Rynsztunek szkoły wilka - pomocy !!!

+
Rynsztunek szkoły wilka - pomocy !!!

Witam serdecznie , mam pewien problem z Rynsztunkiem szkoły wilka . Mianowicie zaczynam od podstawowego rynsztunku iż jak wiemy aby później wykonać ulepszony muszę najpierw zdobyć podstawowe rzeczy i gdy udaję się wieży sygnałowej aby zdobyć notatki lecz gdy podchodzę pod skrzynie w której one się znajdują jest ona wgl nie podświetlona i nie da się jej otworzyć . Jak udam się do Bastionu tam również nic nie ma . Bardzo bym prosił o odpowiedź jak mogę temu zaradzić bądź co robię źle , iż może nie wykonałem jakiegoś zadania ( mimo iż gre już przeszedłem )


Ps , ulepszony rynsztunek normalnie mogę szukać i otwierać skrzynie lecz co mi po nim jak nie mam podstawowego i nie wykonam go .

---------- Zaktualizowano 19:19 ----------

Wie ktoś co może być przyczyną że nie mogę wykonać podstawowego rynsztunku szkoły wilka ( każde zadanie z podstawowego nie działa ) błagam pomóżcie . Moja wersja gry to 1.11
 

Ukash

Forum veteran
Wejdż w Dokumenty\The Witcher 3\gamesaves. Po dacie i godzinie zlokalizuj ostatni zapis gry - plik sav. Plik sav i png o tej samej nazwie (ostatni zapis) spakuj w zip i wstaw tu : www.zippyshare.com, w poście podaj linka.
 
Okej , a wiesz co może być przyczyną na Ps4 ? Zależy mi na tym aby mieć cały schemat wilka lecz bez podstawowego niestety nic nie zrobię
 

Ukash

Forum veteran
Niestety nie mam zielonego pojęcia w temacie konsol. Na PC podobne bugi lubią pojawiać się przy "uszkodzonych" danych a dane ulegają uszkodzeniu podczas pobierania i instalacji, wtedy może pomóc weryfikacji integralności plików, platforma GOG/Steam pobiera ponownie i podmienia dane/pliki. Po naprawie należy załadować jakiś wcześniejszy zapis bo w zapisie siedzą również uszkodzone dane/statystyki i inne.
 
Tak właśnie czytałem ale na Ps4 tak nie zrobię ,zatem nadal jestem bez rozwiązania , może ktoś inny jest w sanie Pomóc ??? Bardzo bym prosił !!!
 
I jak wie może ktoś co może być przyczyną iż nie mogę wykonać żadnego zadania z Podstawowego Rynsztuku szkoły wilka ??
 
Top Bottom