Rozszerzenia

+
mikser18 said:
mikser18 said:
Funky Monk moglbys sprecyzwac co oznacza słowo ''rozszerzenie'' w tym wypadku? chodzi o dodatek do gry? (plytka dvd ktora kupimy w sklepie) czy tylko jakis wiekszy patch? narzedzia dla modow napewno sa niezlym pomyslem, nie obrazil bym sie tez jakby zegar w grze pokazywal dokladna godzine (co do minuty) a nie 20:00, 20:30, 21:00 itd
Czy w śreniowieczu określiłbyś godzinę co do minuty? Nie? więc nie zadawaj głupich pytań
W średniowieczu były 2 godziny, dzień i noc. :) Tylko wyjątkowo inteligentni wyróżniali jeszcze kilka. PS: Witaj na forum!
 
Nie wiem czy ktoś o tym wcześniej pisał (nie chce mi się czytać 144 stron) ale chciałbym aby w ewentualnym rozszerzeniu/patchu autorzy zmienili system przekuwania broni. Mam na myśli to aby po ulepszeniu nie było tak, że stara broń leży u naszych stóp, ale by znikała, a na jej miejsce pojawiała się nowa. Można by również zmienić wygląd ulepszonej broni np. 3 czerwone meteoryty = czerwona klinga ; 2 czerwone 1 niebieski = fioletowa itd. Ewentualnie można by też zmienić ekran ulepszeń. To nie powinno być chyba zbyt skomplikowane. :) :)
 
mikser18 said:
Nie wiem czy ktoś o tym wcześniej pisał (nie chce mi się czytać 144 stron) ale chciałbym aby w ewentualnym rozszerzeniu/patchu autorzy zmienili system przekuwania broni. Mam na myśli to aby po ulepszeniu nie było tak, że stara broń leży u naszych stóp, ale by znikała, a na jej miejsce pojawiała się nowa. Można by również zmienić wygląd ulepszonej broni np. 3 czerwone meteoryty = czerwona klinga ; 2 czerwone 1 niebieski = fioletowa itd. Ewentualnie można by też zmienić ekran ulepszeń. To nie powinno być chyba zbyt skomplikowane. :) :)
Dobry pomysł, możliwe, że wprowadzą do w wersji 1.5. Choć wątpię, nic o tym nie mówili.
 
Ja ogólnie rzecz biorąc chciałbym żeby idea głównej postaci pozostała bez zmian. Natomiast jeśli chodzi o questy byłoby naprawdę ciekawie, gdyby było ich o wiele więcej, bardziej zróżnicowanych. to raz, a dwa zależy mi na swobodzie ruchu postaci- byłoby ciekawie gdyby można było się przemieszczać po całej mapie tamtejszego świata
 
Ja chę żeby rozszerzenie, uchyliło część tajemnicy powrotu Geralta z Avalonu*.Taki swoisty pomost między pierwszą i drugą częścią gry. Dodatek powinien zawierać nowe lokacje, mapy i Questy zaczynające się kilka dni, lub miesięcy po powstaniu w Wyzimie. Wiedzmin powinien w rozszerzeniu odzyskać pamięć, odnaleść Cirillę i Yennefer. Zakonczenie rozszerzenia było by świetnym prologiem do Wiedzmina 2 * Avalon : "wyspa Jabłoni" - Mityczna wyspa z mitologii Celtyckiej Gdzie bohaterowie żyją wiecznie otoczeni przez piękne kobiety-Czarodziejki w nagrodę za prawe czyny. Taki Celtycki Raj. ;D ;D ;D ;D ;D
 
No a ja bym chciał aby było więcej bosów i więcej tych co musimy trofea przenieś i aby było więcej potworów i aby była spuł praca z innymi wiedźminami
 
Geralt9990 said:
No a ja bym chciał aby było więcej bosów i więcej tych co musimy trofea przenieś i aby było więcej potworów i aby była spuł praca z innymi wiedźminami
Oby tylko nie było spuł kowania z innymi wiedźminami. Współpraca może być. Eh... .
 
A ja bym chciał żeby Kaer Morhen zostało odbudowane i żeby się tam szkolili nowi wiedźmini.Przydała by się też porządna dawka nowych bronii.Kusza naprawdę by się przydała.Dobre by było też dodanie opcji we wczytywaniu, żeby zapisy były posegregowane według przygód, bo bez tego robi się lekki bajzer.
 
O ile się nie mylę to kuszami posługują się rycerze Zakonni. Pod koniec III rozdziału w walce z Salamandrą, jeśli poprosiliśmy o pomoc Zygfryda.
 
A ja bym chcial zeby w grze bylo to co w ksiazce i zeby mozna bylo sterowac np. Ciri (nie przez caly czas). Chcialbym takze aby w grze pojawila sie slynna Płotka. Nie chcialbym (i mysle ze niektorzy tez by nie chcieli) zeby Geralt mogl strzelac z kuszy lub luku, poniewaz jest to mozna powiedziec oszustwo w walce- strzal z daleka a nie walka na miecze. Wiedźmini po probie traw otrzymali nadludzko szybkie ruchy, dzieki ktorym szybko machali mieczem, a nie szybko spuszczali cieciwe lub naciskali spust kuszyTo moje zdanie na ten temat
 
Top Bottom