Rozszerzenia

+
Dumaju ja - MODU nie powstaną???? - gra za długo się slimaczyła dawono każdy ją przeszedł na piechotę i wrócił do Obliwiona bo tam coraz nowsze mody dochodzą a TU cisza :-X :-X www.tesnexus.com/downloads/today.php
 
Powstają, ale większe i lepsze. Edytor mamy od niedawna i trzeba się go nauczyć. Dwa nowe miecze i jeden dialog to nie mod.
 
Mobil1 said:
Gdyby nie przesunięcie premiery ER już od wczoraj byśmy ją mieli.
Mobil1, a co ten post wnosi do tematu? To Twój kolejny spamerski post....naprawdę pracujesz na warna za spam...Lepiej chyba dostać porządną ER, a nie wersję taką, że wymagałaby kolejnych patchy... a daty nie podają, gdyż są w trakcie rozmów z Atari i Novym Diskiem, którzy są wydawcami gry na innych rynkach.
 
Iwona said:
Lepiej chyba dostać porządną ER, a nie wersję taką, że wymagałaby kolejnych patchy...
Dokładnie... Jestem pewien , że nasze oczekiwania zostaną wynagordzone i wersja jaką ujrzymy będzie Ideałem albo bliska Ideałowi. :)
 
A ciekawe jakie będą nowy wywiady z twórcami gry.Mam nadzieję że fajne tak jak te z wersji podstawowej. ;D I jeszcze fajnie by było gdyby w ER w ćwiekowanej skórzanej kurtce na pasie została dodana sakwa na ekwipunek bo głupio to wygląda gdy nie wiadomo gdzie Geralt ekwipunek przetrzymuje.Sakwy są we wszystkich 4 zbrojach a więc w 5 ćwiekowanej skórzanej kurtce też powinna być. :angel:
 
mati7997 said:
Wiecie czy da sie wymienic porysowana plyte z wiedzminem na nowa? I czy za free
Są sklepy gdzie masz regeneracje płyt, ale niestety się za to płaci.
mati7997 said:
Człowieku? Czytać nie umiesz? Mają zatrudniać aktorów do głupiego moda?Zmiana postaci? Nie wiem co paliłeś, ale rzuć to.Jedynie łańcuch nie jest taki bez sensu. Ale był już 12345 razy.
Poczytaj sobie poprzednie posty bo widzę jesteś na bakier z nimi. Nie muszą zatrudniać aktorów ale mogliby dać lektora.A Pan słyszał o edycji postów? Nie? To już Pan wie... następnym razem będzie warn, i nie jestem :evil:Iwona. :angel:
 
Nemesis87 said:
Nemesis87 said:
Wiecie czy da sie wymienic porysowana plyte z wiedzminem na nowa? I czy za free
Są sklepy gdzie masz regeneracje płyt, ale niestety się za to płaci.
Trochę na bakier z aktualnością jesteś.W obu postach. A wiadomości czytałem.
 
Ja najbardziej bym chciał, aby w grze poprawiono interakcje z otoczeniem, że by byle krzaczek nie zatrzymywał postaci jak jakiś mur i także że by postać mogła zeskakiwać z niskich pagórków czy schodów i przepłynąć przez rzekę, bo to by znacznie skróciło długie bieganie. Także fajnie by było gdy by z jednego krzaczka jakiegoś zioła można było zebrać więcej niż jeden składnik. Ciekawy dodatkiem było by gdyby Gerald mógł na przykład taranować zamknięte drzwi, w przypadku gdy by posiadał na wyposażeniu siekierę to mógłby nią roztrzaskać zamknięte drzwi czy zamkniętą skrzynię;) Także można by było coś zrobić z tą łatwością zabierania przedmiotów w różnych domach, gdzie postać wchodzi sobie do domu i bierze co mu się podoba, można by było wprowadzić jakiś czynnik losowy, że np w jednym domu nic by się z tego powodu nie działo bo mieszkańcy np wyszli gdzieś a w drugim gdy są to np gdy zabierze się jakiś przedmiot wzywają strażników i krzyczą złodziej, parszywy odmieniec itd.;) Aha zapomniałbym fajnie by było gdyby twórcy tworząc miasto stworzyli w nim jakąś bibliotekę gdzie można by poczytać za darmo;) jakieś książki i gdyby np wyszło się z budynku z jedną z tam dostępnych książek to ścigałaby nas straż miasta lub piękna bibliotekarka;) z którą no wiecie po zapoznaniu coś mogło by na krótką chwilę zaiskrzyć hehe;)
 
