Rozszerzenia

+
Firnomir said:
-Fast Travel - o nie Oblivion. Tu jest klimat, a lokacje są małe.-Ekwipunek - no bez jaj.-Oba miecze? Ech... (TU WSTAW: Standardowa odpowiedź na taki post nr. 5)
Aaye...Umiesz pisać sensowną odpowiedź?Bo z tej nic nie wynika.- Fast travel - co to ma do klimatu?Chcesz biegać to biegasz, nie chcesz to skaczesz - mnie np w Wiedźminie strasznie wkurza bieganie przez całą lokację by od NPC'a się dowiedzieć, że muszę spowrotem przebiec jeszcze raz to samo...po drodze tnąć X utopców- Ekwipunek w Wiedźminie jest beznadziejny i do bani...totalnie.Oprócz slotów na miecze i eliksiry nie ma w nim nic dobrego i osobiście uważam, że cały jest do zmiany.- Oba miecze - a czemu by nie?Toć już Wiedźmin ma taką opcję w walce, więc czemu by tego nie poszerzyć?Zanim wyskoczysz ze "zgodnością z sagą" to najpierw spójrz ile gra ma pkt niezgodnych z sagą.Na Bogów to jest gra komputerowa i ma sprawiać frajdę!A czasem odnoszę wrażenie, że niektórzy traktują tą grę jak relikwię...Aileen
 
Pablo said:
- Oba miecze - a czemu by nie?Toć już Wiedźmin ma taką opcję w walce, więc czemu by tego nie poszerzyć?
Z resztą masz rację, ale dwa miecze śmierdzą mi emo drowem Drizztem. We wszystkich większych filmach, anime i grach musi pokazać się jakiś pajac wywijający dwoma długimi ostrzami. Ja rozumiem że wygląda to efektownie i na 14 latkach robi to wrażenie bo jest cool. Ale nie dajmy się zwariować.
 
bagro said:
Osobiście oczekuję na:-opcję fast travel (może w formie teleportu między miejscami mocy)-poszerzenie panelu ekwpiunku lub przynajmniej stworzenie osobnej "przegrody" na eliksiry, oleje, składniki, power up'y do mieczy w której miejsce byłoby nieograniczone tak jak w przypadku przedmiotów fabularnych-fajnie byłoby móc nosić w ekwipunku miecz i zbroje (wkurzające są te ciągłe powroty do karczmarzy) -nie wyobrażam sobie gry osadzonej w klimatach zbliżonych do średniowiecznych bez zwierząt gospodarskich koni etc. (żeby chociaż stały sobie spokojnie po oborach czy przy wodopojach prawdopodobnie engine nie udźwignie modelu jazdy konnej a szkoda...) powaga jedna krowa na całą grę :D troszke śmieszne...-styl walki wykorzystujący oba miecze,- last but not least - nową, świeżą, równie klimatyczną kampanię !!!
chyba jedyny post, w sugestami którymi zgadzam się niemal w 100% . doskonałe podsumowanie wszelakich braków w grze
 
No właśnie fajnie by było gdyby można było walczyć przy użyciu 2 mieczy tak jak Azar Javed on brał do walki jeden miecz w jedną rękę i drugi w drugą. ;D
 
Dwa miecze... Tu już nie o zgodność z sagą chodzi, a o to, że obydwa miecze wiedźmińskie są zdecydowanie zbyt ciężkie, żeby ich używać w ten sposób... Poza tym, dwie bronie o długich ostrzach... Chyba bardziej by sobie utrudniał, niż ułatwiał ;)Nie mam nic przeciwko takim rozwiązaniom w grach, które w założeniu są z lekka "kreskówkowe". Ale twórcy "Wiedźmina" postawili na w miarę wierne odwzorowanie praw fizyki rządzących naszym światem... Dobrze byłoby się tego założenia trzymać.
 
WitamProponuje dodać:kilka potworów:np. widłogony, gryfy, selvina, itp.rasę gnomówklika questów nawiązujących do sagi i opowiadań(na przykład jak Geralt spotyka Borcha Trzy Kawki z opowiadania Granica możliwości)trochę rozszerzyć plansze w całej grze(szczególnie na początku jest spore ograniczenie ruchu)Chętnie też bym zagrał w grę "Wiedźmin, początek", w której można by było grać przed rozpoczęciem sagi.Można by było dodać kilka questów z opowiadań. Ponieważ Sapkowski niezbyt jasno przedstawia przeszłośćGeralta, twórcy mieliby dużą swobodę nie wchodząc w konflikt z książką(jak w kilku momentach obecnej gry) ale ją uzupełniając. Sądzę, że taka gra byłaby spełnieniem marzeń wielu czytelników i graczy.
 
Ja proponuję większą "wolność". Bo jest ona trochę za bardzo liniowa. Żeby można było wychodzić gdziekolwiek. Proponuję usunąć taki jakby ślizg jak się zmienia nagle kierunek ruchu Geralta. To jest straszne. Chciałbym mieć też możliwość skoku. Chciałbym również żeby mapy były bardziej rozległe a nie że byle krzak i nie można wyjść dalej, tak samo z pływaniem. Dlaczego można zanurzyć się w wodzie tylko mniej więcej do pasa?
 
I gdybyście zadali sobie trochę trudu i poczytali wcześniejsze strony.I żeby to było realne.I fajnie, by było gdybyście nie chcieli z rozszerzenia zrobić nowej jeszcze raz takiej gry.
 
