Rozwiązanie dla błędu " Minimalne wymagania sprzętowe nie zostały spełnione"

+
Status
Not open for further replies.
siema moglby ktos mi pomoc z takim oto bledem:
Configuration summary:
Number of cores 8
System memory:2047 MB
Video memory 1661 MB
Mobile 2.
Your configuration capabilities; PC Low
Dodam ze uzywam laptopa lenovo y 580 karta graficzna nvidia gtx 660 i procesor to i7 4 gb ramu wiec powinno smigac a nie da sie wlaczyc gry wpisuje klucz rejestracyjny i wyskakuje zebym wlaczyl z ekranu startowego i tak w kolko;(
z gory dziekuje za pomoc ;)
 
Czy nie mówisz przypadkiem o Wiedźminie 2? Bo napisałeś w dziale dotyczącym Wiedźmina 1.
 
Może i mi ktoś pomoże. Mam laptopa acer aspire 5732Z procesor intel pentium(r) dual-core CPU T4400 2,2 GHz system: Windows 7 Home premium 64- bitowy system operacyjny
zainstalowana pamięć RAM 2,00GB
karta graficzna mobile intel(r) 4 series express chipset family
typ konwentera DAC: internal
przybliżona całkowita ilość pam.: 796MB
przyśpieszenie directdraw wł
-II- direct3d wł
gł. sterownik igdumd64,dll,igd10umd64.dll,igdumd>
wersja 8.15.10.2202
model sterownika WDDM 1.1
CZY PÓJDZIE NA NIM WIEDŹMIN EDYCJA ROZSZERZONA?
 
Witam mam laptopa ASUS N750JK procesor i7 , karta graficzna GeForce gtx 850M , 16gb ramu , Windows 8.1. Gdy próbuję uruchomić grę wyświetla mi się komunikat "uwaga minimalne wymagania nie zostały spełnione " karta graficzna jest zaktualizowana próbuję sposobami powyżej a i tak nie działa (wiedzmin 1.6)
 
Wiedźmina 1.6 to ty na pewno nie masz, bo to patch dla Maca był - ty możesz mieć co najwyżej 1.5. Ale to kwestia marginalna, bardziej w sumie uwaga porządkowa :p
Rozumiem, że próbujesz sposobu z dopisaniem linijki -dontForceMinReqs do parametrów uruchamiania i nie przynosi to efektów? Sprawdziłeś, czy wszystko dobrze wpisałeś?
 
Witam, mam podobny problem

Kupiłem W1 na Steamie i ciągle wyskakuje mi ten błąd - czy jest jakiś sposób żeby to obejść i móc pograć? :/

http://screenshooter.net/2800743/uvjlhbr sprzęt
Grafika: Intel HD Graphics 4000

dopisanie tej linijki nie działa, bo nie mam ścieżki docelowej tylko adres URL (gra ze STEAMa).

Jest coś co mogę zrobić? :C
 
Nie masz w folderze gry pliku witcher.exe? Zrób sobie do niego skrót i do tego skrótu dopisz odpowiednią linijkę.
 
Witam, podobnie jak wiele osób tutaj mam problem z błędem, minimalne wymagania systemowe nie zostały spełnione, próbowałem już akcji z dopisaniem do pliku .exe - –dontForceMinReqs, niestety nie pomaga , kupiłem wiedźmina z biedrze kusząc się ceną i oczywiście samą gierka, posiadam lapka lenovo posiada:procek ic i 5 3230 2,6ghz,karte intel hd 4000 i chyba 6 gb ram , dysk duzy wiec z miejsce no problem system Windows 8 . Pliska doradźcie coś
 
Powiem jak u mnie dziala to moze komus pomorze.

posiadam starego laptopa toshiba satelite l350; 2gb ram ; karta zintegrowana intel 965, 358 mb, procek 2 rdzenie windows 7 32 bit

Wiec tak wszystko robilem to co mozna bylo przeczytac w internecie lacznie z aktualizacja sterownikow do karty bibliotek itd. i nic. Wchodze na te forum dopisuje –dontForceMinReqs i dupa nic. Juz mam wylaczac komputer patrze a tu zrobil sie skrot na starcie The Witcher Enhanced Edition Director's Cut [Safe Mode] odpalam a tu wlacza sie gra i dziala normalnie.

Przez zwykly The Witcher Enhanced Edition Director's Cut nie dziala oraz w tym The Witcher Enhanced Edition Director's Cut [Safe Mode] jest rownierz dopisane –dontForceMinReqs bo to uruchamia normalnie witcher.exe tylko przez tryb "Safe Mode"

jeszcze dodatkowo powiem ze jest to wersja elektroniczna sciagnieta z gog.com. i z tego co slyszalem ma wszstkie mozliwe aktualizacje.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom