie bym widział zmianę graficzną interfejsu z upstrzonych kolorystycznie szlaczków na papirusowe zwoje w przyszłości.Jako luźny pomysł, przyszła mi do głowy możliwość posiadania ucznia.Co dalej...Stworzenie ciekawego i zgranego multiplaya zapewne zajęłoby masę czasu i wymagało przebudowania gry. Pomysłów w tym temacie bym kilka znalazł. Przyjemnie by było móc zagrać z drużyną lub przeciwko komuś grając nie koniecznie tylko postacią wiedźmina.Większa możliwość personalizacji postaci ? Ubrania, pancerze i tego typu dodatki.To chwilowo tyle może po ukończeniu rozgrywki coś mi się jeszcze nasunie.
 
Moim zdaniem, zamiast multiplaya lepiej zrobić coś takiego jak WoW, no chyba, że już taki twór powstaje :)World of the Witcher - online RPG... to brzmi dumnie :)
 
tak się zastanawiam, może jakieś frakcje wiedzmińskie, na zasadzie, że po wielu latach "naród" wiedzminów sie odrodził, dużo ich się zrobiło i zaczęli dzielić się na pewne obozy. możliwe, że to nie do końca jest zbieżne z wizją ASa, ale... w końcu to gra REDów a nie imć Sapkowskiego
 
Zanim wydane będzie jakieś większe rozszerzenie czy dodatek to skrupulatna naprawa wszystkich bugów patchami.Więcej modelów postaci. (Aczkolwiek o dziwo AŻ tak mi to nie przeszkadza, Dziadu miał częściowo rację ;))Rozbudowa i większa różnorodność w rozwoju postaci.Poprawa mimiki twarzy.Ułatwienia w poruszaniu.Dodatkowe lokacje i questy i dialogi.Optymalizacja silnika.Ale nie wiem czy lepiej robić dodatki czy lepiej od razu wziąć się za TW2 na lepszym silniku :).
 
Dajcie narzedzia dla modderów a sami bierzcie się za drugą część, albo porządny dodatek z nową kampanią i lokacjami.
 
Witam.No ja także mam nadzieję, iż te narzędzia to będzie po prostu kompletny D'jinni (komplety tzn. w takiej wersji w jakiej używał go CD Projekt Red to tworzenia gry).Funky Monk czy z CD Projekt Red można jakoś skontaktować się bezpośrednio (jakiś mail bezpośrednio do Was tzn. twórców gry i narzędzi)? Chciałbym stworzyć podręcznik (tutorial) do Waszych narzędzi. Napisałem w tej sprawie maila do pani Agnieszki Wasilewskiej, ale nie trzymałem żadnej odpowiedzi :( Jestem autorem obszernego, ponad 300 stronicowego podręcznika do techlandowskiego edytora ChromEd. Podręcznik pisałem tak, aby mapki mogła zacząć robić osoba, która nie ma żadnego doświadczenia w tej dziedzinie. Uzyskałem to umieszczając w podręczniku bardzo dużo screenów wraz z obszernym komentarzem. Podręcznik był do pobrania z witryny gry Chrome i bodajże dołączony do gry Chrome: SpecForce. Jakby co to mogę podesłać, ale zajmuje ok. 20MB. Prosiłbym o kontakt w tej sprawie na invisiblesoftware@gmail.com
 
Na pewno tryb multiplayer i jakieś nowe questy ,bronie ,miksturki itp. A takie mniej ważne rzeczy to to żeby Geralt mógł np zeskakiwać ze schodów itp bo to czasami wkurza że trzeba wchodzić i schodzić cały czas zamiast zeskoczyć.
 
TobiAlex said:
cześć ! czasami TobiAlex nie grałeś w archlorda pod nickiem Sargeros ?jeśli tak to witaj ponownie;)nie wiedziałęm ,że ty zrobiłeś ten poradnik ;)A co do rozszerzeń to również mam pytanie- co mamy rozumieć przez "rozszerzenie" ? czy to ma być większy dodatek(na cd/dvd) i mamy polecić cobyśmy chcieli tam zobaczyć? czy to mają być małe dodatki/zmiany w aktualnej grze ?Jeśli chodzi o małe dodatki.zmiany to chciałbym , by Geralt mógł skakać:) taki wysportowany jak kot ,a zwykłego płotu przed polem nie da się przeskoczyć ;)Również większy wybór mieczy wiedźmińskich srebnych/stalowych oraz innego ubrojenia i zbroi byłby mile widziany ;)No i tak jak wszyscy z chęcią skorzystałbym z narzędzi do tworzenia mod- wtedy gra miała by możliwość rozwoju ( jak wiadomo - ile razy można przejść daną grę ? 2-3 ? później i tak będziemy wszystko znali na pamięć ;) )
 
vcrproszek said:
cześć ! czasami TobiAlex nie grałeś w archlorda pod nickiem Sargeros ?jeśli tak to witaj ponownie;)nie wiedziałęm ,że ty zrobiłeś ten poradnik ;)
Witaj.Tak, Sargeros z Archlorda to ja :) No i poradnik do ChromEd'a to też ja :)
 
Top Bottom