Schowek i mapa

+
Witam Wszystkich.
Jeśli źle szukałem lub nie w tym dziale piszę co potrzeba to przepraszam.

Nie wiem czy jest to błąd czy u mnie coś nie działa.
W każdym razie dwie rzeczy.
1. Na początku gry po wejściu do mieszkania i udaniu się do pomieszczenia "SCHOWEK" wyświetlona została informacja: " Schowek to bezpieczny pojemnik na ekwipunek w kryjówkach i twoich pojazdach. Nawet jeśli skorzystasz z niego w mieszkaniu, do pozostawionych w Schowku przedmiotów masz dostęp z innych miejsc, np. z bagażnika swojego samochodu" Tu u mnie pojawia się problem, przez część gry pakowałem większość rzeczy do bagażnika HELLA EC-D i360. Postanowiłem to przenieść do mieszkania co też zrobiłem. Okazuje się, że nie ma możliwości dostępu do rzeczy w mieszkaniu z poziomu bagażnika swojego samochodu. Dodatkowo w schowku mieszkania - magazyn nie wyświetlają się przy broniach obrażenia na sekundę wszędzie 0.0 obr/sek. To samo tyczy się wagi. W ogóle te schowki słabo segregują przedmioty pod względem jakość, waga, etc.
2. Mapa. Przybliżanie i oddalanie mapy w momencie kiedy otwarta jest legenda X powoduje przewijanie legendy lub w drugą stronę przewijanie legendy powoduje przybliżanie i oddalanie mapy.
V1.06 PC
Może się ktoś wypowiedzieć. Dzięki.
 
Last edited:
Witam Wszystkich.
Jeśli źle szukałem lub nie w tym dziale piszę co potrzeba to przepraszam.

Nie wiem czy jest to błąd czy u mnie coś nie działa.
W każdym razie dwie rzeczy.
1. Na początku gry po wejściu do mieszkania i udaniu się do pomieszczenia "SCHOWEK" wyświetlona została informacja: " Schowek to bezpieczny pojemnik na ekwipunek w kryjówkach i twoich pojazdach. Nawet jeśli skorzystasz z niego w mieszkaniu, do pozostawionych w Schowku przedmiotów masz dostęp z innych miejsc, np. z bagażnika swojego samochodu" Tu u mnie pojawia się problem, przez część gry pakowałem większość rzeczy do bagażnika HELLA EC-D i360. Postanowiłem to przenieść do mieszkania co też zrobiłem. Okazuje się, że nie ma możliwości dostępu do rzeczy w mieszkaniu z poziomu bagażnika swojego samochodu. Dodatkowo w schowku mieszkania - magazyn nie wyświetlają się przy broniach obrażenia na sekundę wszędzie 0.0 obr/sek. To samo tyczy się wagi. W ogóle te schowki słabo segregują przedmioty pod względem jakość, waga, etc.
2. Mapa. Przybliżanie i oddalanie mapy w momencie kiedy otwarta jest legenda X powoduje przewijanie legendy lub w drugą stronę przewijanie legendy powoduje przybliżanie i oddalanie mapy.
V1.06 PC
Może się ktoś wypowiedzieć. Dzięki.
Ad.1 Schowek nie jest "jednością" jak w tradycyjnych grach. Tak naprawdę każdy schowek czy to w autach, motorach czy domach jest odrębnym schowkiem. Poza tym rzeczy ikoniczne czyli upgradowalne (które mogą istnieć w wielu odmianach wersji), schowane w schowku, nie będą miały wartości obrażeń. Nie wiem czemu - ale tak już jest... może REDsi to poprawią.
Ad.2 ten model tak ma :) Wyłącz legendę i zapomnij o problemie. Ledenda to tylko podpowiedź dotycząca znaczenia ikon nie jest potrzebna aby była otwarta cały czas. To jedna z wielu niedoróbek z którą "da się żyć" - po prostu nie korzystaj z legendy :)
 
Oj to bardzo niedobrze. W schowku w aucie były wyświetlane dane, obrażenia etc. W domu niestety nie. Przepakowałem naprawdę wiele do domu.... powiedzmy że to "PRZYDA SIĘ" i teraz nie mogę odnaleźć tego co miałem na sobie etc. Pakowanie znowu do plecaka. Strasznie długo to zajmuje. Ehhh i jeszcze jedna sprawa. Przedmioty przerzuca się z plecaka do bagażnika lub magazynu. W plecaku mam przedmioty ale jak chcę przerzucić do magazynu nie da rady :/ nie są widoczne.
 

