Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

+
Status
Not open for further replies.
Jaruzelski dostał Krzyż Zesłańców Sybiru. Nie rozumiem oburzenia niektórych. Ojciec Jaruzelskiego tam zginął, Jaruzelski zachorował też tam. Krzyż jak najbardziej mu się należy. Stan wojenny tez nie zostal wprowadzony przez niego dla zabawy, tylko dla tego, żeby uniknąć rosyjskiej interwencji w Polsce. Brednie o tym, że Rosjanie by nie wkroczyli wkurzają mnie jak cholera. Gdy przejechało się przez Białoruską granicę, wzdłuż drogi stała kilometrowa kolumna czołgów i wątpie, żeby one stały tam tylko dla postrachu.
 
ojj....wrezcie widze ze ktos tu rozsadnie mowi jak juz Don mowil to takim historyka amatora ktorzy mysla ze wiedza najlepiej sie do rozumu nieprzemowi.......................................
 
Hmmm... już się wycofują z tego dawania krzyża Jaruzelskiemu i mówią że to pomyłka.... hehe to jest właśnie polski rząd - pomyłka.
 
najlepsze jest tłumaczenie kaczorka ze on nie wiedział co podpisuje a co by było jakby mu podsuneli deklaracje wojny jakiemus azerbejdzanowi podpisał by bo nie wiedział co to jest tak??nie no ja wysiadam z tego pociagu
 
jezcze bardziej sie osmieszyl przez to ze to wogule powiedzial........co za pacan jak by niemugl czegos lepszego wymyslic........to muwi ze ...a bo ja niewiedzialem co podpisuje...na wiekrzego "nieinteligenta" wyszedl...
 
Za późno... Teraz tylko Polacy, którzy potwierdzą swoje pochodzenie do 30 pokolenia wstecz będą mogli wyjechać z Polski. Ale tylko na tydzień! Po upływie tego czasu wyśle się za nieposłusznym obywatelem najstraszliwszą milic... Eee.... policję Kaczyńskiego... Amen
 
to moze ja juz tu sobie w tym Meksyku zostane.........i wroce za 3 lata jak juz tych dwuch co ksiezyc zwedzili wywalicie.......a moze inaczej...moze dzis wroce i sam ich obale???...POMOZECIE!!!???
 
Nie musisz się wysilać.... Na terenie tego biednego kraju działa przesławny eko-terrorysta, znany bliżej jako Likwidator... Z nim szans nie ma nawet Michał Wisniewski
 
to cholera ja się nie załapie bo moja rodzinka pochodzi z okolic Wilna(przynajmnie ta od strony ojca)ale to co kwaczorek teraz zrobił to nie jest jedyna wpadka jedna z zabawniejszych to ta z przekrecona flaga na samochodzie prezydenta(taaa jasne)zamiast biało czerwona było na odwrotjak łazi kosilawiec jeden to odbija sie od wszystkich do okoa np. Angela Merchel )czz jakos tak)szkoda gadac pod wzgledem reprezentacyjnosc to ten czlowiek nadaje sie tylko na woznego na jakims zadupiu
 
o my biedni..... a to dopiero poczatek..... -Kiedy bedzie lepiej panie prezydencie??-...juz bylo...sie niebujcie jezcze tylko 3 lata i mozemy go zmienic
 
Don Sosneone1 said:
Taaa, już ten @#$!!! Kwaśniewski lepiej się prezentował...
taaa on to takiej siary nam nieprzynopsil....a przypominam ze Kaczor dopiero zaczol........
 
Michalun said:
ale to co kwaczorek teraz zrobił to nie jest jedyna wpadka
Chodzi Ci o to, że przyznał odznaczenie Jaruzelskiemu czy o to, że tłumaczył się, że to pomyłka?
 
Nikt ICH nie lubi. Nie spotkałem jeszcze nikogo, kto ICH popiera. Tutaj też żadnych głosów za NIMI.W takim razie czy ktoś wie, jak ci pomyleńcy wygrali wszystkie wybory? Jeśli zdobędą też wiekszosć stołków w samorządach, to nic tylko spierniczać
 
Z internrtu jednak w większości kożysta mlodzież, więc naturalne, że mają tu niewielkie poparcie. W miastach jest tak samo, jeśli jesteś z miasta to nic dziwnego, że nie spotkałeś nikogo kto ich popiera. Zresztą w miejscach na wsi, gdzie przeprowadzili się miastowi jest podobnie. Niestety w Polsce dużo jest podupadłych wsi, w których jedyną rozrywką jest danie sobie w szyję i właśnie tam ci panowie mają poparcie.W miastach popierają ich ludzie, którzy mieszkają w zubożałych dzielnicach, w których rozrywką też jest dawanie sobie w szyje. Innymi słowy w dużej mierze popierają ich ludzie z marginesu, lub niedouczeni, których w Polsce jest dość dużo, zresztą gdy do urn idzie 7mln ludzi, to żeby zdobyć połowę głosów wystarczy poparcie wszystkich słuchaczy radia maryjaTak sobie myśle, że to bezczelne nazwać faszystowską instytucje, krzewiącą nienawiść radio maryja, to tak jagbym założył browar i nazwał piwo "Krew Jezusa".
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom