Serca z kamienia- schowek, pieróg, róża na czerwonym polu, Shani - problem

+
Serca z kamienia- schowek, pieróg, róża na czerwonym polu, Shani - problem

1. Na początku miałem schowki, gdzie mogłem sobie zostawić swój sprzęt, zostawiłem tam miecze zbroje itd. Po czym gdy po pewnym czasie wróciłem do schowka już go nie było. Na mapie jest pokazane miejsce gdzie jest schowek ale go tam nie ma ani w Karczmie u Jaskra ani w Kasztelu ani na Skelige, po prostu zniknął. Miał ktoś bądź ma taki problem?

2. Róża na czerwonym polu- po wejściu do kryjówki powinienem walczyć z rycerzami ale nikogo tam nie ma, Ulricha tez brak, jest pusta kryjówka, nie można przez to skończyć zadania.

3.Pieróg- wiem że do stworzenia kamienia potrzebne są 2 składniki ale mi pokazuje tylko jeden. Wcześniej było dobrze i pokazywało oba a teraz już tylko jeden składnik. Dziwne to bo tak jak w przypadku schowka wcześniej był a potem znikł, raz już robiłem ten kamień a teraz drugi raz nie mogę bo nie pokazuje mi obu składników.

4.Shani romans zadanie Hulaj dusza- gdy klikam odpowiedź po której wypływam z Shani na jezioro scenka się wiesza i wywala czarny ekran i wychodzi do pulpitu, czasem słychać jeszcze dźwięk i rozmowy ale nie ma obrazu z gry tylko tło pulpitu po czym gra całkowicie się wyłącza, natomiast gdy dam odpowiedź o nie płynięciu wszystko działa ok.

To wszystko mam po patchu 1.11 ale dziwni mnie że było dobrze np miałem schowek i kamień runiczny a drugiego dnia po włączeniu gry schowek zniknął. Czasem widzę też np porozciągane tekstury albo ich brak np przezroczyste mosty na rzekach (ale można iść po nich normalnie). Macie takie problemy? Ktoś jest w stanie pomóc?
 
Wróć do wersji 1.10. W GOG Galaxy obok Play kliknij more --> configure --> zaznacz manually --> zaznacz wersje 1.10. Potem spróbuj jeszcze raz zainstalować paczkę 1.11.
 
dzięki laszlo za odpowiedź, wcześniej odinstalowałem te 16 DLC darmowych i zainstalowałem je ponownie i to mi pomoglo wszystko wróciło do normy i jest dobrze, pozdrawiam.
 
Witam.
Odnośnie punktu 1 to mam taki sam problem - zniknęły mi wszystkie schowki. Na mapie widnieją ikony skrzyni, ale w ich miejscu nie ma żadnych skrzyń.
Nie wiem kiedy to się dokładnie stało. jakiś czas temu instalowałem system na komputerze od nowa, więc i całą grę także. Ale przed tą instalacją dawno już nie zaglądałem do schowka i po również nie od razu. Nie wiem więc kiedy dokładnie zniknęły. Mam najnowszego patcha, DLC i dodatek Serca z Kamienia. Próbowałem tak jak tu piszecie wyżej, odinstalowywać zarówno patche jak i DLC i na nowo je instalować ale to nie pomogło. Schowków jak nie było tak nie ma. A miałem tam kilka ciekawych rzeczy z których miałem nadzieję, niebawem może skorzystać w najnowszym dodatku.
Czy ktoś ma jakieś inny pomysł na rozwiązanie tego problemu?
 
Witam.
Odnośnie punktu 1 to mam taki sam problem - zniknęły mi wszystkie schowki. Na mapie widnieją ikony skrzyni, ale w ich miejscu nie ma żadnych skrzyń.
Nie wiem kiedy to się dokładnie stało. jakiś czas temu instalowałem system na komputerze od nowa, więc i całą grę także. Ale przed tą instalacją dawno już nie zaglądałem do schowka i po również nie od razu. Nie wiem więc kiedy dokładnie zniknęły. Mam najnowszego patcha, DLC i dodatek Serca z Kamienia. Próbowałem tak jak tu piszecie wyżej, odinstalowywać zarówno patche jak i DLC i na nowo je instalować ale to nie pomogło. Schowków jak nie było tak nie ma. A miałem tam kilka ciekawych rzeczy z których miałem nadzieję, niebawem może skorzystać w najnowszym dodatku.
Czy ktoś ma jakieś inny pomysł na rozwiązanie tego problemu?

Ja bym się zdenerwował po skrzyniach no to bandyci jacyś na pewno :) bo mam tam dosłownie wszystko wszystkie miecze zbroje choć po jednej sztuce co można znaleźć w grze i masę kamieni i run. Takie coś nigdy nie miałem a grałem dużo razy całą grę może brak jakiegoś pliku lub masz problem na dysku sprawdź smart czy nic nie ma jak jest jakiś błąd on może powodować uszkodzenie pliku i takie rzeczy mogą się dziać najczęściej jest to w C5 Niestabilne Sektory lub już gorzej jak są Uszkodzone sektory w C 4.
 
jakoś nie jestem przekonany, ze to może być wina dysku... ale zrobiłem test i jest jakiś problem w ilości realokowanych sektorów.
Załączam zrzut z programu CrystalDisk.

