Scoia'tael - Brouver, a Filavandrel

+
Czesc, nie sadzicie ze Brouver powinien miec umiejetnosc Filavandrela i na odwrot. Brouver niema synergii z krasnoludami, a z elfami. Filavandrelem natomiast lepiej sie gra krasnoludami. Z tego co kojarze Brouver nie lubil elfow. Juz pomijam ze karty krasnoludow miedzy soba nie maja prawie synergii. Cale scoia'tael jest teraz skopane. Nie wiem czemu mialy slozyc te zmiany :/
 

Lexor

Forum veteran
Juz pomijam ze karty krasnoludow miedzy soba nie maja prawie synergii.

Zoltan Chivay, Gabor Zigrin, Barclay Els, Krasnolud Najemnik, Huf Mahakamski, Straż Mahakamska, Agitator Scoia'tael - trochę dużo tego jak na "nie mają prawie synergii".
 
@Spix33 Akurat między krasnoludami jest masa synergii i w końcu istnieje możliwość stworzenia fajnej krasnoludzkiej talii tyle tylko, że z Filavandrelem. Niestety tak jak napisałeś również uważam, że umiejętności obu powinny być na odwrót. Jedyna synergia między Brouverem i krasnoludami to synergia z Xavierem która i tak jest stosunkowo słaba.
 
Też mi się to od razu rzuciło w oczy. Tematycznie ni jak się tutaj to nie klei, Fil i Brouver mogliby się zamienić umiejętnościami.
 
A jak się ma kleić, jak tworzenie kart w CDP Red wygląda od jakiegoś czasu tak, że najpierw do betoniarki wrzucane są arty kart, a później poszczególne umiejętności. Maszyna miesza i to co połączy, i wyrzyga na taczkę implementowane jest do gry.
 
Dokładnie też mi się wydaje, że powinno być na odwrót, z Xavierem to daje radę ale on ma bliskie starcie więc działa raczej na raz.
 

Gyg

Forum regular
Mogliby zmienić umiejętność Fila na 3x ulepsz trzy jednostki w ręce, tak aby miała ona większe znaczenie w R3.
Post automatically merged:

Inna sprawa, że moim zdaniem Hoog jest lepszym dowódcą dla krasnoludów. Niby ma mniej synergii (działa z Obrońcami Mahakamu i Xavierem Moranem) niż Filavandel (Obrońcy, Sheldon, Traper), ale ma lepsze zastosowanie. Ruch wyłączy zdolności wielu wrogim jednostkom, przeniesie swoją, zada kluczowe 2 obrażenia lub wzmocni obrońcę tak by sam się wzmacniał. Sheldon i tak potrzebuje Agitatora aby był opłacalny a Traper i tak będzie celem dla przeciwnika. Wzmocnienie nie przechodzi na następną rundę, za to rany i owszem. No i można go użyć w trzeciej rundzie, co może zadecydować o zwycięstwie.
 
Last edited:
Top Bottom