Schemat: Olej (Rzepakowy)

+
Schemat: Olej (Rzepakowy)

Witam.

Próbowałem to ustalić za pomocą przeglądarki oraz wyszukiwarki na forum ale nawet w encyklopediach traktujących o grze nie jestem w stanie znaleźć jednej rzeczy. Do sedna.

Bardzo użyteczne jest kupienie schematu na olej, szczególnie na wysokim poziomie trudności (mam na myśli mroczny) bo pozwala to zaoszczędzić kupę kasy przy traktowaniu Darkmodowych setów pancerza. Jednak o ile o trupojady jest niezbyt trudno w grze, to o zioła jest jeszcze łatwiej. Ja dzisiaj co prawda grę ukończyłem po raz kolejny ale zastanawia mnie jedna kwestia. Byłem z posiadaniu schematu na olej, który tworzyło się właśnie z ziół. Nie mogę jednak umiejscowić ani w czasie, ani w przestrzeni, skąd ten schemat miałem. Czy ktoś wie coś na ten temat? Wydaje mi się że albo go znalazłem, albo dostałem za zadanie.

Proszę o pomoc bo może i w normalnych okolicznościach mało by mnie to interesowało - grę przeszedłem - ale jednocześnie do premiery W3 przygotowuje się moja żona a ja nie potrafię jej powiedzieć, gdzie znalazłem ten schemat.

Pozdro!


Edit.
Znalazłem. Do kupienia w AI u Aneżki, AII u Myrona/Flicji, w AIII u Marcusa, Lockharta i Felicji...
Do zamknięcia ;)
 
Last edited:
Top Bottom