:DFajne tez moglo by byc,wspolpraca z innymi wiedzminami ,np (moze to za duzo powiedzniane ale...xD) odbudowane Khear Moren, szkolenie innych wiedzminow . Cos w tym stylu ,A z broni to jakies -sztylety do rzucania -mozliwosc zucenia mieczem jak to mialo w Prologu MijesceInne- zakneblowania wroga - skradanie sie -cichego zabijania wroga- miec wlasny dom (do kupiena xD)I jeszcze mozliwoesc skakania ,i ataku z wyskoku :)
 
tigerboss said:
:DFajne tez moglo by byc,wspolpraca z innymi wiedzminami ,np (moze to za duzo powiedzniane ale...xD) odbudowane Khear Moren, szkolenie innych wiedzminow . Cos w tym stylu ,A z broni to jakies -sztylety do rzucania -mozliwosc zucenia mieczem jak to mialo w Prologu MijesceInne- zakneblowania wroga - skradanie sie -cichego zabijania wroga- miec wlasny dom (do kupiena xD)I jeszcze mozliwoesc skakania ,i ataku z wyskoku :)
Witam!Drodzy koledzy z forum: zrozumcie, że opcja skakania, nie może być zaimplementowana z powodu fabrycznych ograniczeń silnika Aurora w wersji Aurora 2007r. Zaś gra, z góry nastawiona na jak największą z "Wiedźmińską Sagą" autorstwa Andrzeja Sapkowskiego najprawdopodobniej nie będzie zawierać elementów całkiem z nią sprzecznych jak np. który się skradanie i rzucanie sztyletami przez wiedźmina. Jednocześnie chciałbym poinformować, że używanie wyżej wymienionej broni w celu miotania nią w oponenta jest niemożliwe z przyczyn technicznych - sztylet to nie nóż do rzucania. Fragmentu o mieczu niestety nie jestem w stanie zrozumieć. Potwierdza to tezę o moim niskim poziomie intelektualnym. :( Jak rozumiesz cel oraz wykonanie proponowanych elementów takich jak kneblowanie oraz ciche zabijanie? Chodzi o to, by Geralt zabijał nie wydając dźwięku? W jaki sposób mógłbyś rozwinąć tą ideę? Do tego jeszcze jeden element, którego obecność w Twoim poście wprawiła mnie w krańcowe osłupienie - po co bohaterowi dom? Osoby jego profesji żyją "na szlaku" - ciągle wędrują, a zimują najczęściej w Kaer Morhen. Zaś świat gry oraz rozmiary lokacji czynią ten pomysł w najmniejszym stopniu sensownym. Na koniec opiszę moje subiektywne odczucia odnośnie początku Twej wiadomości. Pomijając niezbyt zrozumiałe słowo - DFajnie - możliwe, że przez przypadek ucięło Ci początek posta, przez co tak to wygląda. Ten drobny incydent, nie jest ważny i nie wpływa negatywnie na merytoryczną wartość tego, co nam tu zaprezentowałeś. Lecz fragment o odbudowie Warowni Starego Morza nie jest typowy, czy wręcz sensowny w grach cRPG. Zwykle takie elementy pojawiają się w gatunkach hybrydowych oraz RTS. Mają nadzieję na rychłą odpowiedź od Ciebie pozdrawiam Cię serdecznie i w imieniu innych forumowiczów życzę miłego pobytu.Twój Fir
 
A ciekawe czy ER też będzie można zajerestrować.I ciekawe czy na tym samym mailu.Ale może ci którzy mają zarejestrowaną podstawową wersję wiedźmina opcja zarejestruj grę będzie nie dostępna.
 
Wiesz, Firnomir (no dobra, Firnomir :p ), mógłbyś to skopiować i wrzucać co drugi post w tym temacie.
Mobil1 said:
A ciekawe czy ER też będzie można zajerestrować.I ciekawe czy na tym samym mailu.Ale może ci którzy mają zarejestrowaną podstawową wersję wiedźmina opcja zarejestruj grę będzie nie dostępna.
Myślę, że opcja rejestracji będzie działała dokładnie tak samo, ale gra nie będzie rejestrować się jako "Wiedźmin", tylko "Wiedźmin ER".
 
Tylko nie wiem czy jak się zarejestruje ER to pozycje na forum wyzerują się. ???I jak ktoś sobie pobierze w formie patcha to jak zarejestruje?
 
mati7997 said:
Fajnie gdyby można było pobrać rozszerzenie z edycji rozszerzonej a może coś takiego jest????
Chyba nie jesteś z nami na bieżąco.Tu masz link sobie przeczytaj i wszystko będzie dla ciebie jasne.http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=10549.0
 
Jak dla mnie to Witcher powinien posiadać możliwość grania w sieci. Ale nie byłaby dla mnie taka sieciówka dobrzy na złych NIE! Wiedźmin powinien posiadać taką sieciówkę gdzie nabijałoby się levele i zdobywało umięjętności tak jak np. w wow'ie.
 
to jest jawny objaw debilismu ten temat byl poruszany miliony razy wiec w pierwszym poscie nie powinienes sie wypowiadac jerzeli uprzednio nie przeczytales watku zwiazanego z multi
dumbassdumbassdumbassdumbassdumbassdumbassdumbass​
 
Top Bottom