Rozszerzenia

+
A ja bym jeszcze chciał aby poprawiono 2 błedy w poradniku (tyle błędów znalazłem).1.W 3 akcie w legendzie mapy "Kanały" pisze ze litera F oznacza punkt przeładunkowy a na mapie nigdzie nie ma litery F więc nie wiadomo gdzie ten punkt przeładunkowy jest.2.W 4 akcie w legendzie mapy "Pola" pisze że litera G oznacza kryptę,a na mapie litery G nie ma więc nie wiadomo gdzie ta krypta jest.I chciałbym aby te błędy zostały naprawione.
 
Ale nawet jakby ten multiplayer powstał to kogo by tam mieli dać?Łowcę głów?Strażnika Miejskiego?Zygfryda?A ja bym na pewno nie chciał grać Strażnikiem miejskim z Wyzimy Klasztornej,bo on ma taką wspaniałą broń,że nie zachęca aby nim zagrać. :)
 
ja to bym chciał żeby wyszedł jakiś dodatek nie związany z fabuą gry o tym że np 2 pozostałe oprucz kaer morhen szkoły wiedźminów wciąż a Gerald po pokonaniu Azara został instruktorem walki w jednej z nich i np grmy jako nowy młody kandytat na wiedźmina fajnie by było tak pograćalbo inny pomysł to zrobić taki mod ktury zmniejszył by wymagania gryWitam na forum.Dwie sprawy: Kiedy już napiszesz posta, przeczytaj go sobie ponownie i sprawdź, czy brzmi logicznie. Twój jest mało czytelny, obawiam się.Na tym forum dbamy o język nasz ojczysty, sprawdzenie kilku wyrazów w słowniku nie boli; polecam Worda lub FF, podkreślają błędy w pisowni.Und
 
Tyle było w Sadze (jeszcze Heliotrop, ale to w opowiadaniach), a nowych znaków raczej nie dodadzą. Wiedźmin to nie mag.
 
FirnomirIFRIT said:
FirnomirIFRIT said:
A ja bym chciał zero ograniczeń i odblokowany cały świat mianowicie podróżować gdzie mi się zachce ;D
W dodatku. Spoko. Na pewno będzie.
Ja też bym chciał aby można było zwiedzac cały świat gry.Jak się by zaczelą II akt,to fajnie by było aby można było iśc na podgrodzie. ;DA gdy w III akcie próbowałem iść na podgrodzie to brama przy murach Wyzimy Handlowej byla zamknięta. :(
 
fajny był by wiedzmin gdy to my tworzymy go samodzielnie i rozpoczynamy naukę w kaemorhen nie geraltem tylko swoją postaciom wykreowaną przez nas samych i potem pełna swoboda po świecie wiedzmina ;D
 
a wyjdzie kiedy w koncu to rozszezenie czy nie jest jakas data podana juz ?????? pytam bo nie chce mi sie przegladac tych wszystkich 134 stron ::) Jakby każdy się tak usprawiedliwiał, to by dopiero było ::)Opcja 'szukaj' i słowa kluczowe: mod rozszerzenie Ifrit data... bo ja wiem, jakie jeszcze...To tak trudno?Ale zapewne łatwiej zapytać, być może kolejny, raz.Tylko, że to jest, niestety, spam - i radzę nie praktykować za często.Undomiel
 
Dla mnie najważniejsze jest to, aby nie zmienić gry w typowego RPG i żeby dodatek nie był jak "Gothic Noc Kruka" tylko właśnie jak "BG Thron Bhala" bądź jak "NWN Maska Zdrajcy".
 
Top Bottom