Save z W2 do W3/symulacja wyborów

+
Czy planuje ktoś na forum zrobić bazę sejwów dla graczy którzy nie grali w dwójke a chcą zaimportować stan świata do W3? Jak tak to mogę coś podrzucić :)
 
No fajnie, że komuś się chciało tak pokombinować. Sam ukończyłem Wiedźmina 18 razy tylko nie pamiętam jakie wybory podejmowałem w konkretnych sejwach dlatego fajnie będzie w razie w skorzystać :p
 
Witam, dziś wreszcie choć z przykrością ukończyłem W2 :) i chciałbym zapytać z ciekawości,gdyż za bardzo nie chce mi się doszukiwać odpowiedzi,którą zapewne odnalazłbym ;) Gdzie mogę odszukać Save z W2 z myślą o W3 i czy będę miały,jaki kolwiek Wpływ na wydarzenia,które będą mnie czekać w 3 ? Pytam dlatego bo nigdzie ich nie mogę odszukać,poza Dokumentami- 1 plik AutoSave jest nic więcej ;( a Plik do tego jest z dnia 24 Luty ;/ Proszę o Info. i pomoc :)
 
Gdzie mogę odszukać Save z W2 z myślą o W3 i czy będę miały,jaki kolwiek Wpływ na wydarzenia,które będą mnie czekać w 3 ?

U mnie są w
Code:
D:\Users\Nazwa_Użytkownika\Documents\Witcher 2\gamesaves
(przeniosłem folder "Moje Dokumenty" na D:\ by zaoszczędzić miejsce na SSD C:\ dla Wieśka 3 ;))
Jaki masz system operacyjny? I dlaczego u licha piszesz
dziś wreszcie choć z przykrością ukończyłem W2
Aż tak źle Ci się grało?
 
U mnie są w
Code:
D:\Users\Nazwa_Użytkownika\Documents\Witcher 2\gamesaves
(przeniosłem folder "Moje Dokumenty" na D:\ by zaoszczędzić miejsce na SSD C:\ dla Wieśka 3 ;))
Jaki masz system operacyjny? I dlaczego u licha piszesz


> ok,były w zupełnie innym Miejscu ;) czyli Steam..... ;)

Aż tak źle Ci się grało?

> raczej,chodziło mi o coś takiego,jak zażalenie,że to już Koniec ;( ;) bo grać,to się grało Miodzio! I teraz,jeszcze te czekanie do 19.05 ;/ ,ale jakoś Zleci ;)
 
Dobra, decyzje decyzjami, ale powiedzcie mi co z ekwipunkiem? Czy zbroja, miecze albo hajs (lub chociaż jego część) zostaną przeniesione do W3?
 
Nie wiem jak z hajsem ale ekwipunek nie zostanie przeniesiony

Szkoda, bo wydawało mi się, że w którymś z dość starych wywiadów padło stwierdzenie, że na PC ekwipunek zostanie przeniesiony. Bylem ciekaw czy nadal się tego trzymają.
 
Witam.

Czy wiadomo coś o tym, że podobno bez importu save będzie w w3 można wybrac, jakie podjęło się decyzje w poprzednich częściach gry? Gdzieś o tym słyszałem jakiś czasu temu.
 
Ja kiedys przez pomyłke skasowałem cała partycje dysku, poszły sie walic mp3 i m.in savegame z Wieska 2 :D Nie wiem czy lepsze byloby importowanie z W2 czy zaczynanie od poczatku. To tak przy okazji gdyby ktos mogł wrzucic swoje savegame z czesci drugiej byłbym wdzieczny, najlepiej na priva a jak gierka przyjdzie to sie do tego czasu jeszcze zastanowie :D
 
@x22Hawkey Jest to potwierdzone. Z tego co czytałem ma to być w takiej fabularnej formie. Na początku gry będzie ktoś, kto opowiada historię Geralta i będzie można go poprawiać podejmując tym samym kluczowe wybory - co w sumie jest istotne gdy ktoś wcześniej w wiedźmina nie grał lub na konsolach, gdzie po prostu takiej możliwości przenoszenia savów nie ma.
 
Witam.

Czy wiadomo coś o tym, że podobno bez importu save będzie w w3 można wybrac, jakie podjęło się decyzje w poprzednich częściach gry? Gdzieś o tym słyszałem jakiś czasu temu.

Będzie taka opcja. Na pewnym etapie gry, po kilku godzinach, jedna z postaci będzie opowiadać Twoje poprzednie losy, będziesz miał opcję poprawiania tej historii, tym samy dostosowując grę do Twoich wyborów.
 
Dziękuje bardzo za szybką odpowiedź :) Więc nie musze od nowa grać w w1 i 2 na szybko przed premierą 3, chociaż martwi mnie to, że bedzie to po kilku godzinach. Do tego czasu import save mógłby mieć może jakiś wpływ.
 
A mi się wydaje, że wcześniej save również mają znaczenie, albo niektóre wybory wrzuci się od razu, zauważyłam to przy gameplayach od youtuberów - w jednym z nich w rozmowie z Vesemirem na początku gry Geralt mówi, że "Temeria, Aedirn and Kaedwen are no more", a w innym "Temeria and Aedirn are no more".
 
Top Bottom