Rozszerzenia

+
buda24 said:
to jest jawny objaw debilismu
Otóż to! Jawny objaw debilizmu! Gratuluję obiektywnego spojrzenia na siebie. Jest nowy i niedoświadczony. Mało wie o forum, tak jak zresztą i ty. Przynajniej nie obraża twojego poziomu intelektualnego - w końcu leżącego się nie kopie. Owszem jego post pod względem merytoryczym pozostawia wiele do życzenia, ale twój jeszcze więcej.
dumbassdumbassdumbassdumbassdumbassdumbassdumbass​
Cokolwiek to znaczy.
 
buda24 said:
to jest jawny objaw debilismu ten temat byl poruszany miliony razy wiec w pierwszym poscie nie powinienes sie wypowiadac jerzeli uprzednio nie przeczytales watku zwiazanego z multi
dumbassdumbassdumbassdumbassdumbassdumbassdumbass​
Buda24, otrzymujesz oficjalne ostrzeżenie za niewłaściwe traktowanie innych użytkowników forum. Proponuję także zapoznać się bliżej ze słownikiem ortograficznym...
 
Czy silnik graficzny aureora czy aurora nie pamiętam pozwolił by na dodanie takiej broni jak chyba orion? To coś co miał wiedzmin do miotania to chyba była gwiazda nie pamiętam dało by sie coś takiwgo wprowadzić?
 
Silnik pewnie by pozwolił. Inaczej by było z zamontowaniem tego. Nowa animacja to jedynie niewielka część. Mechanika, umiejętności i tak dalej. Być może się uda wprowadzić coś takiego ale było by to baaardzo pracochłonne.PS. Nie pisz kolorem. Spokojnie bez tego da się przeczytać Twój post.
 
Mam nadzieję że coś takiego zostanie wprowadzone ciekawe mogło by to być chociaż mogło by trochę popsuć klimat bo zamiast walczyć moglibyśmy schować sie za drzewem i strzelać
 
Płacisz tylko za przesyłkę. Zły temat chyba. I nie pisz tak grubo i tak widzimy.Zarejestruj grę na gram.pl i tam jest taka opcja.
 
chcialbym zeby w Aktualizacji byl glos jak sie z kims rozmawia poniewaz nie chce mi się zabardzo czytać choć przeczytalem juz kilka Dialogów:Da i jeszcze inna animacja moze byc od wyciagania broni np taka jak na filmiku jak Geralt walczy ze Strzygą itp i żeby była możliwośc zmiany postaci np na Eskela lub Vesemira i żebyśmy mogli dodawać do ich ekwipunku jakies przedmioty które nam sie w nim nie mieszczą. Poza tym jakąś nową bron np Łancuch bo na filmiku dość fajnie wygląda. Pozdrawiamtutaj edytujemy posty! Chyba, że chcesz warna...Iwona :)
 
Człowieku? Czytać nie umiesz? Mają zatrudniać aktorów do głupiego moda?Zmiana postaci? Nie wiem co paliłeś, ale rzuć to.Jedynie łańcuch nie jest taki bez sensu. Ale był już 12345 razy.
 
Ten patch 1.3 to jest ta edycja rozszerzona? Bo chuba po tym mam ta nowa przygode macie tez taki mod ze Geralt ma czarny miecz i zbroje?
 
mati7997 said:
Ten patch 1.3 to jest ta edycja rozszerzona? Bo chuba po tym mam ta nowa przygode macie tez taki mod ze Geralt ma czarny miecz i zbroje?
Nie. ER będzie soon.Kup pan słownik.
 
Top Bottom