Rozszerzenia

+
Dziękuję bardzo, za info, czas oczekiwać, aż niezależne grupy moderatorów zechcą ujawnić swoje wypociny. ;)Z wielką przyjemnością sprawdzę nowe przygody, również nieoficjalne.Czy mogą tu moderatorzy niezrzeszeni przekazywać swoje prace innym użytkownikom ?
 
Chciałbym większą mape i więcej terenów. Zadania. Polowania. Sieka. Dobrze by było jak by można było zebrać ekipę. Zobaczymy, co wam wyjdzie. ( no i do tego bez cenzury, chodzi o... ;D - żart)Pozdro
 
Szczep said:
Dajcie narzedzia dla modderów a sami bierzcie się za drugą część, albo porządny dodatek z nową kampanią i lokacjami.
On ma racje stworzcie takie cos jak wiedzmin 2 albo porzadny dodatekz nowymi lokacjami osobami etc to by bylo spoko dodanie nowych potworow by bylo dobre
 
Ekhm... czy miałeś do czynienia z d'jinnim?Nie?;>To pozwól się uświadomić: to narzędzie tyleż użyteczne, co w obsłudze stosunkowo niewdzięczne... A przede wszystkim pracochłonne. Stworzenie takiej o gry, o której myślisz, zajęło Redom ładnych parę lat - a Ty oczekujesz, że, bądź, co bądź, amatorzy zrobią coś lepszego w mgnieniu oka? Nie umniejszając ich umiejętności i zapału - chyba wymagasz trochę za dużo...
 
skalinski-tomasz said:
Dziękuję bardzo, za info, czas oczekiwać, aż niezależne grupy moderatorów zechcą ujawnić swoje wypociny. ;)Z wielką przyjemnością sprawdzę nowe przygody, również nieoficjalne.Czy mogą tu moderatorzy niezrzeszeni przekazywać swoje prace innym użytkownikom ?
Wypraszam sobie uogólnienia typu "grupy moderatorów" :p ;)A samotni "kowboje" to niby co?Co rozumiesz przez niezrzeszeni? Co rozumiesz przez pokazywanie prac?
 
VeleradzWyzimy said:
VeleradzWyzimy said:
Dziękuję bardzo, za info, czas oczekiwać, aż niezależne grupy moderatorów zechcą ujawnić swoje wypociny. ;)Z wielką przyjemnością sprawdzę nowe przygody, również nieoficjalne.Czy mogą tu moderatorzy niezrzeszeni przekazywać swoje prace innym użytkownikom ?
Wypraszam sobie uogólnienia typu "grupy moderatorów" :p ;)A samotni "kowboje" to niby co?Co rozumiesz przez niezrzeszeni? Co rozumiesz przez pokazywanie prac?
Nikogo urazić nie miałem zamiaru, a ci "Niezrzeszeni" to właśnie ci "samotni kowboje"a pokazywanie, to udostępnianie innym, nic innego, ;D
 
skalinski-tomasz said:
Nikogo urazić nie miałem zamiaru
Wiem.
skalinski-tomasz said:
ci "Niezrzeszeni" to właśnie ci "samotni kowboje"a pokazywanie, to udostępnianie innym, nic innego, ;D
Myślisz,że komukolwiek chciałoby się robić moda tylko do użytku domowego? Jeżeli o mnie chodzi to mod(jeśli powstanie ofkors)powędruje na forum(oczywiście po kilkukrotnym rozegraniu przeze mnie przygody celem wybicia ewentualnych bugów)ale to ...soon...
 
No ale, grę można potraktować jako kolejną część książki Sapkowskiego bo musieli wziąć od niego pozwolenie,ja chciałbym żeby w grze więcej pojawiło się ker moren 8)
 
jak dla mnie dodatek zapowiada sie wspaniale i czego chciac wiecej zobaczy sie zagra i wtedy oceni ale mam nadzieje ze bedzie dobrze
 
mateusz121 said:
E...bo nie jestem w temacie nie za bardzo znam się na wicher.com,Czy mógłby mi ktoś pomuc ???
Ja ci pomogę po1. nie ten temat...2. pomóc a nie pomuc...3 jak jesteś nowy to poczytaj trochę forum itd... a nie od razu pytaj w obojętne jakim temacie...4. i chyba chodziło o thewitcher.com5. Idę się powiesić :dead:
 
Mam pytanie odnośnie rozszerzonej edycjiOtóż: Ściągnąłem ten dodatek ale nie wiem co najbardziej rzuca się w oczy po zainstalowaniu dodatku? Mam na myśli grafikę i takie tam\
 
Top Bottom