Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

+
Status
Not open for further replies.
Ehh pewnie biedny został w kozie po lekcjach :((

[PISANKA]
Tutaj trzeba o kozach ostrożnie. A nuż zaraz rozpęta się jakaś dyskusja na 10 stron o dewiacjach:)
[PISANKA]

A ta informacja o niewylogowaniu jest tak nieprawdopodobnie nie do uwierzenia, że mi to wygląda (jej źródło) na sphishingowaną stronę.
Jeżeli jest prawdą informacja z tej strony, to rację miał Rick Cook pisząc:
“Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.”
 
Last edited:
Nie wiem czy beka, to było tak głupie, że raczej mało śmieszne. Oficjalny profil KORWiN Warszawa ma prawie 1700 polubień. Ten drugi na którym ukazały się te bzdury to oficjalny fanpage sekcji warszawskiej. Też sobie mogę stworzyć oficjalny fanpage Marcina Momota i wypisywać bzdury na temat W3.
 
Troll oczywisty, przecież podpisany jest pod tym słynny Sebastian Gałczyński, ale najpiękniejsze jest w tym to, że ta partia ma (i słusznie) taką opinię, że większość ludzi jest skłonna w to uwierzyć. :p
 
Dębski i inni antyklerykalni rewolucjoniści w PSL, Godson w PSL, pogłoski o Dornie w PSL, teraz Jan “Człowiek, który zapłodnił krowę lodem” Tomaszewski w klubie PO… Zawsze namawiam ludzi do głosowania, ale w takich chwilach naprawdę się zastanawiam, czy to czasem nie jest tak jak z wrestlingiem – że oni wszyscy tylko udają.
 
Tak się ostatnio zastanawiam czym dla tutejszych moderatorów jest rasizm... Czy jeśli zestawię słowa koza i muzułmanin to jest to rasizm? Czy jeśli napiszę w jednym zdaniu cebula i Polak to będzie obraza całej Polski? Czy używając w różnych kontekstach, w tym samym zdaniu, słów dym i żydzi, stanę się antysemitą? Hmmmm... A walić to, przecież jestem głupim białasem, którym każdy z innej kultury może pogardzać, ale ja nikogo nie mogę skrytykować....
 
Może zacznij od kontekstu, w jakim napisałeś powyższego posta. Innymi słowy: do czego pijesz?

Do tego, że dostałem bana za zestawienie słów koza i muzułmanin... za rasizm...
I oczywiście za post powyższy post nie dostanę bana, bo Białymi ludźmi można pogardzać...
 
@BeksaLala - jeśli wiadomość towarzysząca otrzymanemu banowi była niejasna lub masz potrzebę uzyskać więcej informacji nt. kary, albo się od niej odwołać, to ścieżka służbowa pozostaje niezmienna: PW do moderatora albo lead moderatora, którym jest Keth. Regulamin jasno stanowi, że komentowanie decyzji porządkowych via posty odpada, a wręcz może skutkować kolejnym upomnieniem, więc zamiast to ciągnąć, zwróć się do nas na priv, chętnie wyjaśnimy dokładniej, co było powodem zbanowania.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom