Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

+
Status
Not open for further replies.
Nie wie tak jak i Ty. Koniec tematu.


Btw, PENDOLINO ZNÓW ZABIŁO.

Oddajmy głos autorom komentarzy:
Jak już pisałem... Pendolino zabija i zabijać będzie. Do pięknej katastrofy i cudnego wykolejenia. Prorocze Wały Jagielońskie: ..."ma czerwone bufory wszystko zmiecie po drodze co mu wejdzie na tory, na tory"...

PIsałem, że tak będzie i tak się dzieje!!! I będzie więcej ofiar kręcenia wałów POwkso-gebelsowsko-kremlowskiej watahy kłąmxców, oszustów, aferzystów, zwyrodnialców społecznych, gospodarczych i politycznych, i politycznej kasty nietykalnych! Polskie tory nie są zabezpiczone do jazdy szybkich i cichszycch pociągów!!!!!!!!!!!!!!!Również jak ludzie jak będą chcieli się zabić, to będą skakać pod MErcedesa ,a nie pod SYrenkę!!
 
Chyba nigdy na sadisticu nie byłeś ziomuś :D

Generalnie jeśli ktoś się decyduje na odmianę to Sadistic odmienia się z literką k, podobnie jak Gothic. Najłatwiej sprawdzić to narzędnikiem. Z sadisticiem i z gothiciem? Please. Sprawdź dobrze zanim kogoś pouczasz:)
 
Generalnie jeśli ktoś się decyduje na odmianę to Sadistic odmienia się z literką k, podobnie jak Gothic. Najłatwiej sprawdzić to narzędnikiem. Z sadisticiem i z gothiciem? Please. Sprawdź dobrze zanim kogoś pouczasz:)

To nie ma sensu. Po co przeinaczać nazwę własną jak wychodzi na to samo... Czyli jak będzie chciał odmienić Witcher to mam na przykład napisać - z Łiczerem? Bullshit.
 
http://www.tvn24.pl/raport-na-temat-wydarzen-w-rotherham,512187,s.html

Gang Pakistańczyków i setki zgwałconych dzieci. Władze milczały przez poprawność polityczną?

Większość sprawców została rozpoznana przez ofiary jako osoby pochodzenia pakistańskiego. Współczucie przegrało z polityczną poprawnością? - Było szeroko rozpowszechnione przekonanie pomiędzy wyższymi rangą urzędnikami i policjantami, by wygaszać kwestię etniczną. Urzędnicy z opieki społecznej byli zdezorientowani i nie wiedzieli, co mówić i jak opisać problem, z obawy przed oskarżeniami o rasizm - twierdzi autorka raportu.

He, he - jak wiemy religia miłości jaką jest islam wymaga ofiar. Najlepiej z małych dziewczynek.

Ktoś się burzył tutaj, że dostał bana za zestawianie muzułmanów i kóz. Już wie dlaczego - nie kozy, a małe dziewczynki.
 
Last edited:
http://www.tvn24.pl/raport-na-temat-wydarzen-w-rotherham,512187,s.html

Gang Pakistańczyków i setki zgwałconych dzieci. Władze milczały przez poprawność polityczną?



He, he - jak wiemy religia miłości jaką jest islam wymaga ofiar. Najlepiej z małych dziewczynek.

Ktoś się burzył tutaj, że dostał bana za zestawianie muzułmanów i kóz. Już wie dlaczego - nie kozy, a małe dziewczynki.

Koleżanka, która pracowała w Norwegii, opowiadała mi, że wracając nocą zawsze czuła się bezpiecznie idąc za blond włosym niebieskookim Fridtjofem czy Ole. Za to gdy w świetle latarni widziała ciemnoskórego kruczowłosego Muhamed czy innego Abdula to zawracała. Jest strasznie nietolerancyjna i uprzedzona. Straszna kobieta.

 
Równie okropne rzeczy można przeczytać o molestowaniu dzieci przez księży i zakonnice w Irlandii, czy Belgii. Więc nie wydaje mi się, żeby wyznanie, czy pochodzenie etniczne były jakimś wyróżniającym czynnikiem.

Kiedy on tu bardziej aspekt religijny poruszył niż etniczny, i do pewnego stopnia takie rozumowanie ma racje bo wśród tych skrajnych wyznawców religii pokoju kobiety są postrzegane niczym dobra nabyte i tak traktowane, a o ile wiem to w kościele katolickim żaden odłam nie traktuje dzieci jako środka na złagodzenie "stresu".
 
Last edited:
Również świeża sprawa:
http://wyborcza.pl/1,75477,17326635,Siatka_hiszpanskich_ksiezy_pedofilow_z_klanu_Romanonesa.html
Idąc tokiem rozumowania antyislamskich oszołomów - KK to organizacja pedofilska. :)

Koleżanka, która pracowała w Norwegii, opowiadała mi, że wracając nocą zawsze czuła się bezpiecznie idąc za blond włosym niebieskookim Fridtjofem czy Ole. Za to gdy w świetle latarni widziała ciemnoskórego kruczowłosego Muhamed czy innego Abdula to zawracała. Jest strasznie nietolerancyjna i uprzedzona. Straszna kobi

Koleżanka jest nie tylko generalizującą rasistką, ale też idiotką. Dziwne by było, gdyby czuła się zagrożona idąc za kimkolwiek - potencjalny gwałciciel raczej by jej nie widział.

---------- Zaktualizowano 23:25 ----------

Nie bez powodu mieszkańcy Zjednoczonego Królestwa mawiają, że:
ludzie > zwierzęta > Polacy
 
Również świeża sprawa:
http://wyborcza.pl/1,75477,17326635,Siatka_hiszpanskich_ksiezy_pedofilow_z_klanu_Romanonesa.html
Idąc tokiem rozumowania antyislamskich oszołomów - KK to organizacja pedofilska. :)
W katolickim niebie nie ma hurys ;) Przedmiotowe traktowanie kobiet przez muzułmanów to fakt.

Nie bez powodu mieszkańcy Zjednoczonego Królestwa mawiają, że:
ludzie > zwierzęta > Polacy

Polaków można przecież opluwać. Wszak sami robimy to z wielkim zapałem. Jakby zamiast Polacy było np. Muzułmanie, homoseksualiści, murzyni itp to by się podniosło larum i byłby ban, że rasizm, nietolerancja.
 
cały świat przeciwko tym wspaniałym synom piasta kołodzieja ;((( a moderacja wiadomo - żydokomuna ;((

dlatego...



---------- Zaktualizowano 00:02 ----------

w wyborach w maju głosuję na patriotę!
 
Same stare cytaty. Zacytuj współczesnego papieża czy biskupa, który w swoich naukach wyznaje takie same poglądy.

Stare? Pierwszy jest o sześć wieków młodszy od Koranu, który mówi o hurysach.

Also ta dyskusja już była - nie ma sensu porównywać islamu do katolicyzmu, co najwyżej do chrześcijaństwa w ogóle. Katolicyzm to tylko jeden odłam, w dodatku skrajnie hierarchiczny, on ma swój oficjalny głos - islam nie.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom