Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

+
Status
Not open for further replies.
Ciężko Was czytać.
lol
Ale faktem jest, że kontestacji wyników jakoś zabrakło... w jakimkolwiek stopniu, gdzie obrony statystycznego islamisty wróć, muzułmanina było w bród na poprzednich stronach :)
 
nie widzę tam słowa o szynobusie. najwyraźniej nikt nie pali się do tego, by kompromitować się tak błędnymi stwierdzeniami.
i tak, widzę, pociąg o którym mówiłeś startował o godzinie 6:35 w niedzielny poranek.

Porównałem do szynobusu, bo tak mi się skojarzyło. ;)
Szynobusu nie uważam za coś gorszego w przeciwieństwie do pendolino.
Wiem zresztą jaka jest różnica między szynobusem, a zespołem trakcyjnym.
 
Tu macie fajny artykuł na temat islamizacji grup społecznych w Niemczech. Kiedy pisałem o tym co wiem z relacji mojego brata i jego znajomych żyjących w Hannoverze zostałem, krótko mówiąc, zignorowany bo papierów i kwitów nie przedstawiam.
Powoli faktem się staje, że z Syrii powracają do Niemiec wyszkoleni islamiści, którzy powoli ale metodycznie podporządkowują sobie społeczności muzułmańskie rozszerzając swoje wpływy. Przypomnę tylko, że wielu sympatyzujących Turków żyje już tam 2-3 pokolenie. Zdobywają różne zawody oraz wchodzą do polityki.
Nie wiem czy ktoś pamięta ale Niemcy są tuż za miedzą...

---------- Zaktualizowano 12:41 ----------

http://english.pravda.ru/hotspots/terror/12-12-2014/129298-europe_islamists-0/
 
Ciężko Was czytać.
lol
Ale faktem jest, że kontestacji wyników jakoś zabrakło... w jakimkolwiek stopniu, gdzie obrony statystycznego islamisty wróć, muzułmanina było w bród na poprzednich stronach :)
Kontestacja musiałaby wynikać z przeanalizowania metodologii i jej ewentualnego oprotestowania. A ja właśnie ślęczę nad przygotowaniem danych do GUSu. To się nazywa wstrzelić w temat :p
Zrobię coming out - nienawidzę statystyk. Ale dajcie mi coś lepszego.
 
Ale faktem jest, że kontestacji wyników jakoś zabrakło...
Ankiet było tam podanych tyle, każda strona może sobie podobierać kilkanaście na obronę własnej tezy. A prosty wniosek jest jeden - społeczność muzułmanów jest szalenie zróżnicowana. A właściwie jej nie ma, bo inni są np. w USA, inni w Maroku, a jeszcze inni w Indonezji.

Przypomnę tylko, że wielu sympatyzujących Turków żyje już tam 2-3 pokolenie. Zdobywają różne zawody oraz wchodzą do polityki. Nie wiem czy ktoś pamięta ale Niemcy są tuż za miedzą...
No i? Dla kontrastu można wymienić dziesiątki, jeśli nie setki Niemców tureckiego pochodzenia/niemieckich Turków, z islamizmem nie mających nic wspólnego.
 
No i? Dla kontrastu można wymienić dziesiątki, jeśli nie setki Niemców tureckiego pochodzenia/niemieckich Turków, z islamizmem nie mających nic wspólnego.
..którzy nie robią NIC. A ci, którzy mają cel działają. Jeżeli nie wyciągasz pewnych wniosków to niestety nic nie poradzę. Są dzielnice do których biali nie chodzą bo masz 100% pewność że dostaniesz w łeb. Enklawy. I co mi po tym, że żyje tam 80% przyjaznych niemieckich muzułmanów jak wystarczy takich 20 co mi spuści taki wpier...gol! że wyląduję w szpitalu albo na smętarzu?
 
