"Sekta Wiedźmińska" - czyli robimy sobie questa ;)

+
Okszim said:
wiesz Cokane...poprostu jest mi przykro,że ponad rok mojej pracy poszedł na marne, tobie by nie było żal?
Jaki rok ? - chcesz powiedzieć, że rok cały siedziałeś i nic innego nie robiłeś tylko pisałeś rzeczy do sekty?? A może rok pisałeś opis swojej postaci? Okszim, nie mówię że masz skakać z radości bo odpadłeś, ale z drugiej strony trochę przeginasz.
 
Swego czasu wśród fanów narodził się pomysł stworzenia specjalnego questu. Misja Wiedźmińska Sekta, jak poinformowali nas twórcy, nie znajdzie się jednak ostatecznie w grze. Wynika to z tego, że stopień rozbudowania tego questu był zbyt duży, by zaimplementować go w grze jako misję poboczną.
cytat z relacji z "Gram z Wiedźminem" na elkanderowym serwisiedziękuję wszystkim za współpracę i liczę na wsparcie jeśli dodadzą Construction SetaEDIT: piszę to, bo zabrzmiało mi to tak jakby nawet zapowiedzianego wstawienia postaci miało nie być
 
Mogą się pojawić jakieś aluzje do historii czy postaci z Sekty. To znaczy coś tam może być. Tak przynajmniej wywnioskowałem z tego, co padało między wierszami. Ale w sumie jest tak jak mówisz Yellow - nic pewnego. Równie dobrze może nie być nic z Sekty w grze.
 
Ciekawe jak się mają do tego te obiecanki, które Dziadu zaserwował...Zapytałem się na PW, ale póki co brak odezwu...
 
Jestem tu nowy i tak się zastanawiam. Czy nie ma szans na to by ten quest pojawił się w jakimś dodatku czy czymś? Najlepiej darmowym do ściągnięcia przez neta :)I drugie pytanko. zy można gdzieś ten questa zobaczyć?
 
http://sekta.prv.pl/Swoją drogą spojrzałem na listę płac... jak niewielu ze starej gwardi zostało jeszcze na tym forum :(
 
Tibor said:
http://sekta.prv.pl/Swoją drogą spojrzałem na listę płac... jak niewielu ze starej gwardi zostało jeszcze na tym forum :(
Dzięiki. Quest rzeczywiście obiecujący. Wydaje się dośc ciekawy. Szkoda że się nie ukarze, ale nadal mam nadzieję, że jednak nie zostanie zapomniany :)
 
Bawilem sie dobrze, przy pracach nad sekta na forum, na pewno dobrze bawil sie bede przy tworzeniu tego moda w rzeczywistosci :) O ile ow D'jinii bedzie nam udostepniony ;)
 
Tibor said:
Swoją drogą spojrzałem na listę płac... jak niewielu ze starej gwardi zostało jeszcze na tym forum :(
wydaje mi się, że nie tyle się sfilcowali, co siedzą po cichu i tylko przeglądają forum, bo nie czują by mieli za dużo interesującego do powiedzenia... po premierze może powrócątak jak ja
 
no cóż... udało mi się uzyskać ostateczną odpowiedź na pytanie o losy sekty - od Designera - Artura Ganszyńca
Witam :)akurat trafiłeś na mój pierwszy od wieków wolny weekend i akurat nie zaglądałem do wiadomości na forum. Ale już jestem i odpisuję.W ostatecznej wersji gry chyba nie znajdziecie nic, co jest bezpośrednio wzięte w wiedźmińskiego questa. Wasz pomysł przeszedł tę samą drogę, co wszystkie nasze pomysły na questy i postaci w grze - został wzięty na tapetę, przedyskutowany, dostosowany do ogólnych założeń, wdrożony a następnie poszedł do testów.A od pierwszego wdrożenia do ostatecznej wersji jest bardzo długa droga i praktycznie każdy akt przerabialiśmy po drodze co najmniej raz - czasem trzeba było łączyć ze sobą różne postaci, wycinać lub zmieniać całe wątki.Końcowy efekt jest więc inspirowany pomysłami, które były na początku, jednak nie wszystko udało się zachować w skali 1:1.pozdrawiamArtur Ganszyniec
 
to chyba gdzieś indziej na forum - czytałem głównie ten temat, i jak poczytasz trochę wstecz, to interpretacja stanowiska CDPRed z 'drzwi otwartych' dla wybrańców była bardzo różna, i ostateczne stanowisko niejasne.dlatego wolałem do końca usłyszeć pojedynczy konkret
 
Masz rację. Jeśli czytałeś ten temat, to mogłeś mieć takie wyobrażenie, bo o tym mówili Twórcy chyba w jakimś innym temacie, a poza tym była o tym mowa przy okazji relacji z eventu, na którym również Twórcy wypowiadali się na temat tego questu.
 
Eee... Wątek ma prawie 200 stron! To będzie to:a)Zrobione przez CDPRb)Zrobione przez fanów/ekipę sectc)Nie wiadomod)Niczego nie będzie
 
Top Bottom