Ściany mają uszy

+
Ściany mają uszy

Witam mam problem co do tego zadania ponieważ:
Zadanie mi wystartowała obadajże podczas rozmowy z chłopami aedryńskimi podczas osądzania Stennisa (skazałem go na śmierć) i teraz chciałbym posunąć się dalej z tym zadaniem ale nie mogę. Gdy włączam śledzenie tej misji pod mapką piszę polecenie: "porozmawiaj z podejrzanym chłopem" tylko, że na wielkiej mapie nie pokazuje mi lokacji tego chłopa.
Proszę o pomoc
 
ale bezsens ... zrobiłem zadanie "Podejrzany Thorak" czy jakoś tak i wyskoczyło mi:
Zadanie "Ściany mają uszy" zakończone nie powodzeniem -.-
 

Vattier

CD PROJEKT RED
http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/26650-sciany-maja-uszy-dom-chlopa/

Wczytaj, zanim Ci zepsuło quest i próbuj według wskazówek w tym temacie postępować. Jak nie wystarczy, to napisz do nas, żeby tamten temat otworzyć.

Tutaj zamykam
 
Mam pewien problem z tym zadaniem. Ile razy przechodzę Wiedźmina tyle nie mogę zaliczyć tego zadania. Przesłuchuje Stannisa, chłopów szlachtę, chłopa Witka (czy jak mu tam), mam plan kielicha, notatki Olcana no wszystko. Po skazaniu księcia na śmierć zadanie kończy się niepowodzeniem. Co robić?
 

Vattier

CD PROJEKT RED
Od razu zaznaczam, że nie odpowiadam bazując na własnym przechodzeniu gry, bo trochę za dawno grałem, żeby pamiętać.

Z tego, co się dowiedziałem, to żeby zadanie ukończyło się sukcesem, trzeba zrobić dwie części:
Po pierwsze to, co już zrobiłeś - znaleźć te plany Olcana.
Po drugie powinno się znaleźć list do Olcana w domu Thoraka (zadanie Koszmar Baltimora).

Po tym powinno zaliczyć zarówno "Ściany mają uszy", jak i "Podejrzany: Thorak".

Więc skazać Stennisa powinniśmy dopiero po zakończeniu powyższych, bo inaczej idą do questowego śmietnika.

Mam nadzieję, że zadziała ;)
 
Zrobiłem wszystko zgodnie z powyższymi radami i zadziałało :). Od siebie dodam jeszcze, że decyzje które podejmujemy podczas sądu nad księciem też są tu ważne.
 
Ja nigdy nie mogę zaliczyć podejrzany Thorak i ściany mają uszy.Bo nie mogę wziąść tego listu przed zabiciem Thoraka i muszę czekać na rozwój wypadków.
 
Zadania Podejrzany Thorak i Ściany mają uszy są zabugowane. Najpierw (po zabiciu Thoraka) przeczytałem ten list od Olcana. Później porozmawiałem z krasnoludzkim rzemieślnikiem, chłopami,ze sługą który słyszał rozmowę.Potem przeczytałem wzór kielicha.Następnie podczas sądu cały czas byłem przeciwko Stennisowi.Zadania miałem ukończone i dostałem za nie exp. Ale po wiecznej bitwie zadania były niewykonane.
 
Top Bottom