Serca z Kamienia oraz Krew i Wino - dwa olbrzymie dodatki do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Co by nie mówić, jest to dziwny ruch. Nie rozumiem go, może być tylko negatywnie wykorzystany przeciwko Redom. Bo po co zapowiadać to teraz, a nie na przykład w lipcu?

Widocznie podczas podejmowania tej decyzji o informowaniu ludzi o dodatkach strona biznesowa okazała się ważniejsza od dobrego PR'u. Innego wytłumaczenia nie widzę. Jeżeli chcieliby lepszy PR zapowiedzieli by to po premierze. Mam nadzieje że sobie to przekalkulowali, ale pewnie tak w końcu amatorami nie są, sporo czasu pewnie dyskutowali i tworzyli plan jak to ugryźć i rozegrać.
 
Last edited by a moderator:
Ciekawie się zapowiada, dodatki na pewno kupię. Czy ogłaszanie ich w tym momencie jest dobrym posunięciem? Szczerze mówiąc nie wiem.
Wiadomo coś może o pudełkowych wersjach dodatków?
I co oznacza, że:
"Pudełkowe wydanie gry w wersji PC jest kompatybilne tylko z Pakietem Dodatków zakupionym na GOG.com."
Jeśli mam grę w wersji PC w pudełku, to tylko dodatki z GOGa będą "działały"? Co ze sklepem CDP.pl?
 

Mefir

Forum regular

Attachments

  • cena.jpg
    cena.jpg
    109.5 KB · Views: 28
@Mefir A już myślałem, że tylko mi się zdawało że na początku rozpoczęcia sprzedaży cena wynosiła 17€ z czymś :)
 
Last edited:
130zł za grę na 120h i prawie tyle samo za 30h? Ciekawie się dzieje. Ja wiem, że za granicą te 25 ojro to nic, ale kurde tu jest Polska i bida ciśnie.
 
130zł za grę na 120h i prawie tyle samo za 30h? Ciekawie się dzieje. Ja wiem, że za granicą te 25 ojro to nic, ale kurde tu jest Polska i bida ciśnie.

Trochę źle na to patrzysz, bo przeliczasz cenę po kursie walut zamiast porównać ceny w tej samej walucie. Wiedźmin 3 w USA kosztuje 60 dolarów, dwa dodatki za ok 25 dolców brzmią całkiem sensownie.
 
Wiem i osobiście mam nadzieję, że to jakiś błąd (aktualnie strona co chwilę pada, newsy się w całości nie wysyłają, ceny się zmieniają, istny cyrk na kółkach). Jeśli okaże się że nie będzie tego można kupić np. na CDP.pl w polskiej cenie to wtedy faktycznie będzie to korzystne tylko dla USA i krajów Unii mających euro czyli nie dla nas.
 
A jak mamy patrzeć? Przecież jasno napisali, że pudełkowa wersja PC musi kupić dodatki na GOG.

Mając kolekcjonerkę to muszę kupić koniecznie na GoGu? Nie mogę na CDP.pl? Nie kumam..

@HuntMocy : To po co jest podana możliwość kupna na cdp?
 
Last edited:
Ma być możliwość kupienia na cdp.pl. Wiedźmin Gra Przygodowa na cdp.pl to też PODOBNO jest wersja z GOGa. Także spokojnie. Poczekajcie.
 
Spokojnie, przecież pierwszy dodatek wyjdzie w październiku, po co się tak śpieszyć? Lepiej poczekać, aż się wszystko wyjaśni i dopiero zamawiać.
 
News o dodatkach odsyła do zamówień m.in. na CDP.pl, a dziwne byłoby, gdyby CDP.pl sprzedawało klucze do Steama, a nie do pudełkowych wersji, które dystrybuuje, więc zakładam, że na CDP.pl będzie można kupić klucz do Expansion Passa dla polskich wersji pudełkowych. Pytanie tylko, kiedy dodadzą je do oferty? (GOG zadziałał zdecydowanie szybciej)
 
@HuntMocy : To po co jest podana możliwość kupna na cdp?

Nie wiem, nie jestem pracownikiem firmy przecież :p Zakładam jednak że będzie taka opcja tylko tak jak pisałem powyżej, na razie wszystko się sypie (strona, forum itd.) więc to może być tymczasowy błąd.
 
Top Bottom