Rozszerzenia

+
Sorry za OT. Ale jeśli masz problem, że nie wiesz które savy są twoje, a które brata, to wystarczy prosta sztuczka. Jak grasz, a potem skończysz to wchodzisz w folder, gdzie masz zapisane savy (standartowo w C:/Użytkownicy/Ja/Dokumenty/The Witcher/ saves) i przerzucasz je do innego folderu, a wrzucasz savy swojego brata i vice versa. W ten sposób gra będzie czytała wasze savy na przemian. Ewentualnie można w ustawieniach (ale nie w grze, tylko przez edycję plików konfiguracyjnych) zmienić miejsce zapisywania i zmieniać je, za każdym razem jak wy się zmieniacie. ;)
 
Ja uważam że powinny być tylko 3 sloty na autosave'y i 3 na quicksave'y oraz nazywanie własnych save'ów. Ostatnio jak opróżniałem folder z save'ami okazało się że miałem 2GB SAVE'ÓW!!!!! :dead:Sorki za powtarzanie pewnego słowa. ;D
 
winlith said:
Ale jeszcze lepszy byłby MULTIPLAYER...
Pozostaje tylko pytanie od czego bylby lepszy i jak by sobie kolega to wyobrażał...[size=6pt]I odradzam drążenie tematu multi bo został on wyczerpany i dalsza dyskusja jest bezsensowna...[/size]
 
Death13 said:
Sorry za OT. Ale jeśli masz problem, że nie wiesz które savy są twoje, a które brata, to wystarczy prosta sztuczka. Jak grasz, a potem skończysz to wchodzisz w folder, gdzie masz zapisane savy (standartowo w C:/Użytkownicy/Ja/Dokumenty/The Witcher/ saves) i przerzucasz je do innego folderu, a wrzucasz savy swojego brata i vice versa. W ten sposób gra będzie czytała wasze savy na przemian. Ewentualnie można w ustawieniach (ale nie w grze, tylko przez edycję plików konfiguracyjnych) zmienić miejsce zapisywania i zmieniać je, za każdym razem jak wy się zmieniacie. ;)
łatwiejsze i lepsze rozwiązanie ..... przy zapisywaniu stanu gry umieścić miejsce na własą notatkie , powiedzmy na jedno krótkie zdanie. :)
 
Nie chciałbym być natrętny, ale fajnie by było, gdyby była jakaś data, na którą można czekać, tak jak pamiętny dzień 16-tego maja, kiedy po maturze z chemii chciałem...Chociażby przybliżona...
 
Jak wcześniej powiedziano, dajcie moderom swoje - niech się wykażą i co leprzych nagradzajcie jakimś oficjalnym wydaniem, a zajmijcie się na TWII, lecz na lepszym silniku, to będzie pewnie lepiej dla gry
 
skalinski-tomasz said:
Jak wcześniej powiedziano, dajcie moderom swoje - niech się wykażą i co leprzych nagradzajcie jakimś oficjalnym wydaniem, a zajmijcie się na TWII, lecz na lepszym silniku, to będzie pewnie lepiej dla gry
Konkurs jest, pierwszy etap wygrała grupa Ifrit. No i wg mnie na 100% Wiedźmin 2 będzie na dużo lepszym silniku.
 
Może by sie przydała chwilowa moc niewidzialności i możliwość wspinania się po ścianach.Przydałyby się nowe combosy np. strzelanie z łuku
 
Joshimoto said:
Może by sie przydała chwilowa moc niewidzialności i możliwość wspinania się po ścianach.Przydałyby się nowe combosy np. strzelanie z łuku ;D
Jeśli kupisz drugą kartę Nvidii do Crossfire, to będzie taka możliwość. Oczywiście tylko z 3-rdzeniowym procesorem Intela, to wtedy możesz jeszcze ściągać gry bez neta.A gdy weźmiesz z Alledrogo.pl wersję na 5 rdzeni, i podłączysz 2 wtyczkami 39 i pół pina do mózgu, to będzie odlot :p Tylko najpierw trzeba mieć do czego podłączyć :pStrzelanie z łuku masz po wykupieniu umiejki Robin Hooda, a po nią idziesz do sklepu bo bluzę z kapturem.Niewidzialność tak, ale ona polega na tym że ci strażnicy są zasłonięci przez Twojego prywatnego Tinky Winky (zamiast konia, musi być nowocześnie!) i wygląda to tak:
Ten w białym to Geralt po założeniu Zbroi Kruka w wersji pro-zakonnej. Ta w różowym to Triss, założyła ten badziewny kostium, bo skończyły się jej kosmetyki, i nie miała jak makijażu nałożyć. Zanim go założyła to wybiła swoim wyglądem połowę potworów w Temerii.Peace :peace:p.s. Poczytaj Sagę proszę, i nie wysuwaj bzdurnych propozycji. Wiedźmini nie mogli być niewidzialni, ani nie trenowali się w strzelaniu z łuku. Ani nie walczyli dwoma mieczami.
 
