Ruszyła przedsprzedaż gry Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści!

+
Gra w dostępnych materiałach wygląda świetnie, a historia zapowiada się bardzo ciekawie.
Tak więc ... kupione zapłacone i pozostaje czekać cierpliwie.
 
Witam wszystkich.
Na pokazach z gry widać jedną mapę. A w grze obecnych ma być kilka krain. Czy ta mapa przedstawia wszystkie krainy razem, czy tylko jedną z nich?
 
Witam wszystkich.
Na pokazach z gry widać jedną mapę. A w grze obecnych ma być kilka krain. Czy ta mapa przedstawia wszystkie krainy razem, czy tylko jedną z nich?
Jedną Lyrię. Będą Rivię, Aedirn, Mahakam i Angren - krainy dotychczas nigdy nie pokazane w grach z serii Wiedźmin.
 
Witam wszystkich.
Na pokazach z gry widać jedną mapę. A w grze obecnych ma być kilka krain. Czy ta mapa przedstawia wszystkie krainy razem, czy tylko jedną z nich?

Jedną mapę. Youtuber prowadzący anglojęzyczny kanał o Gwencie - KingBlackToof - w swojej analizie materiałów o Thronbreakerze pokazał wygląd map innych krain (nie wiem skąd je wygrzebał, ale udało mu się) -

 
(nie wiem skąd je wygrzebał, ale udało mu się)

Jest kilka na oficjalnej stronie Wojny Krwi:

https://thewitcher.com/en/thronebreaker-witchertales

Na gogu też pojawiło się kilka animowanych grafik, które wyglądają meeega klimatycznie i przede wszystkim bardzo szczegółowo:

https://www.gog.com/game/thronebreaker_the_witcher_tales

Naprawdę strona artystyczna tej gry zachwyca mnie raz po raz, myślę, że niejednemu fanowi Wiedźmina 1 przypomni ona klimat tamtej części. Do tego historia, która z założenia będzie bardzo przyziemna i w podobnych okolicznościach co Zabójcy Królów, czyli mój osobisty top fabularny gier Wiedźmin. Dokładam do tego mnóstwo postaci z Sagi jako uczestników przygody i powstaje mieszanka, której nie mogę się wręcz doczekać. I oczywiście mam nadzieję, o ile formuła się sprawdzi, że Wiedźmińskich Opowieści będzie kilka.
 
Problem z ceną jest taki, że większość graczy oczekiwała małej zapchajdziury na kilka godzin za max 50 zł jako produkt uboczny Dzikiego Gonu i Gwinta, a dostaliśmy pełnowymiarową grę z wieloma zakończeniami, która ilością ścieżek i wyborów obiecuje brak nudy nawet przy kilkukrotnym przechodzeniu.
Mnie również gra zastała z pustym portfelem, a początek roku szkolnego przy trójce dzieci nie dał mi szans na odłożenie zaskórniaków. Niemniej jednak grę prędzej czy później zakupię - w końcu grubo ponad 350 godzin na liczniku Galaxy w Dzikim Gonie (a grę przechodziłem również bez Galaxy i nie doliczało czasu) zobowiązuje ;).
 
Oddam kod na 55% zniżki do Wojny Krwi z GOG (nie skorzystam, bo grę już dawno kupiłem).
Zainteresowani niech wyślą wiadomość na priva, kod działa do 17 czerwca do godziny 23:59.
Kto pierwszy wyśle wiadomość, ten dostanie kod.
 
Dzis zaczęła mi się ściagac jakaś 6Gb aktualizacja do Thronebreakera. Wam też? Czy coś nowego się dzieje w tej grze? 6Gb? Trochę sporo...
 
Jak sie już ustrojstwo dociagnie to sie zobaczy, ale poki co pauza pauza pauza, bo przy moim lte to już bym nic innego nie mógł robic jak tylko ściągać :p
 
@Falavandrel Jakby coś odkrył to daj znać, bo kupiłem na promocji i niedawno zacząłem, a chciałbym wiedzieć co by było gdybym się pośpieszył.
P.S. Może to coś związanego z drugą częścią serii? Ale bym się cieszył, choć nadzieja już niknie...
 
No ja własnie też niedawno kupiłem, pograłem coś koło 1h i odłożyłem na przyszłość :p
Nawet nie mam za bardzo punktu odniesienia względem tego co było, a co jest.
 
Top Bottom