Rynsztunki - brak mapy

+
Rynsztunki - brak mapy

Hej ho ha!

Mam problem. Jestem już po bitwie na Kaer Morhen i zdecydowałem zrobić sobie wszystkie rynsztunk, no to wio na questy, zrobiłem wszystkie i lecę do kowala i płatnerza. Zrobiłem mistrzowską zbroję gryfa, niedźwiedzia i kota - plus wyśmienite buty, rekawice i spodnie cechu wilka, brak niestety schematu u mnie na wyśmienitą zbroję wilka i kilku mistrzowskich.

Problemem jest tutaj to, że raczej nie miałem wszystkich map z rynsztunkami. W internecie przeczytałem, że kowal z Kaer Muire posiada mapkę. No to lecim tam! Fakt okazało się, że z nim nie gadałem ani nie grałem w gwinta. No to rach ciach pokonany w gwinta idę do handlowania z nim i co? I nie ma do kupienia żadnej części mapy rynsztunków. Czy ktoś tak miał? Jak temu zaradzić? Może coś źle zrobiłem?
 
Dodam, że teraz sprawdzałem ukończone zadania, mam ukończone rynsztunki wilka I, II, IV, V. Dodatkowo pytanie, skąd w przypadku rynsztunku wilka ulepszenie zbroi i broni sięga poziomu V? Skoro w przypadku kota, gryfa lub niedźwiedzia kończy się na IV?
 
szewczu;n8434620 said:
Problemem jest tutaj to, że raczej nie miałem wszystkich map z rynsztunkami. W internecie przeczytałem, że kowal z Kaer Muire posiada mapkę.

Z tego co pamiętam, to tam obok siebie jest kowal i płatnerz. Może pogadałeś nie z tym co trzeba.

szewczu;n8434790 said:
Dodam, że teraz sprawdzałem ukończone zadania, mam ukończone rynsztunki wilka I, II, IV, V. Dodatkowo pytanie, skąd w przypadku rynsztunku wilka ulepszenie zbroi i broni sięga poziomu V? Skoro w przypadku kota, gryfa lub niedźwiedzia kończy się na IV?

Jeśli masz dodatek Krew i Wino, to wszystkie zbroje powinny mieć pięć poziomów.
 
Top Bottom