Masz mnie za idiote?Przeszedłem cała tą gierke i nie wtykaj mi bzdur o jakimś robin hoodzie bo mam go gdzieś.A to mają być tylko propozycje a nie gadanie co ci sie nie podoba.Zamiast oceniać to co piszą inni to sam(a) dawaj propozycje!
 
Joshimoto said:
Masz mnie za idiote?Przeszedłem cała tą gierke i nie wtykaj mi bzdur o jakimś robin hoodzie bo mam go gdzieś.A to mają być tylko propozycje a nie gadanie co ci sie nie podoba.Zamiast oceniać to co piszą inni to sam(a) dawaj propozycje!
Spoko Panie kolego, moim zdaniem co za dużo to niezdrowo. Wiesiek i tak już ma tyle dopalaczy i wspomagaczy, że dodatkowe atrakcje są już raczej zbędne. Igni w zupełności wystarcza :evil:
 
Joshimoto said:
Masz mnie za idiote?Przeszedłem cała tą gierke i nie wtykaj mi bzdur o jakimś robin hoodzie bo mam go gdzieś.A to mają być tylko propozycje a nie gadanie co ci sie nie podoba.Zamiast oceniać to co piszą inni to sam(a) dawaj propozycje!
Cholera... zgadłeś!Robin Hood i bluza z kapturem - aluzja prosta jak miecz Geralta.Twoje propozycje są gorsze niż żeby Geralt został punkiem albo emo - tamto przynajmniej bym zaliczył jako próba uwspółcześnienia kreacji Wiedźmina.Niesamowite, że przeszedłeś całą grę! TeŻ CiĘ KoFFaM!Wiesz, w tym wątku się dyskutuje, a to oznacza, że też ocenia się pomysły innych.A teraz zaparz sobie herbaty, weź głęboki oddech, i wytłumacz mi niewidzialność Geralta (coś zalatuje Crysisem, ale nevermind) :pRacja, sam nie sama, bo gdyby sama, to byłobu nadzwyczaj nieuprzejme z Twojej Strony.
 
Joshimoto said:
Może by sie przydała chwilowa moc niewidzialności i możliwość wspinania się po ścianach.Przydałyby się nowe combosy np. strzelanie z łuku ;D
Joshimoto said:
Masz mnie za idiote?Przeszedłem cała tą gierke i nie wtykaj mi bzdur o jakimś robin hoodzie bo mam go gdzieś.A to mają być tylko propozycje a nie gadanie co ci sie nie podoba.Zamiast oceniać to co piszą inni to sam(a) dawaj propozycje!
Obiecalem Wam nic tu nie pisac niemilego na temat durnych rzeczy. A, ze obraz wyraza wiecej niz 1000 slow...
 
a ja uważam że skrytykował Cię tylko po to żeby wrzucić ten skadinąd przepiękny obrazek :D. Jak głupie by nie były pomysły z łukiem, niewidzialnością czy czymkolwiek krytykowanie ich jest jeszcze większą głupotą, 2000 postów takich krytyk może zabić każdy entuzjazm. Lepiej powiedz Firnomir jak się robi takie fajne obrazki :D Peace 2 everybody
 
Panowie, proponuję wrzucić na luz trochę :peace: Pomysł Joshimoto ;) także zdecydowanie nie przypadł mi do gustu(mam do tego prawo, a o gustach się nie dyskutuje), jednak tak ostro nie reaguję. Proszę o to samo. :)
 
Top Bottom