Rozszerzenia

+
Mercus said:
Dla mnie najważniejsze jest to, aby nie zmienić gry w typowego RPG i żeby dodatek nie był jak "Gothic Noc Kruka" tylko właśnie jak "BG Thron Bhala" bądź jak "NWN Maska Zdrajcy".
Nie czaję o co Ci biega...
 
FirnomirIFRIT said:
FirnomirIFRIT said:
a co nietypowego poza fabułą ma wiedźmin
Bohatera?Walkę?Eliksiry?System alchemii?Podejście do broni?
-w moim mniemaniu bohater jest częścią fabuły-walka no fakt-eliksiry są w ponad połowie gier fantasy-z alchemią nie spotkałem się w innych grach to prawda-ale nie wiem o co ci chodzi z podejściem do uzbrojenia
 
Bohater jest częścią fabuły? Technicznie tak.Eliksiry - ale jakie? Tankuje się je hurtowo i nie szkodzi.Uzbrojenie - na dobrą sprawę możesz zakończyć grę z podstawowymi mieczami. Są tylko dwa rodzaje (+ te dodatkowe sztylety itp.)
 
A ja właśnie chciałbym żeby rozszerzenie było jak "Gothic Noc Kruka", ale bez zmian w rozwoju postaci.Czyli więcej i trudniej, bo jak na razie Wiedźmin jest zbyt łatwy. Nawet na "Trudnym" :(
 

IsengrimR

Guest
Dnia 09.08 dostałem e-maila z gram.pl iż można zamówić Wiedźmina :Update za 19.99. No wreszcie!! Wysyłka od 18 września !!!
 
osobiscie podobal mi sie klimat kaer morhen i sensownie by bylo troche bardziej nawiazac do siedziby wiedzminow (jak rowniez do wydarzen z sagi o wiedzminie yennefer ciri itp
 
Mam pytanie , po ściągnięcciu Moda do Wiedźmina 1,3 zainstaowałem go i uruchamiam gierkę.....włącza mi się dodatkowa historia Cena Neutralności i pierwsze co widzę to brak głosów postaci..dokładniej ich usta wogóle się nie poruszają i nic nie słychać, inne odgłosy takie jak efekty środowiskowe i odgłosy walki słychać, czy to jest błąd jakiś czy może tak już jest.Proszę o odpowiedź, a jeżeli jest jakaś łatka do rozwiązania tego problemu to proszę o link żebym mógł sobie ściągnąć.PS: Wieźmin Jest super tylko za krótki ja chcę więcej!!!
 
Mam pytanie czy będzie podany jakiś konkretny link,żeby w danym momencie ściągnąć Wiedźmin Update i kiedy będzie to możliwe?.
 
MCnewyork said:
Mam pytanie czy będzie podany jakiś konkretny link,żeby w danym momencie ściągnąć Wiedźmin Update i kiedy będzie to możliwe?.
Premiera 18 lub 19 wrzesień, wtedy najprawdopodobniej na stronie głównej pojawi się news z linkiem do ściągnięcia ER. :dead:
 
gdzie mogę ściągnąć jakieś gotowe mody ?Sam nie mam talentu do tworzenia, lecz bym chętnie zobaczył pracę innych moderatorówz góry dziękuję za linki ;)
 
Modów fanowskich na razie nie ma. Jeden twórców jest wraz z patchem 1.3, a drugi wyjdzie razem z Edycją Rozszerzoną.Jak coś to zobacz na www.ifrit.pl
 
Top Bottom