Sam na sam z Wiedźminem... i nie tylko - odwiedziny REDów

+

tibor

Forum veteran
Sam na sam z Wiedźminem... i nie tylko - odwiedziny REDów

Hej,Jak widzę udało mi się ubiec Dziada w założeniu tego wątku Dziś bowiem miała miejsce wycieczka forumowiczów do studia Twórców. Sam pomysł tego wypadu zrodził się mojej chorej główce już jakieś pół roku temu. Potem były setki maili, dziesiątki tysięcy wymiany zdań poprzez komunikatory internetowe i dziś szukanie się na Jagiellońskiej w WaWie. Udało się jednak wszystko pozytywnie sfinalizować i dziś grupka szczęśliwców z tego forum udała się do ziemii obiecanej, przez niektórych zwaną CD Projekt Red (czytaj - CE DE ). Kto był? Oczywiście ja , a poza tym - lecz nie mniej ważni - Yarpen, Gwindor, Daerdin, Rioo, Yellow, Kogut oraz Miechalun. Każdy z nas wyruszył o nieco różnej porze, lecz zarazem każdy był gotowy do wielkich poświęceń W VaVie spotkaliśmy się około godziny 11 na Dworcu Centralnym, gdzie zaliczyłem tak przy okazji mówiąc, jedno z najdłuższych kupowanie biletu powrotnego do CzeWy. Później już prosto na Jagiellońską i tam już skontaktowałem się z Dziadem, który chlebem a solą przyjął nas i w mroczne ostępy firmy wprowadził...Tymczasem przejdźmy już do tego, co zobaczyliśmy wewnątrz. Otóż, pierwsze wrażenie było co najmniej szokujące – gdyż oczom naszym ukazała się, ni mniej ni więcej, ANNi przy garnkach w Redowej kuchni. Czegoś takiego nie spodziewałem się po otwarciu głównych drzwi.Później Dziadu wprowadził nas do sali konferencyjnej, gdzie miała miejsce prezentacja gry oraz pokazane nam zostały inne ciekawe elementy związane z grą – między innymi filmik Platige, który jak już wiemy oparty został na jednym z opowiadań z sagi, niestety nie mogliśmy tego filmu sfilmować. Później pokazano nam trailery prezentujące możliwości graficzne gry oraz style walki zastosowane w grze.O wszelkich wrażeniach płynących z tychże prezentacji będzie za moment. Na razie chcę Wam streścić ogólny przebieg naszego wypadu i spotkania z Twórcami. Po prezentacji mieliśmy możliwość zadawania różnorakich pytań Twórcom – w głównej mierze Dziadowi oraz Michałowi Madejowi, a także dwóm innym designerom, których imion niestety w tej chwili nie pomnę. Jedno z pytań – moje, hehe – było mniej więcej takie „Stary, a może moglibyśmy chwilkę pograć?”... I co się okazało? Mogliśmy. Tak, powtórzę to jeszcze raz. Grałem w Wiedźmina. A mówiąc dokładniej w misję tuż po ataku na Kaer Morhen, w której wspólnie z Berengarem musimy pokonać zbójów, którzy napadli na wiedźmińskie siedliszcze. Wrażenia z gry – cudowne. Aczkolwiek widać, że kilka rzeczy jest jeszcze do poprawy. Niemniej, gra ma ogromny potencjał, prezentuje się bardzo dobrze i gra się bardzo przyjemnie. Jeszcze z rok produkcji a otrzymamy naprawdę tytuł światowej klasy.Następnie jedliśmy, piliśmy i dyskutowaliśmy z Dziadem - notabene przesympatyczny facet, którego po prostu nie da się nie lubić, miły, koleżeński, przystojny (coś pominąłem Dziadu? ) - zamieniliśmy także kilka zdań z szefem firmy, z Mike'iem. Który mimo wielu obowiązków znalazł chwilę aby wysłuchac naszych wrażeń, po prezentacji. Hehe... chyba nie wiedział, że graliśmy I tak w bardzo miłej atmosferze, spędziliśmy czas do godziny 17, kiedy to Dziadu zaczął coś przebąkiwać, że już do domu by szedł, bo skończył mu się właśnie dzień pracy . Jednak nie odeszliśmy z niczym: dostaliśmy kilka fajnych plakatów - w tym jeden jeszcze nigdzie nie pokazywany - podkładkę skórzaną z nadrukiem The Witcher, teczkę i demo Wiedźmina na płytce ( to ostatnie jest oczywiście żartem ).Później szybko na Dworzec Centralny i do domku. Jak widać dotarłem jako pierwszy i już mogę szerzyć wśród Was, mało wiedzących informacje prosto ze źródła o Wiedźminie.Galeria:
 
zawisc we mnie wezbrala ogromna, jedyne co moze ja pomniejszyc, to rzetelna i szczegolowa relacja - oczywiscie wraz z materialami, ktore udalo Wam sie sfilmowac
 
EJ!!TO NIE FAIR!!JA TEZ CHCE SE POGRAC!!!!!A tak na serio to moze uchylicie rabka tajemnicy na temat tego filmiku?PSNie planujecie jeszcze jednej takiej wycieczki w wakacje??
 
