Rozszerzenia

+
Na niedźwiedzi rozum, to dałoby się w Aurorze zrobić iluzję skakania... Ale tylko iluzję, bo braku osi Z - nomen omen - nie przeskoczysz. I pewne obszary odgrodzone murkiem wzrostu pół krasnoluda i tak pozostałyby poza zasięgiem.
 
Ja uważam że twórcy wycisneli z Aureorki co się dało i chyba nie da się wpakować jakichś innych elementów interakcji. Gra jest dobra jaka jest, mógł by wyjść jedynie jakiś maleńki dodatek z mieczami itp. bo trochę tego mało ale i tak jest dobrze.
 
hero511 said:
umiejętność skakania Geradlem, więcej wiosek i nowe postacie.
To żart?Proszę powiedzcie, że to żart!Niech to bęęęędzieee żaaart!!!!!Rozumiem, że nie przeczytałeś całego tematu, czy nawet strony wstecz. Mogę zaakceptować fakt, iż nie zainteresowłeś się ograniczeniami silnika. Ale żeby nie przeczytać kilku postów wzwyż?! I co wam ten Geralt zrobił, że się tak nad nim pastwicie?
 
Firnomir said:
Firnomir said:
umiejętność skakania Geradlem, więcej wiosek i nowe postacie.
To żart?Proszę powiedzcie, że to żart!Niech to bęęęędzieee żaaart!!!!!Rozumiem, że nie przeczytałeś całego tematu, czy nawet strony wstecz. Mogę zaakceptować fakt, iż nie zainteresowałeś się ograniczeniami silnika. Ale żeby nie przeczytać kilku postów wzwyż?! I co wam ten Geralt zrobił, że się tak nad nim pastwicie?
Fir. To jest jednopostowiec. Całkiem możliwe że nigdy tu już nie wróci. To tak jakbyś gadał do siebie.
 
No daj spokój Marqson, dla Firmoira zjechanie każdego kto nie lada gratka. No bo, czy jest coś fajnieszego niż darcie się na kogoś, kto ma drącego w dupie?
 
Witam Wiedźmin ma być gra polską opowiadającą o niej. Mój pomysł jest taki, aby umieścić Geralta w polskiej historii, aby poznawał ludzi, którzy budowali nasz kraj np.1.Aby Geralt poznał Mieszko, który zakłada osadę Polan w Gnieźnie wtoczyć w to historię o Orle białym jak się stał naszym godłem .Mieszko użął orła siedzącego w gnieździe, który podrywał się do lotu i miał rozłożone skrzydła na tle czerwonej łuny zachodzącego słońca itd.2. Poznał pana Kochanowskiego, którego spotkał pod siedzącego lipą.3. Odczarował klonowe (skamielenia) rzuconą na chłopca Fryderyka, który pięknie grał na fortepianie.4. W niektórych sprawach może mu pomagać Alchemiczka Pani Curie5. Król Kazimierz ma kłopoty z kamieniem, bo chce zostawić swoje królestwo zbudowane z kamienia a nie drzewna. No i Geralt idzie do kamieniołomów w Tatrach, aby rozwiązać problem z kamieniem i spotyka tam zbója Janosika i jago chłopaków.5 Opowiedzieć o Warsie i Sawie nie zapominając o syrence ( pani Wód).6. Smok wawelski i o Kraku i DratewcePomysłu można by mnożyć, (Zrobić totalny mix), bo historia polski jest bogata i Sławnych polaków nie brakuje, legend, opowiadań, bajek. No tak dla mnie mógłby wyglądać nawet Widzmin2 miejsce polska i polska historia no i ten świat Fantazy z opowiadań Sapkowskiego.
 
*Firnomir zszedł na zawał serca*PSUroczyście oświadczam, iż jest to ostatni mój post w tym wątku, który komentuje wiadomości o takim poziomie intelektualnym. Czyli prawdopodobnie ostatni na wieki.
 
jARUCH said:
Witam Wiedźmin ma być gra polską opowiadającą o niej. Mój pomysł jest taki, aby umieścić Geralda w polskiej historii, aby poznawał ludzi, którzy budowali nasz kraj np.1.Aby Gerald poznał Mieszko, który zakłada osadę Polan w Gnieźnie wtoczyć w to historię o Orle białym jak się stał naszym godłem .Mieszko użął orła siedzącego w gnieździe, który podrywał się do lotu i miał rozłożone skrzydła na tle czerwonej łuny zachodzącego słońca itd.2. Poznał pana Kochanowskiego, którego spotkał pod siedzącego lipą.3. Odczarował klonowe (skamielenia) rzuconą na chłopca Fryderyka, który pięknie grał na fortepianie.4. W niektórych sprawach może mu pomagać Alchemiczka Pani Curie5. Król Kazimierz ma kłopoty z kamieniem, bo chce zostawić swoje królestwo zbudowane z kamienia a nie drzewna. No i Gerald idzie do kamieniołomów w Tatrach, aby rozwiązać problem z kamieniem i spotyka tam zbuja Janosika i jago chłopaków.5 opwiedzieć o Warsie i Sawie nie zapominając o syrence ( pani Wód).6. Smok wawelski i o Kraku i DratewcePomysłu można by mnożyć, (Zrobić totalny mix), bo chi stora polski jest bogata i Sławnach polaków nie brakuje, legend, opwiadań, bajek. No tak dla mnie mógłby wyglądać nawet Widzmin2 miejsce polska i polska historia no i ten świat Fantazy z opowiadań Sapkowskiego.
Uważaj. Zaraz przyjdzie Firnomir i będzie buba :whistle:A na serio. Czegoś Ty się napalił że takie rzeczy wymyślasz?
 
Proponuje dodać stworzenia takie jak:BarbegaziKorredygryfyWipperygobliny i trolleharpieleszychŻyrytwyLiścionosyMantikorywidłogonyMglakiOrnitodrakonyOszluzgiPukacze / koboldyRokiWespertyleŻagniceLamiewampiry nosferatywampiry mulewampiry Katakanywampiry EkimmyLeprekaunyrase Vranówrase Dopplerówrase BobołakówWiem, że tych potworów wystarczło by do The Witcher 2, ale przynajmniej kilka można by dodać
 
maniakususs said:
mam pytanie w maju mial wyjsc ten dodatek do wiedzmina i co z nim ? z tego co pamietam tyo mial byc juz 15 czy 16 maja
termin zupełnie nieokreślony... bardzo odległe "soon" - sierpień/wrzesień - ale brak oficjalnej informacji
 
AntiDotuM said:
AntiDotuM said:
mam pytanie w maju mial wyjsc ten dodatek do wiedzmina i co z nim ? z tego co pamietam tyo mial byc juz 15 czy 16 maja
termin zupełnie nieokreślony... bardzo odległe "soon" - sierpień/wrzesień - ale brak oficjalnej informacji
Dzieki wielkie
 
Nie. Maskarada jest już dość zaawansowana, jak jes z Nićmi nie wiem, a mody konkursowe dopiero będą. No i WW coś robi chyba.
 
Ja chciałbym aby mozna było inaczej zapisywac gre np na jeden save gram ześto z bratem i nie umiemy znalesc miejsca gdzie sie zapisało:( Mam nadzieje ze wprowadzicie cos takiego
 
ambru said:
Ja chciałbym aby mozna było inaczej zapisywac gre np na jeden save gram ześto z bratem i nie umiemy znalesc miejsca gdzie sie zapisało:( Mam nadzieje ze wprowadzicie cos takiego
:) to jest bardzo dobry pomysł , też bym prosiła o to
 
Top Bottom