Rozszerzenia

+
Ciekawe dlaczego w dziale Rozszerzenia nic nie ma.Fajnie żeby już w ER można było skakać polować na zwierzęta itp. tak jak ma być w Strands of destiny bo jak o tyle ma być przedłużona premiera ER to mogli by te możliwości dodać.Bo nie chce mi się czekać na Strands of destiny do 2009 roku. ;D[size=12pt]Jeszcze raz napiszesz posta pod postem, a dam Ci warna. Jesteś na forum dostatecznie długo, byś zdążył już poznać zasady tutaj panujące...Iwona.[/size]
 
Bo Polacy, zamiast robić, wolą marzyć, zamiast wysuwać jakieś konkretne i możliwe do zrealizowania plany, wysuwają plany nie możliwe.żeby ciebie pocieszyć, parę grup moderskich już pracuje nad nowymi przygodami (usłyszałem o 2).
 
Firnomir said:
Firnomir said:
Fajnie żeby już w ER można było skakać polować na zwierzęta itp.
I jeszcze koń! Zmutowany koń!A po co?Do czego ma się to przydać w grze?
Fir, daj sobie już spokój tylko się denerwujesz, a każdy nowy użytkownik musi tu dodać swoje (powtarzające się) trzy grosze :pPoza tym szczerze wątpię aby którykolwiek z REDów tu zaglądał. Przynajmniej nie od około 30 strony :p
 
Avallac039h said:
Avallac039h said:
Avallac039h said:
Fajnie żeby już w ER można było skakać polować na zwierzęta itp.
I jeszcze koń! Zmutowany koń!A po co?Do czego ma się to przydać w grze?
Fir, daj sobie już spokój tylko się denerwujesz, a każdy nowy użytkownik musi tu dodać swoje (powtarzające się) trzy grosze :p
Ja ich nawracam na drogę światła! To moja misja! :pPoważnie, może niektórzy zmądrzeją.
 
Spamujcie dalej...wynagrodzę za całokształt pięknym, żółtym (lub pomarańczowym) warnem.... ]:->To wy spamujcie, a ja pomyślę o kolorku... ]:->
 
Ecstasy said:
Udało mi się czegoś dowiedziec (nieoficjalnie:))- otóż jest robiony jakiś dodatek:))
Taaak. Chodzi o ten mod z ER?Czy oficjalny_dodatek_o_którym_wszyscy_wiedzą,_że_będzie? (nazwa robocza)
 
Ja chce więcej mieczy , pancerzy itd. A i więcej potworów , umiejętności i questów. A najlepiej porządny dodatek albo II część.
 
blazenek said:
Ja chce więcej mieczy , pancerzy itd. A i więcej potworów , umiejętności i questów. A najlepiej porządny dodatek albo II część.
Blazenek na Wiedźmin 2 jeszcze czas. Wiedźmin ledwo co pół roku skończył. :)
 
Ja chce więcej mieczy , pancerzy itd. A i więcej potworów , umiejętności i questów. A najlepiej porządny dodatek albo II część.
genialna myśl zasługujesz na nobla ale przedtem przeczytaj inne posty bo takich pomysłów jest na pęczki (a poza tym co to znaczy ja chce to nie jakiś sejm zachowajmy trochę kultury używajmy słów proszę, chciałbym i przepraszam )
 
mati7997 said:
Ale jakis maluteńki dodatek z mieczami i zbrojami mógł by wyjść nawet małe a i tak będzie cieszyć
Żeby było więcej broni zbroi itp. to by trzeba trochę poczekać w Strands of Destiny będą nowe elementy to zobaczymy czy będa jakieś nowe miecze zbroje itp. ;)
 
Top Bottom