Save z W2 do W3/symulacja wyborów

+
Save z W2 do W3/symulacja wyborów

Witam wszystkich zgromadzonych

Jestem tutaj od dawna jednakże mój zasób czasu nie pozwala mi odpowiadać na posty. Tylko niestety, na redagowaniu (czytaj - czytaniu)ich. Za wszelakie moje błędy pragnę przeprosić, jeżeli się nie udzielałem w sprawach ważkich, jak i ważnych.
Teraz na EE TW2 przechodząć ponownie od podstaw grę stwierdziłem że Redzi zaserwują Nam coś na styl Mass Effect odnośnie importu save'a. I nie chodzi mi o partykalrne decyzje, które same w sobie muszą "zostać" narzucone graczom. Ale o "smaczki którymi Bioware, mnie jako fana zaskoczyło z każdą częścią trylogii.
Dlatego przechodząc grę piszę jakie wybory dokonuję i czym to się "je". Dla fanów moje wybory powinny być oczywiste. Dla pozostałych - zachęcam do gry :)/>
Mój post jest po to by przedstawić Wam mój tok myślenia i wogóle - po skończeniu gry stworzę nowy temat i zamieszczę save który będzie się odnosił do zapisu mojej gry.
Na razie się pytam czy to ma sens.
 

RaV47

Forum veteran
Sens raczej jest ale mały i nijaki, na stronie witchersite na forum jest temat w którym gracze tak jak ty zamieszczają swoje save i podają informacje odnośnie podjętych decyzji, żeby ktoś kto chce save mógł sobie dopasować jakiś save "pod siebie". Ja również przechodzę grę od nowa i też zamieszczę swój ostatnie save jednak nie tutaj tylko na tamtym że forum.
 
Tak owszem - tutaj tylko dyskusja ale opis będzie szczegółowy - już mam opis prologu więc mogę go zamieścić - tylko po co.
Odpowiedź słuszna - dziękuję za zainteresowanie tamtem.
 
Mnie ciekawi jak rozwiążą import save'a... Na next-genowe konsole :p W chmurze? Jakoś inaczej przez sieć? Czy może będzie w menu głównym możliwość powtórzenia swoich wyborów z dwójki w formie komiksu albo tak jak w Dragon Age 2?
 
Fajnie by było jakby można było gdzieś wgrać swojego save z W2 PC tak żeby go skonwertowało i można było zacząć z niego na PS3 PS4 przykładowo

@Adamus, racja
 
@Swooneb, na PS3 raczej w W3 nie pograsz :) A jeśli chodzi o import save'ów na konsolach to wydaje mi się, że taką możliwość będą mieli tylko użytkownicy sprzętu od Microsoftu.
 
Adamus said:
@Swooneb, na PS3 raczej w W3 nie pograsz :) A jeśli chodzi o import save'ów na konsolach to wydaje mi się, że taką możliwość będą mieli tylko użytkownicy sprzętu od Microsoftu.
Mnie się zdaje, że to nie jest nic skomplikowanego ;p w końcu to tylko kilka(naście/dziesiąt) informacji odczytywanych przez silnik na początku gry ;p Oczywiście moje wrażenie może być mylne bo nigdy nie programowałem ;p
 
to będzie ciekawa sprawa bo wiedźmin 1 miał 3 zakończenia wiedźmin 2 miał ich jeszcze więcej chyba 8 nie pamiętam dokładnie to wiedźmin 3 będzie miał ich ze 20 pewnie xD, zakończenia zakończeniami ale ciekawe czy będzie jak w wiedźminie 2 co były 4 rozpoczęcia (niewiele się różniące ale jednak) to ciekawe ile będzie rozpoczęć trójki ;p
 
Piotrek1991S said:
to będzie ciekawa sprawa bo wiedźmin 1 miał 3 zakończenia wiedźmin 2 miał ich jeszcze więcej chyba 8 nie pamiętam dokładnie to wiedźmin 3 będzie miał ich ze 20 pewnie xD, zakończenia zakończeniami ale ciekawe czy będzie jak w wiedźminie 2 co były 4 rozpoczęcia (niewiele się różniące ale jednak) to ciekawe ile będzie rozpoczęć trójki ;p

Wiedźmin 3 będzie miał 3 zakończenia, całkowicie się od siebie różniące. Źródło.
 
I to jest najlepsze bo tu mówią otwarcie że będzie 3 różne zakończenia a nie tak jak w W2 16 możliwych wersji tego samego. Trzymam ich za słowo. ;)
 
Ja,bym chciał żeby można było wczytać Save z np drogi rocha i Iwothera,i czy zabiliśmy letho czy oszczędziliśmy
 
A ja bym był za tym żeby było przenieść zapisy i z jedynki i z dwójki (moim zdaniem przeniesienie zapisów z W1 do W2 prawie nic zmieniały i był to kiepski element wiedźmina 2 )
)
 
Szkoda że w W2 import save z pierwszej części miał takie niewielkie znaczenie bo można było to fajnie zrobić. Gdyby wszystkie podjęte przez nas decyzje, oczywiście te fabularne przechodziły do W2 to wystarczyłby teraz tylko import save z W2 do W3 i mielibyśmy wszystko z obu części a tak to nie wiem jak to będzie rozwiązane. Pytanie czy w ogóle będzie opcja z importem save z poprzednich części. Fajnie jest to zrobione np. w ME gdzie te główne fabularne decyzje przechodzą z każdej poprzedniej części do kolejnej.
 
Ten import nie musi być aż tak ważny. Wszystko zależy od fabuły jaką przewidzieli na W3. Letho przecież nie spotkamy, bo powiedział, że nigdy go już nie zobaczymy ( lub go zabiliśmy no to normalne, że się z nim nie spotkamy). Jedyne co mogą zaimportować, to to czy powstało nowe wolne pańtwo, czy Dolina Pontaru została podbita przez Keadwen ( to dość ważne jeśli będzie pokazana wojna z Nilfgardem)
 
Top Bottom