Runy i przekuwanie mieczy

+
Runy i przekuwanie mieczy

A wiec wlasnie skonczylem akt 3, i sie zastanawiam czy powinienem runy do miecza srebrnego wlozyc, czy gdzies bede mogl zdobyc jakis lepszy srebrny miecz (tak jak np halvar czy jak mu tam, tylko ze srebrny). Jesli nie ma nigdzie jakiegos dobrego srebrnego miecza, to czy powinienem byl kupic ta rune slonca od thalera, czy bede mogl znalesc wiecej w tym akcie? Czy mozna jeszcze ta rune kupic od niego, czy juz go nie zobacze?
 
Gre przechodze po raz drugi. Ulepszaj srebrny miecz ile tylko mozesz. Runa slonca jest zdaje sie ta najdrozsza, zatem jak najbardziej oplaca sie inwestowac. Tyle ze w poradniku pisza ze najlepiej miec 3 takie same runy bo sa jkies bonusy wtedy.....
 
w 3 akcie nie kupisz juz od talara nic niestetya pytanie o to czy warto wydaje sie dosc dziwne - sprowadza sie do pytania: czy warto miec lepszy miecz? no chyba warto ?ja zlozylem sobie pierwszy miecz srebrny z dwóch run ziemi i jednej ksieżyca i bonus był całkiem przyzwoity (głównie do obrażeń)PS w IV akcie jest szansa zdobycia dość poteżnego miecza srebrnego :)
 
czy jest możliwoś przekucia srebrnego miecza w Wyzimie Klasztornej? Mam 3 runy ale krasnoludzki kowal nie zajmuje sie tym (opcja przekuwania srebrnego miecza jest nie aktywna).Zakonny płatnerz wprawdzie nie chce już ze mną gadać ale jak jeszcze chciał też nie miał opcji przekuwania srebrnego miecza.Ktoś może mi udzielić pomocy?Cholernie ułatwiłoby mi to życie ;)
 
A czy oprócz broni od Pani Jeziora, Velerada po odczarowaniu strzygi oraz Sihilla w grze są jeszcze jakieś ładne mieczyki? I - tak dla pewności, Sihill jest lepszy od Zerrikańskiego miecza?
 
Jesteś pewien że to są 3 runy a nie 3 magiczne znaki? Bo jest różnica a jeszcze nikomu nie udało się zdobyć 3 run już w 2 akcie (z tego co czytałem na forum)
 
sihil jest najlepszym stalowym mieczem w grze,co do srebnych dostaniesz ksiezycowe ostrze po zabiciu 10 stworow i dostarczeniu ich glow do jana
 
Thorthegod said:
sihil jest najlepszym stalowym mieczem w grze,co do srebnych dostaniesz ksiezycowe ostrze po zabiciu 10 stworow i dostarczeniu ich glow do jana
Możesz rozwinąć ?
 
Runa ksiezyca?? Nigdy takiej nie widzialem. A ten ksiezycowy miecz to gdzies pod koniec czy na poczatku IV aktu mozna dostac?
 
Przepraszam... nieśmiałe pytanie.... mam runy (3) mam fragmenty meteorytu (4) i nigdzie nie mogę przekuć miecza. Jestem w Wyzimie, odwiedziłem krasnoludzkich kowali i nic... Ten z opcją przekuwania pozwala mi tylko sprzedać/ kupić broń.Ten drugi [uczeń] tylko handluje Podobnie z runami i kawałkami meteora. Albo sprzedać albo nic... Czy ktoś w prostych słowach moze mi udzielić wsparcia jak i u kogo moge przekuć miecz ?
 
klikasz w ikonke młotka i... sprzedać/kupić broń powiadasz?i na tym to polega, kowal zabiera Ci runy/rude i dostajesz w zamian miecz który możesz "kupić"robisz nowy miecz, nie dodajesz nic do obecnego...
 
To tak:SPOILER:Sihill znajdujesz w IV akcie, leży nieopodal ciał rozszarpanych przez wiwerny na polach (tych ciał nie da się przeszukać)Aeronight (nie jestem pewien co do tej nazwy) dostajemy od Pani Jeziora po wykonaniu zadań w pełnym słońcu i kręgi w wodzie, po zabiciu Dagona znajdujemy ją w pobliżu obelisku w którym umieściliśmy rubin od Pani (tylko jeśli pomagaliśmy Pani Jeziora)Gwalhira IMO nie opłaca się kupować, bo równie dobrze przed wejściem do wioski można się przejść po sihilla, miecyzk srebrny od biedy zanim dostaniemy Aeronight'a przekuć trzema runami księżyca (zwieksza wrażliwość na srebro)KONIEC SPOILERA
 
Czekaj co masz na mysli przez SPOILER"dostajemy od Pani Jeziora po wykonaniu zadań w pełnym słońcu i kręgi w wodzie, po zabiciu Dagona znajdujemy ją w pobliżu obelisku w którym umieściliśmy rubin od Pani (tylko jeśli pomagaliśmy Pani Jeziora)" innym slowem trzeba zabic go w pelnym sloncu? Bo ja go zabilem w nocy, i pani jeziora nie bylo przy obelisku tylko stala tam gdzie zawsze, i powiedziala mi ze w odpowiednim czasie da mi artefakt. Powinienem ladowac savea i zabic go w poludnie? Tylko wtedy dostane ten dobry srebrny miecz? (Robie tego questa tak jak pani jeziora tego chciala).Dzieki za info
 
SPOILnie mam pojęcia czy trzeba go ukatrupić w nocy czy nie, tak czy siak, nagroda za zrobienie questa u Pani J. to ten mieczyk srebrny, dostajesz go zaraz po ubiciu Dagona, może spróbuj jednak ukatrupić go jeszcze raz o innej porze?kurde, a ja nie zauwazylem tam zadnego Sihill'a, ciał owszem nie da rady przeszukać, ale miecz gdzieś nieopodal? w mordę, albo go przegapiłem jakoś albo go nie było tam
 
Hm ktory miecz najlepiej wykuc jestem na poczatku IV aktu? Mysle nad:3xSłonce - 75% na podpalenie i oślepienie, 15% srebro. Przydatne do Sinistera, ktory ma 60% dodatkowych obrazen jak przecwinik jest oslepiony (srebrny > szybki)2x Ksiezyc + 1xZiemia - Obrażenia +30%, Powalenie +75%, Srebro +30%.Ktory z tych sie bardziej oplaca? Bo ksiezycowego juz nie dostane, bo potworkow w 1 akcie nie udupilem ;/
 
Top Bottom