Save Editor W-1 - pytanie :)

+
Status
Not open for further replies.
Save Editor W-1 - pytanie :)

witam:)

mam ogromną prośbę w sprawie informacji na temat Wiedźmin Save Editor , mianowicie, przechodzę Wiedźmina cz 1 po raz drugi , wszystko pięknie ładnie jestem w V akcie, postać dobrze rozwinięta w mieszku sporo talarów, plan Wielki Łowczy i odbiór miecza za zabicie premiowanych potworów w grze :), i bumm,,, pominąłem topielca z I rozdziału :/ , lol, i możliwość odebrania nagrody uległa w gruzach :]. Brak motywacji, aby raz jeszcze przechodzić całą grę :], poszukiwania w sieci i znajduję save editor, czy istnieje możliwość abym na wcześniejszym save dograł misję tak żeby zabić topielca z I działu i odebrać od Łowczego miecz ?czy też miecz mogę dodać w V akcie do ekwipunku ?

z góry dziękuję za informacje :)
 
matkurczak said:
witam:)

mam ogromną prośbę w sprawie informacji na temat Wiedźmin Save Editor , mianowicie, przechodzę Wiedźmina cz 1 po raz drugi , wszystko pięknie ładnie jestem w V akcie, postać dobrze rozwinięta w mieszku sporo talarów, plan Wielki Łowczy i odbiór miecza za zabicie premiowanych potworów w grze :), i bumm,,, pominąłem topielca z I rozdziału :/ , lol, i możliwość odebrania nagrody uległa w gruzach :]. Brak motywacji, aby raz jeszcze przechodzić całą grę :], poszukiwania w sieci i znajduję save editor, czy istnieje możliwość abym na wcześniejszym save dograł misję tak żeby zabić topielca z I działu i odebrać od Łowczego miecz ?czy też miecz mogę dodać w V akcie do ekwipunku ?

z góry dziękuję za informacje :)
Dodaj sobie upragniony miecz do ekwipunku. Pewnie dałoby się zedytować samego questa związanego z topielcem ale trzeba się znać na Djini.
 
ale aby miec djnii trzeba miec wiedźmina edycję rozszerzoną jeśli nie masz edycji rozszerzonej to sciągnij patch 1.4 i paczki językowe które zmieniają wiedźmina w edycję rozszerzoną
 
Ja proponuje dodać sobie do ekwipunku trofeum z topielca i spróbować je oddać łowczemu w V akcie. Może zadziała.
 
dzięki za rady, temat do zamknięcia.

pozdrawiam

edit 02/01/2014: po małych porządkach i scalaniu, odpowiedni temat jest tutaj: http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/37570-w1windows-save-editor-edytor-saveow-edytor-sejwow-temat-ogolny
szypek
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom