Saga wiedźmińska autorstwa Andrzeja Sapkowskiego - temat ogólny

+
Ja Wiedźmina czytałem jeszcze na długo przed tym jak RED'zi wydali swoją grę (czy nawet zanim cokolwiek wiedziałem, że takowa powstaje).
Po przejściu pierwszej odsłony ponownie przeczytałem sagę (oraz oczywiście opowiadania), co też znowu uczyniłem w oczekiwaniu na trzecią część.

Gra może zachęcić ludzi do sięgnięcia po książkę, ale też znajomość sagi zmienia nieco (zdecydowanie pogłębia) odbiór gry RED'ów - człowiek zna już te postacie, świat czy wcześniejsze wydarzenia, które w wirtualnym medium zostały (na ogół) tak dobrze odtworzone (albo przynajmniej został oddany ich charakter).
 
Nie jestem pewien czy to właściwy temat, ale i tak zabawię się w nekromantę (bo to jak mniemam powinien być jeden z tematów na tym forum wiecznie żywych).

Czy wie ktoś, czy były kiedykolwiek jakieś plany, lub może ukazało się po polsku wydanie sagi wiedźmińskiej z ilustracjami Denisa Gordeeva?

Wiem, że te ilustracje nie wszystkim się podobają, ja jednak z ogromną chęcią postawiłbym takie wydanie na półce.
 
Wygląda na to, że szykuje się nowe wydanie Sagi.
 
Prezentuje się całkiem ładnie, chyba najładniejsze do tej pory według mnie. Szkoda, że widać tylko jedną okładkę, ale podoba mi się ten minimalistyczny styl. I chyba będą matowe, co też lubię :D
 
Wyglądają fajnie, no i w końcu Sezon Burzy w tej samej samej stylistyce co reszta sagi, ale kolejnego wydania nie kupię, wystarczą mi te, które mam :ROFLMAO:
 
A ja się chyba skuszę, bo moja Supernova (jeszcze bez reklamy Polityki na froncie) jest mocno styrana i prezentuje wartość głównie sentymentalną. Strasznie kiepskie jakościowo wydanie to było.
 
Na moim egzemplarzu Chrztu ognia bodajże pewna osoba zapisała coś sobie długopisem z tyłu okładki. A gdy się zorientowałem, to zamazała korektorem, jakby nigdy nic :):):)
Ale wydanie ładne, ten minimalizm mi przypomina tę czarno-popielatą serię, która jak dotąd wg mnie prezentowała się najlepiej (i którą sam mam).
 
Jak dla mnie okładki świetne, chyba nawet się skuszę.
p23d23vsue441.jpg
 
@SMiki55
Czy ta mapa to będzie dołączona do wydania, czy po prostu dorwałeś grafiki okładek i jako tło wykorzystałeś swoją własną ? :p
 
Bardzo podobają mi się te okładki. Najmniej Ostatnie Życzenie bo jest takie serialowe wprost. Pozostałe też są serialowe bo są w tym samym stylu jak na filmiku prezentujący tytuły poszczególnych epizodów ale jednak prezentują to co jest w tekście a nie w serialu jako takim. Tak czy owak najładniejsze jak do tej pory.
 
Będę niepopularny i nazwę te okładki w prost: prostackie. Nieciekawe, dwuwymiarowe. Gdzie te piękno kolorytu fantazji z pierwszego wydania wiedźmina?
 
Ostatnie życzenie to tragedia i pasuje jak pięść do nosa do pozostałych, które coś wspólnego z zawartością mają.
 
Grzbietem Ostatniego Życzenia (o ile zdjęcie jest prawdziwe) Supernowa strzeliła sobie w stopę.

2019-12-16_08h25_02.png



Chociaż po tym zdjęciu:



wygląda na to, że to tylko obwoluta, którą będzie można wywalić, na szczęście.
 
Top Bottom