Serca z Kamienia oraz Krew i Wino - dwa olbrzymie dodatki do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Chwila, teraz to zauważyłem. Jest napisane:
Pudełkowe wydanie gry w wersji PC jest kompatybilne tylko z Pakietem Dodatków zakupionym na GOG.com.
A przecież już na CDP.pl można kupić za okrągłe 99.99. Mam nadzieję, że to tylko pomyłka czy coś xD
 
Chwila, teraz to zauważyłem. Jest napisane:
A przecież już na CDP.pl można kupić za okrągłe 99.99. Mam nadzieję, że to tylko pomyłka czy coś xD
Może na CDP.pl sprzedają te dodatki w formie kodu do GOG.com ;)
 
Czy te dodatki będą dostępne w wydaniu pudełkowym, czy tylko cyfrowo? Nie obraziłbym się za formę wydania Gry Przygodowej, czyli pudełko, a w środku klucz do goga.
 
Ee... dlaczego u mnie na 25. stronie wyskakuje, że forum jest off-line? xD

Napisałem tego posta i normalnie wbiłem, wróciłem w nowej karcie na 24. i znowu ten sam problem xD masakra.

Raczej wątpię by ceny były bardziej "oddalone" od tej GOG-owskiej o jakieś 10zł. A na Allegro to i oszuści się znajdą, więc tak czy siak, na dzień dzisiejszy, kicha. Ciekawi mnie jednak ile będą te DLC kosztowały oddzielnie i czy będzie mocna różnica pomiędzy ceną "dzisiejszej" paczki.
 
Last edited:
Może na CDP.pl sprzedają te dodatki w formie kodu do GOG.com ;)

Też się już pogubiłem. Mam zamówioną EK i chętnie przygarnąłbym też dodatki. Tyle, że jak zamówię z cdp.pl to czy dodatki będą kompatybilne z podstawką. W sumie na stronie cdp czytałem, że mają dawać kody do GoGa także chyba będzie jakieś wyjście sytuacji. Szkoda, że nikt nie napisze o co kaman.
 
Przy jednym z postów sklepu CDP.pl na Fb pojawił się komentarz tegoż sklepu, że to błąd REDów i spokojnie na CDP.pl można zamawiać - linku nie podam bo przeczytałem to na apce mobilnej i jestem zbyt leniwy żeby przejść na kompa ale na pewno są do tego chętni :)
 
W zasadzie...
-na gog.com 24,99euro = 100,27zł
-na cdp.pl - 99,99zł

Chyba szkoda dalej ten temat drążyć.
(cena na gog przy obecnym kursie 1EUR = 4,0128zł)
 
Nieźle jeździ to Euro, mi wyszło 100,85. Faktem jest jednak to, że praktycznie różnicy żadnej, tak czy siak, za drogo.
 
Odnoszę wrażenie, że te dodatki wcale nie są po to, by promować Wiedźmina 3 przed premierą. Uważam, że dlatego ogłosili je w dniu ukazania się 15 min gameplaya, by na fali hypu spowodowanego przez Dziki Gon wyrwać z portfeli napalonych klientów jeszcze parę orenów - tym bardziej, że choć dodatki ukażą się w odległej przyszłości, to za dziś preorderowane, dziś trzeba zapłacić. Dziękuję, postoję. Droższe nie będą, a za niewiele większe pieniądze można nabyć kawał dobrego kodu na więcej niż 30 godzin: za PoE zapłaciłem niewiele więcej, na liczniku 46 godzin, a ja dopiero stoję u bram Zatoki Buntu (gram równolegle dwoma postaciami ;)). Zamiast płacić stówę za dodatki, wolę zainwestować w Torment: ToN mające się ukazać w tym roku. Podstawka Wiedźmina 3 wystarczy mi na długo, a zanim poczuję nieodpartą potrzebę zagrania w dodatki, ich cena pewnie spadnie o połowę.

Dla mnie kubłem zimnej wody nie było samo ogłoszenie dodatków przed premierą, lecz ich cena. Wiem, że niższa od krótszych Battlefieldów, czy innych CoD-ów, ale tego chłamu to akurat nawet kijem nie tykam. Istotne jest dla mnie, że cena dodatków jest nieadekwatna do zawartości w porównaniu do podstawki.
 
Last edited:
Oczekiwałem, że będą płatne dodatki, ale inaczej to sobie wyobrażałem.
Teraz czekamy na premierę gry i cała ta akcja z dodatkami i ich cena są jakieś takie... hm... Nie ważne. W każdym razie nie trafiło to do mnie. Po co mi dwie pieczenie z jednego ognia, skoro w tej chwili mam ochotę tylko na jedną pieczeń? Ta druga, za wcześnie upieczona nie będzie już smakować tak samo wtedy kiedy znowu zgłodnieję... :)
 
Pewnie waluta Nilfgaardzka czy coś. Ponadto sprawa tego gejmpleja. Kompletnie o nim nic nie usłyszałem przez tą wrzawę z DLC. Przypadek?

Ktoś może podesłać link?
 
Nie wiem czy już takie pytanie nie padło bo watek szybko się rozwija więc z góry przepraszam jeśli tak.
Czy jest już wiadomo czy dodatki sprzedawane na CDP.PL to są dodatki w tej samej wersji co na GOG.COM? Czyli będą kompatybilne z pudełkowymi wersjami na PC? Była jakaś oficjalna czy choćby nie oficjalna nota w tej sprawie? Czy na przykład ktoś pytał o to w supporcie CDP.PL lub coś w tym stylu?
 
Nie wiem czy już takie pytanie nie padło bo watek szybko się rozwija więc z góry przepraszam jeśli tak.
Czy jest już wiadomo czy dodatki sprzedawane na CDP.PL to są dodatki w tej samej wersji co na GOG.COM? Czyli będą kompatybilne z pudełkowymi wersjami na PC? Była jakaś oficjalna czy choćby nie oficjalna nota w tej sprawie? Czy na przykład ktoś pytał o to w supporcie CDP.PL lub coś w tym stylu?
Nie ma oficjalnej informacji w tym momencie. Być*może cdp.pl będzie sprzedawał klucze na gog.com, chociaż*nie ma to najmniejszego sensu :D

Ja się wyleczyłem z kupna preorderu. Nauczyłem się, że niestety nie jest to oszczędność. Wiedźmin 2 był chyba w cenie lekko ponad 100zł (109/119, pamięta ktoś?) a ja kupiłem w dniu premiery w Empiku za 89zł. Z tego co pamiętam, to w Tesco czy innych tam sklepach były za 79zł. Dzięki, ale nie opłaca się*kupować preorderów.
 
Top Bottom