Sapkowski live, czyli wywiady, wywiady...

+
Strona tego projektu jest wybitnie amatorska i zwyczajnie niechlujna, nie jest to dobry prognostyk.

Trylogia to teraz moje małe ekranizacyjne marzenie, w stosunku do niej nikt nie zabroni mi marzyć, że jeszcze kiedyś zobaczę przesiąkniętą klimatem ekranizację prozy ASa na dobrym poziomie.
 
Strona tego projektu jest wybitnie amatorska i zwyczajnie niechlujna, nie jest to dobry prognostyk.

Trylogia to teraz moje małe ekranizacyjne marzenie, w stosunku do niej nikt nie zabroni mi marzyć, że jeszcze kiedyś zobaczę przesiąkniętą klimatem ekranizację prozy ASa na dobrym poziomie.
Istnieje możliwość , że ta strona do dopiero jakiś prototyp . Coś zrobione na szybko , aby było .
 
Na dole jest podpis. Stronę robiła zewnętrzna firma outsourcingowa. Redzi raczej by tak nie poskąpili ;)
 
Istnieje możliwość , że ta strona do dopiero jakiś prototyp . Coś zrobione na szybko , aby było .

Z rażącymi błędami i takim layoutem? Jeśli tak działa ktokolwiek stojący za tym projektem, to nie wróżę mu dobrze.

Byle studio ale kosmetyczne, osiedlowe, nie pozwala sobie na wypuszczenie takiej strony. Sorry.
 
Rozumiem, że ta broszura została wydana teraz powodu drugiej emisji wiedźmińskich monet, ale jestem przekonany, że ten wywiad pojawił się już wcześniej, pewnie gdy zaczynali tę akcję w 2019 r. Jest tak charakterystyczny, że nie pomyliłbym go chyba z innym xD
 
Podejrzewam że jest to broszura a co za tym idzie wywiad przeprowadzony przy okazji pierwszej emisji monet z 2019r (Ostatnie Życzenie), nie mniej jednak nie znałem go oraz w tym temacie go nie ma (chyba że się mylę i nie znalazłem). Dlatego też się nim dziele gdyż broszura wpadła mi w ręce dopiero teraz :).
 
Sapkowski obchodzi dzisiaj 73 urodziny!
bandicam 2021-06-21 11-10-11-733.png
 
Czyli już zasłużona emerytura i nie pisze nic, a jedynie ściąga kasę od Netflix'a i RED'ów?
 
Czyli już zasłużona emerytura i nie pisze nic, a jedynie ściąga kasę od Netflix'a i RED'ów?
On przynajmniej zakończył swą sagę. (A nawet i dwie). Taki dajmy Martin, to dopiero trzepie tantiemy za samo nazwisko, a kończyć książek nie ma zamiaru... Inny wielki pisarz, Tolkien, jest usprawiedliwiony, jemu się zmarło nim zakończył wszystkie opowieści, ale nie rozmieniał się na drobne jak czyni to twórca Gry o Tron.

Sapkowski już nic nie musi, zakończył dzieło w dobrym stylu, niech więc dobrze mu się wiedzie.
 
jemu się zmarło nim zakończył wszystkie opowieści, ale nie rozmieniał się na drobne jak czyni to twórca Gry o Tron.
On przecież chyba nic już nie wydał po Władcy? Wszystko co potem pisał to były notatki, których nigdy nie miał zamiaru publikować, zrobił to dopiero po jego śmierci jego syn, chyba że o czymś nie wiem.
 
Sapkowski już nic nie musi, zakończył dzieło w dobrym stylu, niech więc dobrze mu się wiedzie.

W sumie chyba dobrze, bo "Sezon ..." mu tak średnio wyszedł (jeśli go w ogóle pisał, a nie tylko komuś zlecił, bo takie niekiedy odnosiłem wrażenie).
 
Myślę, że specyficzny charakter nie pozwoliłby mu na ghost writing.

Spadek formy wyraźny już w Żmii, ja się... Cieszę że nic nie pisze, jeśli to ma być takiej jakości. Opowiadania, Saga i Trylogia są super i widać to musi wystarczyć.
 
On przecież chyba nic już nie wydał po Władcy? Wszystko co potem pisał to były notatki, których nigdy nie miał zamiaru publikować, zrobił to dopiero po jego śmierci jego syn, chyba że o czymś nie wiem.
Silmarillion to wszak zbiór opowieści, które tworzył całe życie. Chciał je wydać, ale raz, że wydawcy nie za bardzo się na to godzili, bo nie miały bardziej zwięzłej formy, i dla przeciętnego czytelnika byłyby zbyt pogmatwane, a dwa, sam Tolkien często nie był zadowolony z wersji finalnej, i przerabiał je wiele razy. Ogólny zarys większości jest znany, ale dajmy na to taka opowieść o Eärendelu (jednej z kluczowych postaci Silmarillionu), będąca czymś w rodzaju opowieści o Odyseuszu, nigdy nie została ukończona.
Nie wspominając już o ostatniej bitwie, Dagor Dagorath, która została ledwie wspomniana. Gdyby starczyło mu czasu, i to zapewne Tolkien by rozwinął w odpowiedni sposób.
 
...a jeżeli kto Trylogię Husycką przeczyta, niechaj w te pędy do kościoła bieży aby księdzu swą winę wyłożyć i oczyszczenie z plugawych uciech swej jaźni uzyskać. Księgi to bowiem nieczyste, nastające na cnotliwość człeczyn pokornych a w dodatku całkiem przeinaczone, co najlepiej w nazwie mej miejscowości około Krzeszowa położonej widać, skąd poniekąd pozdrawiam serdecznie.
 
...a jeżeli kto Trylogię Husycką przeczyta, niechaj w te pędy do kościoła bieży aby księdzu swą winę wyłożyć i oczyszczenie z plugawych uciech swej jaźni uzyskać. Księgi to bowiem nieczyste, nastające na cnotliwość człeczyn pokornych a w dodatku całkiem przeinaczone, co najlepiej w nazwie mej miejscowości około Krzeszowa położonej widać, skąd poniekąd pozdrawiam serdecznie.
U mnie na wsi proboszcz ma całą Trylogię w plebanijnej bibliotece :p Niestety nie wprowadził jak dotąd w życie postulatu dzielenia żon i udzielania Komunii pod obiema postaciami.
 
Widać, że Pananżej to jednak Polak z krwi i kości jak nawet w polityce świata Harrego Pottera doszukuje się zapowiedzi działań obecnej partii rządzącej :think:
 
Top Bottom