Ooo w wakacje to i mi by odpowiadało....Tak właściwie Tibor, mogłeś cichaczem jak nikt nie patrzył zgrać to demko, w które grałeś, na płytke i rozprowadzić kolegom forumowiczom.....
 

tibor

Forum veteran
krakers said:
EJ!!A tak na serio to moze uchylicie rabka tajemnicy na temat tego filmiku?PSNie planujecie jeszcze jednej takiej wycieczki w wakacje??
Raczej nie możemy. Chyba, że mi Dziadu pozwoli. W każdym razie powiem, że wygląda bardzo dobrze... oglądaliśmy go chyba z 5 lub 6 razy Co do wyjazdu w wakacje, to już wszystkie miejsca na najbliższe wyjazdy zajęte Poza tym chciałbym poruszyć kilka spraw: po pierwsze - smugi, grając w grę, chciałbym zauważyć, że nie prezentują się one aż tak źle. Co prawda można by je nieco ograniczyć, sprawić aby były mniej widoczne. Ale same w sobie nie są takie złe. Więcej, są bardzo przydatne, gdyż pomagają idelanie wstrzelić się w kolejną sekwencję ciosów.Co do Znaku Igni i jego postaci fireballa - to jest fantastyczna zabawka - coś pięknego podpalić wroga i patrzyć jak ucieka, a potem go dogonić i wykończyć szybkim cięciem mieczem.
 
Ha, a ja się pochwalę, że zostałem na tą wycieczkę zaproszony, ale ze względów zewnętrznych (brak dojazdu, szkoła itp. ,...) nie mogłem pojechać
 

tibor

Forum veteran
Gwynbleidd66 said:
Ha, a ja się pochwalę, że zostałem na tą wycieczkę zaproszony, ale ze względów zewnętrznych (brak dojazdu, szkoła itp. ,...) nie mogłem pojechać
Może bez takich Kto był zaproszony to był, ale nie rzucaj się teraz z tym za bardzo Jeśli macie jakieś pytania, to walcie. Jak wróci reszta ekipy, to pewnie coś napiszą od siebie.Z ciekawostek - Wiedźmin zajmuje obecnie 14 GB.
 
Przybyłem, Zobaczyłem, Oniemiałem Gierka robi piorunujące wrazenie bardzo sliczna grafika bardzo fajna i intuicyjna walka a co najwazniejsze fanatycy robiący tą gre są niesamowici (cholera brakuje mi słow )RED'y sa naprawde niesamowici a przy tym są bardzo sympatyczni(a jaka ładną kuchnie mają ) oni naprawde dają z siebie wszystko aby Wiedźmin był jak najlepszy
 
Tibor said:
Z ciekawostek - Wiedźmin zajmuje obecnie 14 GB.
trzy czwarte mojego dysku :p (nie spodziewalem sie ze az tyle)Trzeba bedzie sie uzbroic w nowy sprzet :p.... i cierpliwosc
 
nie martw się w finalnej wersji powinien zajmowac (tak sądzie)conajamniej 3/4 mniej niz teraztak WC sa sliczne ciekawe napisy(instrukcja mycia rąk) zadbane sedesy itp. nawet umywalki mają
 
A fotki chociaz jakies robiliscie?OK wlasnie zauwazylem pierwsze zdjecie.Tibor -> dobrze ze napisales ze to siedziba firmy bo myslalem ze to salon SUZUKI.
 
Tibor said:
Aranthar said:
A klopy tam w siedzibie mają ładne??? (no co - WC bardzo ważna rzecz przy pracy....)
Ładne. Nawet instrukcję obsługi masz
Nooo jak człowiek ciężko pracuje, zmęczony już jest to nawet może zapomnieć jak się załatwia....
 
Kurcze to wspaniale ze wybraliście sie na taka wycieczkę, bo co jak co ale wrażenia "normalnych" ludzi są bardzo przydatne:) czekam na wiecej info :D to jest nawet lepsze niz TzW :p Wy juz na niego chyba nie czekacie :p
 

tibor

Forum veteran
krakers said:
A fotki chociaz jakies robiliscie?
Robiliście.Po woli wrzucam na serwer. Sukcesywnie będą się pojawiać w pierwszym moim poście. Poza tym pewnie inni także wrzucą forki. Aha, i jeszcze za kilka dni powinien pojawiś się taki filmik, na którym robię idiotyczną minę podczas grania
 
Tibor said:
Później szybko na Dworzec Centralny i do domku. Jak widać dotarłem jako pierwszy i już mogę szerzyć wśród Was, mało wiedzących informacje prosto ze źródła o Wiedźminie.
błąd... do domu pierwszy dotarłem ja, i to piechotą :pale chciałem dać Dziadowi szansę założenia wątku...niestety nie było mnie na całości prezentacji, bo musiałem jeszcze test do liceum dziś napisać i dotarłem dopiero na końcówkę grania i mogłem sobie troszeczkę popatrzeć...swoją drogą... znalazłem im autobus pod samą siedzibę... zaprowadziłem na przystanek... wsadziłem... powiedziałem gdzie wysiąść...a oni się zgubili szukając siedziby już na ulicy o_Obrawo panowie, brawo :pEDIT: Aaaaaaaaa Tibor... zmniejsz te fotki...naprawdę nie potrzeba nikomu tapety w wersji 2048x1024 pikseli, a szybkość wczytywania i wrzucania wydatnie wzrośnie...
 
Cóż szkoda że mnie tam nie było, a sam raz miałem wolny dzień Filmik robiony kamera czy aparatem ? jak kamera to ja prisze o pełna wersje
 
Top Bottom