Sam na sam z Wiedźminem... i nie tylko - odwiedziny REDów

+
Gofer31 said:
Ej, a serio byl to miod pitny? :) Heh, chetnie bym sie napil ;].Ktos tam mowil, "No i? Czas najwyzszy wstac od kompa bracie!" :D. Wiesz, to nie zalezy ode mnie ale od rodzicow. A ja akurat takich mam ze łohoho :D.
do twojego poprzedniego posta.... ja też mam 15 lat do tego jechałem do studia ze złamanym obojczykiem, bo sie wypieprzyłem na w-f pare dni wczesniej a moi rodzice to mi robili problemy, jak chcialem do wisly pojechac, a to jest 50km odemnie, ale jak mi na czyms naprawde zależy to sobie poprostu nie daje wyperswadowac
 
z tych co pojechali na chyba 8 osob byli przedstawiciele obecnych wszystkich 3 wiekszych serwisow o wiedzminie w tym nawet wszysctkie 3 serwisy siedziały w jednym przedziale (wtedy 2(Tibor- elkander, Yarpen- phx) i ja :p ) w kazdym razie pojechali praktycznie sami ludzie w wysokim stopniu i od dawna zaangażowani w powstawanie gry...
 
Jeszcze raz podkreślam: Z jednej strony oczywiście nie pojechali "przypadkowi" ludzie... ale nie był to też wyjazd, który zorganizowała firma CD Projekt by kogokolwiek nagrodzić. Jeśli za jakiś czas powstanie podbna inicjatywa to równiez ją rozważę - co nie oznacza, że na pewno zaprosimy kogoś w najbliższym czasie .
 
nie było:) Choć mamy w planach za jakiś czas zaprosic naszych zagranicznych redaktorów fansite'ów. Generalnie ludzie prowadzący fansite'y Wieśka na całym świecie mogą się z naszej strony spodziewać wielu niespodzianek, specjalnych materiałów i ogólnie full wsparcia.
 
nie przedstawiciele polskich serwisów - raczej grupka znajomych, których chciało się zorganizować taki wyjazd
 
Rioo said:
nie przedstawiciele polskich serwisów - raczej grupka znajomych, których chciało się zorganizować taki wyjazd
Hehe, nie będę przypominał, kto był głównym organizatorem wyjazdu
 
Rioo said:
nie przedstawiciele polskich serwisów - raczej grupka znajomych, których chciało się zorganizować taki wyjazd
co nie wyklucza redaktorow fansitów prawda jest taka, że ludzie, ktorzy cos robią dla Wiedźmina (np. zakładaja serwisy itp.) sa bardzo czesto znajomymi z poczatków forum
Dziadu said:
Tibor said:
Hehe, nie będę przypominał, kto był głównym organizatorem wyjazdu
Twoja mama?
 
Yarpen i jak z tym filmem ?? Bo jesli dalej sa problemy z tym to moze bede mogł cos poradzicwczoraj doiwiedziałem sie ze ojciec ma znajomego ktory para się własnie takimi zeczami i za niewielka opłatą będzie mogł to nagrac na płytke DVD
 
bede sie z Yarpenem dzisiaj widział, to mu przekaże, bo chyba juz jest w gorach w kazdym razie problemy sa...
 
Gwindor said:
bede sie z Yarpenem dzisiaj widział, to mu przekaże, bo chyba juz jest w gorach w kazdym razie problemy sa...
Ja już praktycznie zapomniałem o tym filmiku
 
Top Bottom