"Sekta Wiedźmińska" - czyli robimy sobie questa ;)

+
Twórcy wybrali to, co uznali za stosowne i pasujące do gry. Oczywiście przykro, że ktoś odpadł, ale dobrem najwyższym jest sama gra i wszystko podporządkowane jest temu by była spójna. Funky jak jutro przyjdzie do pracy to pewnie jeszcze sie czegoś dowie i da Wam znaka.
 
O czym Wy mówicie...jakie był? Wyjdzie Wiedźmin i będą odpowiednie narzędzia, to się doda...nie będzie? Wątpie, bo to staje się normą przy tego typu grach, ale nawet jeśli - są inne gry, które to mają.
 
Dziadu said:
Twórcy wybrali to, co uznali za stosowne i pasujące do gry. Oczywiście przykro, że ktoś odpadł, ale dobrem najwyższym jest sama gra i wszystko podporządkowane jest temu by była spójna. Funky jak jutro przyjdzie do pracy to pewnie jeszcze sie czegoś dowie i da Wam znaka.
zabrzmiało to... hm... ciekawieczekam na Funky'ego
 
Draghmar said:
LifaR said:
Okszim said:
a co z resztą postaci?
Reszta jak reszta, pominieto chyba tylko Twoja, co jest pomyslem dziwnym... Z drugiej strony mialo byc piec postaci, bylo szesc, wiec jedna musieli odrzucic.
Sądze, że to jest powodem:http://wojtek.zozlak.org/sekta_beta/pliki/lista_plac.htm
o rany, ja tam jestem ^^ jak ja dawno sie w tym temacie nie udzielałem... ale pamietam ze costam zrobiłem fajnie, że udało się wcisnąć te trzy grosze od graczy... Wiecie może czy w jakichś innych grach też pojawiły sie jakieś elementy (większe a nie jakieś pomysły dotyczące szczegółów) wymyślone i zaprojektowane przez fanów?
 
Panowie!Tak jak pisałem kilka postów wcześniej, nie jesteśmy w stanie umieścić całego questa w grze, z wielu powodów produkcyjno - czasowych. Jednocześnie chcieliśmy wynagrodzić Wasz trud dlatego postanowiliśmy umieścić w grze stworzone przez Was postacie - do czego najbardziej pasowała 5-osobowa sekta. Jest to spójna wizja grupy, którą Geralt może spotkać w czasie gry i uważamy, że jest to optymalne rozwiązanie.
 
My rozumiemy ze nie mozecie umieścić, co nie zmienia faktu ze troche szkoda a to z kolei nie zmienia faktu ze jestesmy ogromnie wdzięczni ze w ogole cos zamieszczacie, bo wlasciwie to się Wam "wprosiliśmy" w grę
 
Okszim ---> daj se spokuj ... to tylko gra, a ty się zachowujesz, jakby Ci 1 mln dolarow koło nosa przeleciał, czasami trzeba się pogodzić z przegraną, zaufaj mi, że są gorsze rzeczy niż przegrana w konkursie .... :/[*]
 
nie wiem sam, nie bylo mnie wtedy na forum, bylem zajety .... a skoro to nie konkurs to nie wiem po co tyle hałasu robisz o to, że nie wzieli Twojej postaci czy coś .... [*]
 
wiesz Cokane...poprostu jest mi przykro,że ponad rok mojej pracy poszedł na marne, tobie by nie było żal?
 
normalne, że było by żal ... ale nie rozpaczał bym i nie marudził non stop, skoro to nic już nie zmieni.[*]
 
Nie ma co upominac, wszyscy wlozylismy w ta jakas prace, jedni pracowali na dialogami, inni nad czym innym, ktos inny nad obiema rzeczami i jedni oczekiwali czegos po tym, inni traktowali to tylko jako dobra zabawe. To ze ktos mial nadzieje, ze cos z tego wyjdzie to nic zlego...Gatsou - konkurs sie nie zakonczyl, bo nigdy sie nie rozpoczal.
 
Top Bottom