Ścieżki dźwiękowe z dodatków Serca z Kamienia oraz Krew i Wino już dostępne do pobrania!

+

Burza46

CD PROJEKT RED
Ścieżki dźwiękowe z dodatków Serca z Kamienia oraz Krew i Wino już dostępne do pobrania!



Ścieżki dźwiękowe z dodatków Serca z Kamienia oraz Krew i Wino są już dostępne do pobrania na GOG.com, Steam oraz Origin!
 
Oczywiście wszystko wyląduje zaraz na HDD, ale muszę przyznać, że te soundtracki nie powalają, jeśli porówna się je do muzyki z podstawki. Dla mnie nadal niedoścignionym utworem jest "...Steel for Humans".

Brawa dla Pana Przybyłowicza, "Percivala" i całej ekipy od udźwiękowienia; bez Was ta gra straciłaby dużo ze swojego wspaniałego klimatu. Dobra robota :wazzzup:
 
Last edited:

Guest 2073253

Guest
Czy można mieć nadzieję na polskie wersje soundtracków?
 
Oczywiście że tak mam wszystkie dodatki na gogu ale nie mogę nigdzie znaleźć tych soundtracków

GOG.com -> biblioteka -> Wiedźmin 3 -> patrzysz pod Game Goodies z lewej strony -> pod nagłówkiem Serca z Kamienia jest soundtrack z dodatku Serca z Kamienia, a pod nagłówkiem Krew i Wino jest soundtrack z dodatku Krew i Wino.

:what2:
 
Last edited:
Wspaniale po 10 godzinach jazdy dowiedzieć się, że można teraz się zrelaksować przy genialnej muzyce :)
 
Top Bottom