Mirek1983 said:
Ja najbardziej bym chciał, aby w grze poprawiono interakcje z otoczeniem, że by byle krzaczek nie zatrzymywał postaci jak jakiś mur i także że by postać mogła zeskakiwać z niskich pagórków czy schodów i przepłynąć przez rzekę, bo to by znacznie skróciło długie bieganie.
Firnomir chyba jeszcze tego nie przeczytał, więc uciekaj, póki masz czas ]:->
Mirek1983 said:
Także fajnie by było gdy by z jednego krzaczka jakiegoś zioła można było zebrać więcej niż jeden składnik.
A na którym etapie gry jesteś? Od ukończenia gry kawał czasu minął, i powrócić nie miałem okazji, ale o ile pamiętam, to jest zawsze niewielka szansa na znalezienie dodatkowych składników, a jedna z umiejętności tę szansę powiększa.
Mirek1983 said:
Ciekawy dodatkiem było by gdyby Gerald mógł na przykład taranować zamknięte drzwi, w przypadku gdy by posiadał na wyposażeniu siekierę to mógłby nią roztrzaskać zamknięte drzwi czy zamkniętą skrzynię;)
Ładny pomysł. Niezupełnie w stylu Geralta, ale to nie tak ważne. Pytanie, jak by się to miało z faktem, że każdy pokój to w "Wiedźminie" osobna lokacja...
Mirek1983 said:
Także można by było coś zrobić z tą łatwością zabierania przedmiotów w różnych domach, gdzie postać wchodzi sobie do domu i bierze co mu się podoba, można by było wprowadzić jakiś czynnik losowy, że np w jednym domu nic by się z tego powodu nie działo bo mieszkańcy np wyszli gdzieś a w drugim gdy są to np gdy zabierze się jakiś przedmiot wzywają strażników i krzyczą złodziej, parszywy odmieniec itd.;)
Głowy nie dam, ale chyba ta bezkarność wiąże się z ograniczeniami engine'u. Bo w obydwu częściach NwN też tego brakowało.
Mirek1983 said:
Aha zapomniałbym fajnie by było gdyby twórcy tworząc miasto stworzyli w nim jakąś bibliotekę gdzie można by poczytać za darmo;) jakieś książki i gdyby np wyszło się z budynku z jedną z tam dostępnych książek to ścigałaby nas straż miasta lub piękna bibliotekarka;) z którą no wiecie po zapoznaniu coś mogło by na krótką chwilę zaiskrzyć hehe;)
Wszystko pięknie, ale w świecie gry posiadających umiejętność czytania można policzyć na jednym palcu jednej ręki... Więc publiczna biblioteka zwyczajnie nie pasuje.
 
RykNiedwiedzia said:
RykNiedwiedzia said:
Także można by było coś zrobić z tą łatwością zabierania przedmiotów w różnych domach, gdzie postać wchodzi sobie do domu i bierze co mu się podoba, można by było wprowadzić jakiś czynnik losowy, że np w jednym domu nic by się z tego powodu nie działo bo mieszkańcy np wyszli gdzieś a w drugim gdy są to np gdy zabierze się jakiś przedmiot wzywają strażników i krzyczą złodziej, parszywy odmieniec itd.;)
Głowy nie dam, ale chyba ta bezkarność wiąże się z ograniczeniami engine'u. Bo w obydwu częściach NwN też tego brakowało.
To akurat nie jest związane z enginem :). Jest to element opuszczony w znacznej mierze przez twórców. Raz odwiedzając dom Shani, kiedy udało mi się już wejść, to chciałem się rozejrzeć po chatce. Otwierając jedną skrzynię, babcia natychmiast wyrzuciła mnie z domu.
 
