Rusza kampania promocyjna Wiedźmina! (ankieta)

+
Rusza kampania promocyjna Wiedźmina! (ankieta)

Jak czytaliśmy w portalu gazeta pl, w październiku rusza kampania promocyjna gry The Witcher w kraju i za granicą. Ciekawy jestem Waszych opinii na temat tej kampanii. Co będzie najbardziej skuteczne ? Osobiście uważam, że największym motorem sprzedaży będzie wysoka ocena w pismach o grach komp. Oczywiście nie kierowałem się tym zamawiając Wiedźmina przed premierą :). Zapraszam do wzięcia udziału w ankiecie.
 
No cóż, gdyby nie wspaniałe książki z pewnością nie interesowałbym się tak tą produkcją, więc książki są podstawowym powodem mojego zainteresowania. To że grę robią Polacy i jest ona grą RPG to kolejne ważne powody. :)
 
Moje odczucia są identyczne jak Elwera. Jestem bardzo ciekaw jak będzie prezentować się gra oparta na twórczości Sapkowskiego. Pozatym to pierwsza tak duża rodzima produkcja, która ma szane namieszać trochę na światowym rynku RPG.
 
Oczywiście, kupno gry to efekt mojej hmm "fascynacji" Wiedźminem. Jako postacią książkową i nie tylko - wystarczy dodać, żę obejrzałem WSZYSTKIE 13 ODCINKÓW SERIALUto chyba wystarczający dowód, co? :(
 
Co prawda książki nie czytałem ale uwielbiam gry z tego gatunku i w takie tylko gram :p i dlatego mój głos padł na "Kupię bo lubię RPG" ;).
 

tibor

Forum veteran
Jeśli już jest taki temat to proszę bez spamu - przed chwilą jeden post poleciał. A co do tego, że kampania ma zacząć się w październiku to trochę z tym się nie zgadzam. Dlaczego? Otóż kampania reklamowa Wiedźmina trwa już przecież praktycznie nieprzerwanie od dwóch lat. Obecnie możemy więc jedynie mówić nie o jej rozpoczęciu, lecz o wzmocnieniu, nasileniu.
 
Ja kupie z kilku powodów. Bo to dobra gra i nasza rodzima produkcja. Bo lubię sagę wiedźmińską. Bo uwielbiam fantasy i gry RPG a świat wiedźmiński jest moim ulubionym. Bo czekam już tak długo że muszę w końcu zagrać!
 
Ksiazki nie czytalem, bo nie lubie czytac (he), uwielbiam gry FPP i RPG, no i z zapowiedzi screenow filmikow mozna wnioskowac ze wiedzmin bedzie mial oryginalna atmosfere i ogolnie bedzie supcico. A pozatym to jest polska gra wykopnan przez polakow i jak widzimy na bardzo bardzo wysokim poziomie wiec czemu nie mialbym, "ugryzc: tą gre? :D.
 
Do posta wyżej komentarza, nie strzelę, jako maniak książki Sapka :DAle przyznam, że to właśnie było moim powodem zainteresowania do Wieśka, poza tym to może być w reszcie RPG z dobrym systemem walki, bo G3 i Oblivion mnie po prostu zmiażdżyły (klikklikklikklikklik)No i Grafika. Klimat. Muzyka. Pierwsze Testy. Geralt. Miooooooooodzio!
 
Ja mam właściwie pytanie do RED, ale tu pasuje chyba bardziej (ktoś tu chyba zagląda, co? ;)): na jakich frontach możemy się spodziewać Wiedźmina? (gazety już są, sam kilka widziałem, a będzie coś w TV? ostatnio widziałem reklamy MoH:airborne i halo3... fajne to było ;))
 
W drodze wyjatku "kupie" oznacza dla mnie wlasnie to- zaplace zamiast zedrzec po piracku. Nie wiem jak jest po polslu "royalty" ale AS na pewno zaslurzyl...
 
Ja kupię z dwóch poważnych powodów.1.Oczywiście książki Sapkowskiego.2.Lubię RPGOczywiście to że grę robili polacy też działa na jej plus.Jeśli chodzi o to co by mnie zachęciło gdybym nie uwielbiał RPG i twórczości Sapkowskiego to byłaby to dobra ocena w jakiejś gazecie/serwisie internetowym.
 
Kupię(no właściwie już zamówiłem EK),bo:-książki o Wiedźminie to jedne z najlepszych jakie czytałem-lubię RPG-dobra gra robiona przez Polaków(to zaznaczyłem)
 
Ja na początku myślałem że Wiedźmin to poważna fantasty (nie pytajcie mnie sam niewiem jak mi to sie we łbie ubzdurało i do dziś nie przeczytał bym wiedżmina gdyby nieksiążeczka w CDA) dlatego tez zaznaczylem opcje z pismem a oprucz tego przeważyłosprawe uwielbienie RPG no i motyw narodowy ;D
 
Top Bottom