Rynsztunek Mantikory - nie ma go!

+
Rynsztunek Mantikory - nie ma go!

Wykonałem całe zadanie, a dostępne są tylko spodnie. Reszta rynsztunku przepadła.

---------- Zaktualizowano 12:23 ----------

Mam te przedmioty w rzemiośle, ale arcymistrz nie może ich wykonać, bo nie ma ich na jego liście.

---------- Zaktualizowano 12:35 ----------

Pogrzebałem w filtrach i wyświetla mi: niewłaściwy rzemieślnik. Byłem już u dwóch arcymistrzów.
 
Pokaż jakieś screeny może bo tak ciężko. Masz najnowszego patcha zainstalowanego? Może pomoże weryfikacja plików.
 
Z tego co się orientuję ten pancerz wykonać może tylko arcymistrz dostępny w dodatku KiW czyli Zaradko czy jakoś tak mu było. To jeden z dwóch płatnerzy który ma sklep w stolicy Tussą.
 
Mam to samo, zebrałem wszystkie schematy od Mantikory. A nie ma ich w ekwipunku i nie moge ich wykonać. Przechodze dodatek drugi raz, za pierwszym razem na patchu 1.21 było wszystko ok.
 
Last edited:
Z tego co się orientuję ten pancerz wykonać może tylko arcymistrz dostępny w dodatku KiW czyli Zaradko czy jakoś tak mu było. To jeden z dwóch płatnerzy który ma sklep w stolicy Tussą.
Arcymistrz Zdravko. Mantikora nie ma przedrostka "Arcymistrzowski" na liście przedmiotów do wykonania.
 
Top Bottom