Savolla o co tu chodzi?

+
Grałem rankeda przeciwnik zagrał Savolla miał dwie monety a i tak stworzył Przerazę. O co tu do *** biega w opisie jest że musi wydać 9 złota Savolla daje dwa przeciwnik miał 2 złota plus 2 to 4 nie wykorzystał umkidowódcy ani innej karty przeraza wyszła i jeszcze miał 4 monety dalej co to ma *** znaczyć?
 
Last edited by a moderator:
Przepraszam piałem nie wykorzystał innej karty, nie dodałem że tej spaślaki nie było na stole wiem o co z tym chodzi dlatego jestem wściekły (użył jej w rundzie pierwszej) , miał tam tylko te zmutowane psy i te kartę co się buffuje jeśli ma barykadę. Savolla był 3 karta przedostatnią w meczu.
 

Lexor

Forum veteran
Mi osobiście bez stosownego filmiku lub choćby screena trudno będzie napisać cokolwiek więcej, bo tu może zaważyć każdy szczegół. Może, gdy akurat nie patrzyłeś, uzyskał monety z czegoś innego (np. ze zdolności dowódcy)? Może ilość wyświetlanych monet była błędna? Może wystąpił jakiś błąd i zdolność Luizy przeniosła się między rundami?

Tak czy siak, myślę, że tych innych możliwości jest tu zbyt wiele by ktoś z forum mógł autorytawnie stwierdzić jaka była przyczyna tego co Cię spotkało. Pozostaje napisanie do supportu - może przechowują jakieś zapisy z pojedynków.
 
a jak się przejmie Luizę 'Ardalem' to jej umiejętność będzie aktywna dla syndykatu czy nie? bo to rozmieszczenie.
 
Niekoniecznie - przed Savollą nikt nie zgłaszał do niej obiekcji, a teraz "wszyscy się obudzili".
Efekt Luizy zależy też w dużej mierze od układu kart na ręce.
 
Bankowo było tak, że madame luiza była wcześniej na stole. Miałem ostatnio takie samo zdziwienie bo zniszczyłem ją od razu po postawieniu i nie mogłem rozkminić jakim cudem się przeraza zrodziła z 6 monet. Trochę to słabe, że gdy jej nie ma na stole jej umiejętność działa. Karta taka trochę podobna do Syanny, której nikt nie gra bo 3 siły i rozkaz.
Post automatically merged:

Jak już jesteśmy przy syndykacie: ile monet mi zostaje po rudndzie? połowa? Denerwuje mnie, że miedzy rundami na ekranie wymiany kart nie ma sakiewki aby to sprawdzić.
 
Bankowo było tak, że madame luiza była wcześniej na stole. Miałem ostatnio takie samo zdziwienie bo zniszczyłem ją od razu po postawieniu i nie mogłem rozkminić jakim cudem się przeraza zrodziła z 6 monet. Trochę to słabe, że gdy jej nie ma na stole jej umiejętność działa. Karta taka trochę podobna do Syanny, której nikt nie gra bo 3 siły i rozkaz.
To ta rzecz, która mi się w Luizie nie podoba - powinno być tak, że jak już jej nie ma na stole to jej efekt nie działa.

Jak już jesteśmy przy syndykacie: ile monet mi zostaje po rudndzie? połowa? Denerwuje mnie, że miedzy rundami na ekranie wymiany kart nie ma sakiewki aby to sprawdzić.
Wielokrotnie poruszany przez graczy i wielokrotnie olewany przez CDPR problem.
 
Wielokrotnie poruszany przez graczy i wielokrotnie olewany przez CDPR problem.
NIe rzucił mi się wcześniej w oczy na forum a pamiętam, że gdzieś przeczytałem, że połowa zostaje po rundzie. Ale tu też mam wątpliwości bo np jak na koniec r1 mam 9 monet to w ile mi zostanie w r2? 5? czy 4? Pytam bo dopiero się zainteresowałem SY i parę talii porobiłem po 2 miesięcznej przerwie. Tak samo z nagrodami: zdziwiłem się gdy zobaczyłem, że tylko jedna wroga jednostka na stole może mieć ten status- nie wiem może było w jakimś patchu.
Wracając do luizy to dziwi mnie właśnie to, że nie ma ona rozkazu i jej efekt "wisi w powietrzu" całą rundę. Mogłaby nawet zapał dostać i wtedy to byłoby zrozumiałe dla każdego- zagrywam Luizę i czekam na dogodny moment aby jej użyć. Byłoby to jedno z możliwych combosów przy kręgu przywołań w poprzedniej formie (sic!). A obecnie wygląda to tak: mam luizę na ręku najlepiej w r3, walę jako 1 kartę i mam zapewniony darmowy haracz przez całą rundę więc monety mogę wykorzystać na inne durnoty typu hiena, łowca czarownic a jak coś nie podpasuje to mam gradena czy morelse w każdej chwili do dyspozycji dzięki luizie, która to dodatkowo wzmocni się o jakieś 1-3 punkty przez to, że zagram sobie parę kart zbrodni w trybie pasywnym. Może nie na maksa ale lekko przegięta jest ta karta.
 
NIe rzucił mi się wcześniej w oczy na forum a pamiętam, że gdzieś przeczytałem, że połowa zostaje po rundzie. Ale tu też mam wątpliwości bo np jak na koniec r1 mam 9 monet to w ile mi zostanie w r2? 5? czy 4? Pytam bo dopiero się zainteresowałem SY i parę talii porobiłem po 2 miesięcznej przerwie.
Zostanie 4. Zawsze połowa zaokrąglana w dół.
Tak samo z nagrodami: zdziwiłem się gdy zobaczyłem, że tylko jedna wroga jednostka na stole może mieć ten status- nie wiem może było w jakimś patchu.
W patchu 3.2 to zmienili.
 
Last edited:
Luiza dalej nie została ruszona? nie działają na nią kajdany, nie działa oczyszczenie, nie działa ściągnięcie z pola na cmentarz... a czy ktoś wie, czy działa jak się ją usunie z gry za pomocą Cypriana lub bomby północny wiatr?
 
Luiza dalej nie została ruszona? nie działają na nią kajdany, nie działa oczyszczenie, nie działa ściągnięcie z pola na cmentarz... a czy ktoś wie, czy działa jak się ją usunie z gry za pomocą Cypriana lub bomby północny wiatr?
Dalej działa ;) to karta typu: wrzuć na stół i zapomnij ;)
 
Top Bottom