Sylvin said:
To akurat nie jest związane z enginem :). Jest to element opuszczony w znacznej mierze przez twórców. Raz odwiedzając dom Shani, kiedy udało mi się już wejść, to chciałem się rozejrzeć po chatce. Otwierając jedną skrzynię, babcia natychmiast wyrzuciła mnie z domu.
A którą skrzynię otwierałeś? Bo część z nich jest związana z questem, więc babinka jest zaskryptowana, żeby tak reagować na otwarcie TEJ WŁAŚNIE SKRZYNI. No, chyba że stara prukwa akurat śpi... ;)Pewnie dałoby się podobnie oskryptować wszystkich mieszkańców chat itp., żeby "bezkarność" została usunięta... Ale zabieg ten wymagałby sporo pracy, bo znając język skryptowy w Aurorze, każdą z tych skrzyń trzeba by było stworzyć jako osobny obiekt z osobną etykietą, a każdego mieszkańca uczynić "przywiązanym" do określonego obiektu... Do tego nie wiem, czy w "Wiedźminie" nie ma przypadkiem aurorowego systemu frakcji, który wprowadzałby pewnie dodatkowe komplikacje...
 
no co Wy? ja w bialy dzien zawsze ja okradam i jakos mnie nie wyrzuca z tego powodu. raczej na poczatku nie chce wpuscic do chaty, zwlaszcza jak zle rozmowa sie potoczy, ale pozniej mozna smialo hulac po jej chacie. przynajmniej ja moge.
 
Żadna babcia mnie nie dopadła, chociaż buszowałam jej po szafkach na całego...więc to może losowe jednak jest......co nie zmienia faktu, że w tym wątku dyskutujemy nt. ER :)
 
seba949 said:
rekordowo_długi_post
Na początku chciałbym zaznaczyć iż doceniam ogrom twojej pracy włożony w napisanie tego czegoś. Rozumiem też iż piszesz to dla sztuki - wiesz, że tego nie będzie. Jako, że jest to jakaś charytatywna inicjatywa nie będę wredny i nie napiszę o ogromie bzdurnych, kiepskich i powtarzających się po milion razy pomysłów. Widzę, że jesteś potencjalnym pracownikiem w CDPRED. Całe szczęście, że gdy będziesz mógł być tam zatrudniony zgodnie z prawem Wiedźmin 3 będzie już wspomnieniem. To co tu nawpisywałeś to pomysł na zupełnie inną grę. Nie mówię, że złą, bo zagrałbym w nią pewnie, ale całkowicie zmieniasz tu ideę rozgrywki, a ze światem AS-a czynisz tak okrutne rzeczy, że mózg staje. (zdanie potwór :p) "Nielicznych" błędów się nie czepiam, bo to długa wypowiedź, a ja nie chcę wyjść na kogoś, kto się ludzi ciągle czepia. EDIT:Aha, dlaczego skrytykowałem twój post? (min. przeczytaj kilka poprzednich stron wątku)Bo silnik gry nie pozwala na 80% tych rzeczy (20% jest OK) i są one całkowicie "od pały" - Wiedźmin - Asasyn? Matki w rynsztokach? To raport krajów 3-go świata? Naturalnie z częścią, rzeczy się zgadzam, ale tego powtarzać nie będę. Więc żeby nie było, że cię nie lubię czy coś.
 
Nie wiem. Wątpię, że uda im się to zrobić. Tak tłumaczą się RED-zi, a uważam, że są w tym lepsi od REDFlame.
 
Mobil1 said:
No to ciekawe jak będzie można skakać w Strands of destiny (Nici przeznaczenia)?Może nowy silnik graficzny?
A nie wydaje Ci się, że skoro robią nowe lokacje, postacie i inne pierdoły - i mieliby do tego wymienić silnik, to jest to trochę bez sensu, bo wychodzi im wtedy nowa gra którą wystarczy opakować i sprzedać?E: Acha, i elementów anatomii kobiecej też nie będzie...
 
AntiDotuM said:
AntiDotuM said:
No to ciekawe jak będzie można skakać w Strands of destiny (Nici przeznaczenia)?Może nowy silnik graficzny?
A nie wydaje Ci się, że skoro robią nowe lokacje, postacie i inne pierdoły - i mieliby do tego wymienić silnik, to jest to trochę bez sensu, bo wychodzi im wtedy nowa gra którą wystarczy opakować i sprzedać?
Ironia.Przeczytaj. Chyba o to mu chodziło.
 
Top Bottom