Niemcy też już zaczynają się obawiać muzułmanów i organizują protesty. Szkoda, że tak późno to zauważyli. Dobrze, że w Polsce się arabscy muzułmanie nie rozpanoszyli. Uważam, że powinniśmy wprowadzić takie prawo jakie funkcjonuje w Japonii: http://www.bibula.com/?p=67814
A tymczasem jakiś islamista więzi 30 zakładników w Sydney: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,ti...ych,wid,17102693,wiadomosc.html?ticaid=113fbf
No i przerażająca zbrodnia 18-latka, który wraz z dziewczyną zamordował swoich rodziców: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1348,ti...-zabicia-rodzicow,wid,17102577,wiadomosc.html
Nie wiem co tacy gnoje mają w głowach, chyba g*wno. Dostaną dożywocie a państwo będzie ich utrzymywać...
 
Że tak sobie pozwol3 na mała złośliwość.

W Sydney to nie islamista czy inny muzułumanin, to według statystyk przytaczanych przez zi3loną najpewniej katolicki ekstremista, ponieważ właśnie oni najbardziej zagrażają społeczeństwu :( oraz odpowiadają za największa liczbę ataków terrorystycznych.
 
Ale bardzo Cię proszę, żebyś brzydko nie manipulował. Szczególnie, że łatwo to sprawdzić.

Musielibyśmy jednak przeanalizować dogłębnie metodologie zbierania danych, które nam zaserwowałaś.

Manipulować to my, ale nie nami - prawda zielona ;)
 
..którzy nie robią NIC. A ci, którzy mają cel działają. Jeżeli nie wyciągasz pewnych wniosków to niestety nic nie poradzę. Są dzielnice do których biali nie chodzą bo masz 100% pewność że dostaniesz w łeb. Enklawy. I co mi po tym, że żyje tam 80% przyjaznych niemieckich muzułmanów jak wystarczy takich 20 co mi spuści taki wpier...gol! że wyląduję w szpitalu albo na smętarzu?

Hmm... "Islamiści" mi powiewają. Lecz Twój sposób argumentacji jakoś mi śmierdzi manipulacją.
W Polskich miastach (w moim też, niestety) są takie dzielnice, że jak tam wejdziesz po zmroku to Ci spuści wpier...gol autentyczny polak z dziada pradziada. To znacznie lepiej niż gdyby Ci spuścił rzeczonego wp..gola murzyn, inuita, żyd, rusek, obywatel Vanuatu itd.Od autentycznego polaka znacznie mniej boli a zrabowanych dóbr jakoś mniej wtedy żal. Nieprawdaż?
 
A może znasz też jakąś ciekawą historię o autentycznym polaku z dziada pradziada, który obciął głowę żołnierzowi koło koszar?

Albo o Polaku, który wziął zakładników w pijalni czekolady Wedla, zażądał sztandaru Wisły Kraków i groził, że wszystkich zabije?

Chętnie posłucham, poczytam. Lecz Twój sposób argumentacji jakoś mi śmierdzi manipulacją.
 
A może znasz też jakąś ciekawą historię o autentycznym polaku z dziada pradziada, który obciął głowę żołnierzowi koło koszar?

Albo o Polaku, który wziął zakładników w pijalni czekolady Wedla, zażądał sztandaru Wisły Kraków i groził, że wszystkich zabije?

Chętnie posłucham, poczytam. Lecz Twój sposób argumentacji jakoś mi śmierdzi manipulacją.

Przypomina mi się sprawa typowego polskiego bydlęcia w mojej ojczyźnie.
Stop polonizacji Europy. ;// Polacy z dziada pradziada przyjeżdżają do Europy, gdzie głównie kradną, zwłaszcza samochody, a do tego chleją na umór, biją i gwałcą oraz mordują.

---------- Zaktualizowano 21:54 ----------

Spytacie jak zareagował ten naród gwałcicieli, morderców i złodziejów? Może przeprosił? Wyraził skruchę? Albo udawał że nic się nie stało? NIE! Ci bezczelni bardzo źli ludzie bronili tej bestii!

Mam nadzieję, że wkrótce w Europie wprowadzi się takie prawo jak Chile, gdzie do osoby posługującej się językiem polskim strzelają na miejscu.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom