Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

+
Status
Not open for further replies.
Jeśli rzeczywiście prezydent chciał spytać premiera, co z obietnic zostało zrobione, to premier mógł spokojnie zameldować o niewykonaniu zadania.Donald Tusk,komentując posiedzenie Rady Gabinetowej poświęcone 100 dniom rządu Kazimierza Marcinkiewicza.Rozbawił mnie nieco ten tekst
 
Cóż... odpłacił się piękną odpwiedzią w stylu tych, które to można było usłyszeć z ust posłów PiSu pod adresem PO.
 
Ja już pisu mam dość. Nie zajmują się niczym istotnym, sami sobie przeczą a w dodatku jeszcze nie mają kadr.... Ludzie, co za kraj....
 
pewnie smok Wawelski lepiej by władał tym krajem niz nasze kaczuszkino po popatrzcie my bysmy mu dostarczali jedzenia, picia i ciepłą jaskinie(od czasu do czasu jakąc dziewice)ale jakie kozysci bybyły z tego powodu:po pierwsze nikt by nie odwazył się krasc bo bał by się ze go zje (albo okaleczy bo ci nasi politycy to jtrasznie cięzko strawne bestje)po drogie armie mozna by było ograniczyc do minimum po przeciez skoro mamy smoka to po co nam armia po trzecie smoki to takie majestatyczne stwory (a nie jakies pokraczne kaczki i konie)i to na razie wszystko co mi przyszło do głowy dopiszcie cos jesli wam się chce (ja jestem chory aktualnie i strzasznie mi się nudzi)
 
Wszystko jest dobre, tylko znalazłem jeden wielki minus Twojego założenia. Jak każdy czarodziej/wojownik/wiedźmin/kapłan/złodziej (czyt. polityk) wie smoki żywią się dziewciami i owcami... A więca) trzbe chodować w różnych punktach Polski owce. Smok średnio zjada kilka owiec dziennie (załóżmy że zjada z 4 owce) Czyli mamy 1440 martywch owieczek. Tutaj by wkroczyli ekolodzy i chcieliby śmierci smoka.b) Nie mamy fajnych i wolnych jaskińc)woda i to nawet czysta. Rzeki i jeziora w naszym kraju do najczystszych nie należą. Biedny smoczek zatruje się wodą d) największy problem! Otóż to samą kiałbasą nie można się żywić. A więc smoki muszą sobie od czasu do czasu przegryźć coś innego niż owce. Chodzi mi o dziewice (gatunek wymarły). Biedne smoki Brak dziewic+ciągłe zapychanie się owcami=wyginięcie smoczków. A więc nie ma szans... W polsce smok nie mógłby przeżyć nawet roku
 
ale nie chce utrzymywac całej populacji tylko jednego i te owce(a moze i dziewice ) dało by się importowac zzagranicy ewentualnie mamy jeszcze kacze podroby i konine(ponoc smaczna) a jesli nasz smok nie był by wybredny(albo slepy ) to sa przeciez mocherowe dziewice nie skalane zadnym członkiem ani palcem co do wody to w okolicach Olsztyna jest bardzo czysta woda (wode z kranu mozna pic pez przegotowania)więc jedyna rada to przeniesc stolice do Olsztyna ekologowie są to niewielką przeszkodą powiedzmy na jedno kłapnięcie paszczy a co do pogromcow smokow to nie ma się co bac ci psełdo pogromcy są dobrzy tylko na plastikowe smoki z wyprzedazy
 
I trzeba pamiętać że problemy polskiego rolnictwa by znikły bo wszyscy przerzuciliby się na hodowlę owiec ( lub dziewic ) dla smoka A poza tym ze smoka można by zrobić przy okazji atrakcję turystyczną( Polska stałaby się turystyczną potęgą )
 
Phi, ze smokiem to myśmy byliby potęgą świata. Moglibyśmy podbijać world do woli. A utrzymywanie paru dziewic na stanie to nic trudnego. Dodatkowo zmniejszyłaby się liczba gwałtów.Chodowla owiec to tyż nic trudnego. Zatrudni się paru "goroli" z podhala i sprawa załatwiona.
 
ee tam to my byśmy na Chucka Norrisa posłali Hansa Klossa i dałby mu radę :p ewentualnie "Mocherową Armię "Ojca Rydzyka ( tym lepiej gdyby zginęli )
 
Ostatnie posty powinienem wywalić, ale rośmieszyły mnie do łez (dywagację na temat Smok vs. armia USA ) więc zostawiam Tak wiem, jestem kochany, nie dziękujcie A na poważnie, kończymy offtopic o smokach.EDIT: a tak offbokiem - czy powiniem pozwać Kaczkę za tekst "spieprzaj dziadu"? Muszę to rozważyć
 
ale czemu przeciez są to czysto filozoficzne rozwazania na temat przyszłosc smoka w naszym kraju musiałem dobra teraz juz na pewno koniec(przynajmniej z mojej strony )edit---> ja bym pozwał nawet jesli bys nie wygrał to przynajmniej CDP zyskało by rozgłos wsrod mediow
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom