Serca z Kamienia oraz Krew i Wino - dwa olbrzymie dodatki do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Powiem wam, że wcale się nie zdziwię jeśli w jesiennym dodatku będziemy mogli pojeździć sobie na łyżwach. Coś mi mówi, że Redzi nie odłożą tej mechaniki na półkę i jeszcze jakoś z niej skorzystają, a rozszerzenie dziejące się w Królestwach Północy lepiej się do tego nadaje niż południowe klimaty dodatku nr 2. Co myślicie?
 
Dopiero udało mi się zapoznać z całym tematem, uff. Dla mnie wiadomość o ukazaniu się dwóch dużych, fabularnych dodatków do W3 jest po prostu świetna. Im dłużej będę mógł się bawić w świecie Geralta tym lepiej. Nie rozumiem za bardzo tych narzekań o wycinanie kontentu, czy jak to tam jeszcze ująć. Widocznie fabuła tych przygód jest czymś osobnym, co zaczęto tworzyć po zakończeniu procesu tworzenia scenariusza głównej gry. Przygody jednak powstały nie jako pojedyńcze questy (bo takie dostaniemy za darmo w ramach DLC, tak jak ja rozumiem to pojęcie, czyli niewielkich rzeczy), a praktycznie pełnowartościowe, rozbudowane gry. Jeśli CDP RED podaje, że mają one łącznie wystarczyć na ponad 30 godzin zabawy, to jestem pewien, że mi wystarczą na ponad 50. Czyli jak bardzo wiele innych "pełnych" gier. I tak je traktuję, dlatego zupełnie nie dziwi mnie cena za którą można je zakupić. Wg mnie jest w pełni adekwatna. Jedyne co mnie powstrzymuje od ich zakupu, to brak w tej chwili wersji pudełkowej, bo ściąganie kilkunastu giga nie bardzo mi się uśmiecha przy moim łączu :(. Ale jeśli ostatecznie się okaże, że wersja cyforwa będzie tą jedyną, to i tak oczywiście zakupię. Chyba, że tak jak przy W2 oprócz kolekcjonerki zakupię ER jeśli wyjdzie :).
 
Rubel rośnie, to i Dolar oraz Euro - do Złotówki - spadają (ot, taka głupia zależność światowych rynków finansowych).

Jak nie będzie żadnych większych "rewelacji" na wschodzie to sytuacja walutowa może jeszcze się polepszyć.
 
Skoro te dodatki będą tylko w wersji cyfrowej, bez żadnych bonusów, to zwyczajnie nie warto kupować teraz.
Gdyby była wersja pudełkowa z np. płócienną mapą i gwintem (jakieś fizyczne elementy) TYLKO W PRE-ORDERZE to biere od razu.
 
nom, mam takie same odczucia... szczególnie, że nie mam pojęcia czy odpalę menu w ogóle :) co do podstawki to preorder kupię bez względu na to w ogólę gre odpalę czy nie, żeby wesprzeć CDPR, no ale z dodatkami się wstrzymam, niemniej jednak to fantastyczna wiadomość, że powstaną :)
 
Ja myślę że teraz bardziej dolar i euro zależą od juana i od uaktywnienia się chińskich inwestorów (prawdopodobnie Chinczycy będą starali się zrobić z juana walutę światową).

Ciekawe czy ten dodatek, który będzie osadzony w lokacjach z podstawki będzie się dział równolegle do podstawki (coś jak G2:NK).
 
Mam koncepcję, że to będzie coś powiązanego z komiksem. Jeszcze się okaże, że by poznać całość historii trzeba przeczytać komiks. Jak ten z amazona rozwijający Killing Monsters.
 
Wiem. Co nie oznacza, że nie powstanie kolejny. O tym amazońskim dowiedziałem się przeglądając oferty sprzedaży W3. Nie ma go chyba oficjalnie.

Jakby ktoś nie wiedział.
"Pre-order The Witcher: Wild Hunt and receive the Amazon exclusive Witcher comic created by Paul Tobin, with art by Max Bertolini and covers by Joe Querio. This 48-page hardcover comic describes the events preceding the Killing Monsters trailer."
 
Last edited:
@Marcin Momot a co z wersją na PS4 ? oraz co z tym motywem na PS4 będzie dostępny dla Polskiego PSN oraz teraz póki co jest dostępny dla tych co zamówili pre ordera edycji cyfrowej, a ja mam pre-order dla pudełkowej i czuję sie poszkodowany :d?
 
No i git. Zaczynam klientów Amazona szukać. Albo na e-bayu spojrzę... A przy okazji-wie ktoś<kiedy CDP-y zdecydują się w końcu uaktualnić (zaktualizować) konta coby preordery własne znowu na oczy ujrzeć?
 
Już 28 kwietnia (na trzy tygodnie przed premierą) będziemy zobowiązani do płacenia.
Tak więc mają jeszcze niepełne trzy tygodnie na ogarnięcie tego "burdelu".
 

SaLi

Forum veteran

Ehhh, troszkę się we mnie zagotowało po przeczytaniu tego artykułu.
PS - dzięki Karesh.
Nieciekawy sposób promocji platformy GOG kosztem zwykłych graczy.
Niby nic wielkiego, ale przyblokowanie możliwości poszukiwania najlepszej (zapewne najtańszej) oferty pachnie mi tu mini skokiem na kasę.
Mam nadzieję, że uda się jednak wypracować model dystrybucji dodatków, który uwzględniać będzie wygodę i portfele graczy.

BTW - instaluję właśnie "W2" co by przed premierą sobie przypomnieć i autoupdate 10,55 GB przy prędkości 460 - 500 Kb/s?
WTF! 6 godzin? Super serwery Wam do "W2" zostały :(
Łącze mam 60 mega z UPC...
 
Top Bottom