Sam na sam z Wiedźminem... i nie tylko - odwiedziny REDów

+
To jest na kasecie VHS? To nie ma ktoś z was karty graficznej z wejściem video? Wtedy wystarczyłby już programik do nagrywania obrazu.
 
Z ostatnich doniesień z frontu walki ze zgraniem filmiku na wersję cyfrową wieści mam takie, że... trzeba się zaopatrzyć w magnetowid :) Nie znam szczegółów, ale coś jest nie tak i zgrać się nie da.
 
kamera okazała się przeżytkiem i nic jej nie widzi. nie wiecie może czy z magnetowidu się da zgrać taki film przez wejście wideo?
 
to ja se zaklepuje jedną kopie i w razie czego sproboje jednak nagrac ją na nieco nowoczesniejszy nosnik
 
A nie wystarczy puscic film i zgrac obraz z TV jesli magnetowid nie ma wyjscia + podlaczyc dzwiek do mikrofonu w kompie ? :)
 
popytam, może coś się uda choć obawiam się że nasz admin phx próbował wszystkiego. A teraz jest na urlopie:p
 
lol normalnie z magnetowidu zgrywasz na kompa, spokojnie w miastach można znaleśc firmy które się nawet w tym specjalizuja a cena takiego czegoś to góra 15 zł Można to też samemu zrobić, wystarczy magnetowid, kabel i karta z wejście video oraz darmowy programik
 
LifaR said:
A nie wystarczy puscic film i zgrac obraz z TV jesli magnetowid nie ma wyjscia + podlaczyc dzwiek do mikrofonu w kompie ? :)
Z mojej wiedzy wynika, że jest to jak najbardziej realne...tylko wiesz ile taki film by zajmował?
 
Tibor said:
Z mojej wiedzy wynika, że jest to jak najbardziej realne...tylko wiesz ile taki film by zajmował?
Przeciez nie mowie by w takiej formie puscic go do sieci. Od czego kompresja - dzwiek na mp3, video divx/h.264 i gotowe :)
 
Top Bottom