Attachments

  • magazyn.jpg
    magazyn.jpg
    293.6 KB · Views: 86
  • Plecak.jpg
    Plecak.jpg
    332.3 KB · Views: 74
Oj to bardzo niedobrze. W schowku w aucie były wyświetlane dane, obrażenia etc. W domu niestety nie. Przepakowałem naprawdę wiele do domu.... powiedzmy że to "PRZYDA SIĘ" i teraz nie mogę odnaleźć tego co miałem na sobie etc. Pakowanie znowu do plecaka. Strasznie długo to zajmuje. Ehhh i jeszcze jedna sprawa. Przedmioty przerzuca się z plecaka do bagażnika lub magazynu. W plecaku mam przedmioty ale jak chcę przerzucić do magazynu nie da rady :/ nie są widoczne.
Sorry, ale wybrałeś najgorszą z możliwych opcji - wpakowałeś do schowka wszystkie podręczne rzeczy. Po cholerę? :shrug:
rzeczy które masz w plecaku są zawsze pod reką, wiekszość z nich jak komponenty nie mają wagi (waga - 0,0 Kg) lub znikomą wagę, wiec nie obciążają, a sa konieczne do upgrade i wytwarzania. Przykładowo zabraknie Ci amunicji lub opatrunków - to z czego je wytworzysz jak wszystko masz w schowku zamiast "pod ręką" - ja w przeciwieństwie do Ciebie cały ten "śmietnik" mam w plecaku i nie mam zadnych problemów - mam nomen omen jak Ty 36 poziom i cały plecak + 5 lub 6 niezbdnych broni, waży mi około 140 kg podczas gdy limit jest około 400, więc mam przestrzeń dla zdobyczy które sukcesywnie "przetwarzam" na komponenty.
 
Jednym słowem gra jest niezgodna z opisem i długo trzeba będzie czekać na tak trywialne poprawki. Dzięki za infromacje.
 
Czy w 1.1 na PC został poprawiony błąd schowka - dostępu rzeczy z mieszkania w pojazdach? Jest sens uruchamiać grę, czy czekać na kolejne poprawki?
 
Czy w 1.1 na PC został poprawiony błąd schowka - dostępu rzeczy z mieszkania w pojazdach? Jest sens uruchamiać grę, czy czekać na kolejne poprawki?
Niema tego na liście zmian. Szczerze mówiąc nie zauważyłem żadnej różnicy w grze.. Usunięte błędy dotyczą głownie wywalających się misji.

Drobna poprawka: Obecnie schowki pojazdów są połączone ze sobą czyli schowane coś w jednym aucie będzie dostępne w pozostałych. Nie sprawdzałem tego ze schowkami "mieszkaniowymi"
 
Last edited:
Niema tego na liście zmian. Szczerze mówiąc nie zauważyłem żadnej różnicy w grze.. Usunięte błędy dotyczą głownie wywalających się misji.

Drobna poprawka: Obecnie schowki pojazdów są połączone ze sobą czyli schowane coś w jednym aucie będzie dostępne w pozostałych. Nie sprawdzałem tego ze schowkami "mieszkaniowymi"
Mam prośbę, czy mógłbyś to sprawdzić i dać znać. Osobiście jakoś ostatnio nie mam weny, by uruchamiać tą grę. Chociaż Steam nalicza czas gdy, nawet jak tylko uruchomiony jest Redlauncher. Dzięki za odpowiedź.
Post automatically merged:

 
Last edited:
Oj to bardzo niedobrze. W schowku w aucie były wyświetlane dane, obrażenia etc. W domu niestety nie. Przepakowałem naprawdę wiele do domu.... powiedzmy że to "PRZYDA SIĘ" i teraz nie mogę odnaleźć tego co miałem na sobie etc. Pakowanie znowu do plecaka. Strasznie długo to zajmuje. Ehhh i jeszcze jedna sprawa. Przedmioty przerzuca się z plecaka do bagażnika lub magazynu. W plecaku mam przedmioty ale jak chcę przerzucić do magazynu nie da rady :/ nie są widoczne.

Widzę u Ciebie w schowku figurę Scorpiona, możesz podejść do swojego stolika w mieszkaniu pod oknem i tam ją sobie postawić. :)
 
Mam prośbę, czy mógłbyś to sprawdzić i dać znać. Osobiście jakoś ostatnio nie mam weny, by uruchamiać tą grę. Chociaż Steam nalicza czas gdy, nawet jak tylko uruchomiony jest Redlauncher. Dzięki za odpowiedź.
Post automatically merged:
Nie. nie działa to w schowkach mieszkaniowych. Każdy schowek - w mieszkaniu domyślnym jest to magazyn, w innych domach to są skrzynie - jest odrębnym schowkiem. Jak na razie tylko auta (i nie dotyczy to motocykli) mają "wspólny" schowek... czyli niezależnie jakim pojazdem jeździsz masz w nim podręczny magazyn. Myślę że zrobiono pod skargi użytkowników, którzy zgłaszali że wraz ze zniszczeniem auta ginęły im schowane rzeczy... teraz wystarczy przywołać kolejne auto, które nadjedzie z całym ekwipunkiem :)
 
Top Bottom