Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

+
Status
Not open for further replies.
Takie tam w kosmosie :).
 
Last edited:
Dotychczas zrobione zdjęcia (z orbity komety, nie bezpośrednio z niej) są dostępne tutaj - http://www.esa.int/spaceinimages/Missions/Rosetta . Z pewnością nowe również się tam pojawią.

Problem w tym, że harpuny nie zadziałały i nie wiadomo, dlaczego tak się stało. Ciekawe, czy uda się naprawić ten problem. Wcześniej nawalił też silniczek, który miał ułatwić gładkie lądowanie :lol:. Póki co tylko śruby działają jak należy.
 
A ja odczytuję takie pozwolenie jako objaw słabości państwa (tak, wiem że bezpośrednio decyduje samorząd - ale przecież HGW należy do obecnie rządzącego w RP stronnictwa).

Z całą moją niechęcią do buców corocznie niszczących mienie publiczne i atakujących policję oraz cywilów - zakaz byłby nieładnym precedensem w ograniczaniu wolności zgromadzeń.


No i to jest ważna wiadomość, a nie rozróby kilkunastu buców

Kilkunastu? Chyba o innych wydarzeniach mówimy...
 
pierwszy raz dałem złoto użytkownikowi @nocny nie dla beki.
uważam, że to co napisał było śmieszne.

naturalnie szypek spiął potem po swojemu swoje cztery litery i tyle było śmiechu :c
 
Oo, pamiętam że w dzieciństwie godzinami siedziałam nad albumem z Memlingiem i jego Sądem Ostatecznym. Ciekawe, czy mnie to jakoś skrzywiło? Chociaż dla równowagi, równie długo ślęczałam nad Canalettem.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom