Samodzielne warzenie mikstur - pytanie o bazę

+
Samodzielne warzenie mikstur - pytanie o bazę

Witam. Ostatnim razem odpoczywając w karczmie "Miś Kudłacz" zapragnąłem samodzielnego ważenia eliksirów. Chciałem stworzyć eliksiry dosyć lepsze, do których potrzeba maksimum 5 slotów na składniki alchemiczne. Zatem tu nasuwa się moje pytanie., gdyż, jak mniemam, by mieć do użytku 5 slotów muszę posiadać naprawdę dobry alkohol jako bazę alchemiczną. Mógłby ktoś wskazać, kto sprzedaje takowy alkohol?

PS: Zapodaje screen pokazujący o jakiej dokładnie sloty mi chodzi.

poprawiam błąd ortograficzny w nazwie tematu
jeśli nie umiesz poprawnie napisać jakiegoś słowa, nie używaj go
szypek
 
Bodajże to się nazywało azhot a drugie alcathet, ale nie pamiętam dokładnie pisowni :p. W ekwipunku widoczne jako buteleczki o ciekawy kształcie jedna z płynem o kolorze czerwonym a druga zielonym. Dobra też była piołunówka z tego co pamiętam
 
Toć piołunówka to absynt... No fakt - można mieć halucynacje. Im czystszy alkohol tym więcej slotów masz. Pieprzówka na ten przykład jest słaba. Szukaj czegoś mocnego.
 
Alkahest jest do kupienia u Kalksteina, u druidów na bagnach można kupić spirytus na krwi wiwerny, a jeśli jesteś w trzecim akcie, to u jednego z handlarzy na targu można dostać spirytus zerrikański. Ale zdecydowanie najlepiej (pod warunkiem, że nie grasz z modem FCR) narobić Białej Mewy ze wszystkich alkoholi - ma 5 slotów i nie tracisz miejsca w ekwipunku na każdy alkohol z osobna.
 
Top Bottom