Rozszerzenia

+
Jeżeli pare etapów Szkoła Wiedźmińska zostały zakończone to dlaczego w dziale Przygody nie ma żadnej przygody do pobrania.Bym se w jakąś nową przygodę zagrał. :(
 
Bo jeszcze pare etapów jest do skończenia. Między innymi jakaś połowa rzeczy ;DZ tego co wiem teraz są tylko lokacje. Czyli wystrój pomieszczeń i takie tam ******ły. Możesz sobie ściągnąć to co jest. Ale średnio pograsz :pEdit: Czemu mi ocenzurowało słowo p.ierdoły? :wall:
 
niedlugo ukaze sie deception. troche cierpliowsci, zakonczy sie konkurs i piec kolejnych modułów do pogrania przybedzie.
 
Deception to jakiś łoficjalny dodatek czy też tworzony przez fanów-zapaleńców?Poza tym, nie chcę marudzić, ale przydałby się dodatek z full-opcją, tzn. udźwiękowionymi dialogami ;)
 
Amar said:
Deception to jakiś łoficjalny dodatek czy też tworzony przez fanów-zapaleńców?Poza tym, nie chcę marudzić, ale przydałby się dodatek z full-opcją, tzn. udźwiękowionymi dialogami ;)
No to jest problem. Nie tak łatwo jest zdubbingować cokolwiek, a tutaj dochodzi (przynajmniej w tych forumowych grupach modderskich) różne miejsce zamieszkania, wyjazdy, może i nawet brak umiejętności ;D
 
cheza said:
cheza said:
Deception to jakiś łoficjalny dodatek czy też tworzony przez fanów-zapaleńców?Poza tym, nie chcę marudzić, ale przydałby się dodatek z full-opcją, tzn. udźwiękowionymi dialogami ;)
No to jest problem. Nie tak łatwo jest zdubbingować cokolwiek, a tutaj dochodzi (przynajmniej w tych forumowych grupach modderskich) różne miejsce zamieszkania, wyjazdy, może i nawet brak umiejętności ;D
Deception to mod robiony przez chłopaków z RedFlame Interactive ;)
 
Amar said:
Deception to jakiś łoficjalny dodatek czy też tworzony przez fanów-zapaleńców?
REDFlame interactive - grupa modderska.
Amar said:
Poza tym, nie chcę marudzić, ale przydałby się dodatek z full-opcją, tzn. udźwiękowionymi dialogami ;)
Raczej na dubbing nie ma co liczyć(mam na myśli oficjalne mody, a nie te tworzone przez fanów -dla fanów).
 
juve-fan-sebek said:
Pliki *.adv należy umieścić w folderze Mójkomputer/Dokumentyudostepnione/Thewitcher (lub jak kto woli C:\Documents and Settings\All Users\Dokumenty\The Witcher) i wtedy nie powinno byc problemu :p
ale to sa na razie puste lokacje.
 
Gdy konkurs Szkoła Wiedźmińska się zakończy pojawią się pierwsze przygody fanowskie.A czy ktoś wie jak się je będzie instalować aby działaly w grze? ???
 
Przejrzałem na razie dwie lokacje z tych dostępnych na stronie i są one zrobione na bazie wioski i okolic z bodaj IV aktu. Zdaję sobie sprawę że to masa pracy opracować graficznie nowe tło, ale czy ktoś przypadkiem nie podjął się tego wyzwania?
 
Amar said:
Przejrzałem na razie dwie lokacje z tych dostępnych na stronie i są one zrobione na bazie wioski i okolic z bodaj IV aktu. Zdaję sobie sprawę że to masa pracy opracować graficznie nowe tło, ale czy ktoś przypadkiem nie podjął się tego wyzwania?
Spokojne,jeszcze będą mody w których będą lokacje których nie było w normalnej grze. ;)
 
Top Bottom