Odinstalowałem też i zainstalowałem całą grę na nowo. Ale to także nie pomogło. W dodatku teraz gdy próbują odpalić gog galaxy to nic się nie dzieje. Nie uruchamia się. Choć kilka godzin temu działało.

Może ktoś ma jeszcze jakieś rady? Czy mam jednak dysk wymienić... ;)
 

Attachments

  • skan.jpg
    skan.jpg
    277.7 KB · Views: 43
jakoś nie jestem przekonany, ze to może być wina dysku... ale zrobiłem test i jest jakiś problem w ilości realokowanych sektorów.
Załączam zrzut z programu CrystalDisk.

Odinstalowałem też i zainstalowałem całą grę na nowo. Ale to także nie pomogło. W dodatku teraz gdy próbują odpalić gog galaxy to nic się nie dzieje. Nie uruchamia się. Choć kilka godzin temu działało.

Może ktoś ma jeszcze jakieś rady? Czy mam jednak dysk wymienić... ;)

Gwarancji nie masz już ? A dysk jak mogę spytać gdzie kupowałeś bo na allegro sprzedają często używki jako nowe ,a nawet z uszkodzonymi sektorami kilkoma a potem się powiększa liczba. Jak by to było C 5 i niestabilne sektory to nawet do 100 błędów była by możliwość naprawy. Są programy ale nie wiem jak przy SSD bo na zwykłych dyskach małe ilości idzie naprawić nawet realokowanych sektorów. Może pomogło by coś CCleaner i możesz zrobić wymazywanie dysku ale całego metodą najmniej 3 przebiegi. Tylko cały dysk najlepiej jak byś zainstalował na innym system i możesz spróbować. Lub na Windows 7 przy instalacji z płyty, nie instalujesz systemu a robisz naprawę i pobierasz CCleaner wersje portable i instalujesz ją na pendrive i uruchamiasz i wtedy robisz wymazywanie.
Bardziej zaawansowany program to jest HDD Regenerator ale pełna wersja trochę kosztuje i nie wiem czy to opłacalne i czy wszystko naprawi zależy od dysku są dyski co naprawia nawet po 500 sektorów a są takie co mają kilka a ich nie naprawi.
Mi wymazywanie naprawiło kilka razy ale w C5 ale polecam spróbować a dysk możesz zostawić lecz system zainstalować na innym a tu trzymać np. pliki mniej ważne filmy itp. wtedy jak go nie naprawisz.
 
@Leszko1133 - przeczytaj jakiś swój post (najlepiej jakiś starszy, którego już nie pamiętasz) i spróbuj go zrozumieć.

Chłopie, nie stresuj się. Tu nikt Ci nie przerwie w pół zdania, nikt nie zakrzyczy Twojej wypowiedzi. Nie musisz się spieszyć. Naprawdę masz masę czasu by swą wypowiedź dopracować i doprowadzić do postaci zrozumiałej i czytelnej dla innych. Bo na razie - wybacz, ale przypominają chaotyczny słowotok, w którym nie bardzo wiadomo o co chodzi.

PS.
Staraj się stosować zdania mniej złożone, będą znacznie czytelniejsze.
 
@Leszko1133 - przeczytaj jakiś swój post (najlepiej jakiś starszy, którego już nie pamiętasz) i spróbuj go zrozumieć.

Chłopie, nie stresuj się. Tu nikt Ci nie przerwie w pół zdania, nikt nie zakrzyczy Twojej wypowiedzi. Nie musisz się spieszyć. Naprawdę masz masę czasu by swą wypowiedź dopracować i doprowadzić do postaci zrozumiałej i czytelnej dla innych. Bo na razie - wybacz, ale przypominają chaotyczny słowotok, w którym nie bardzo wiadomo o co chodzi.

PS.
Staraj się stosować zdania mniej złożone, będą znacznie czytelniejsze.

Do Ciebie nie piszę i jakoś mnie zrozumiał i wiedział co zrobić jak napisałem.
 
Do Ciebie nie piszę i jakoś mnie zrozumiał i wiedział co zrobić jak napisałem.
Piszesz na forum i dla użytkowników forum - w regulaminie, który zaakceptowałeś przy rejestracji stoi jak byk, że należy dbać o jakość wypowiedzi.
 
Piszesz na forum i dla użytkowników forum - w regulaminie, który zaakceptowałeś przy rejestracji stoi jak byk, że należy dbać o jakość wypowiedzi.

Tak jakość jest i od razu mniej więcej wyłapałem co ma nie tak, błędów nie ma czy wulgaryzmu a jak ktoś nie rozumie kilku opisanych kwestii to trudno.
 
Piszesz na forum i dla użytkowników forum - w regulaminie, który zaakceptowałeś przy rejestracji stoi jak byk, że należy dbać o jakość wypowiedzi.

To forum ma bardzo fajny ficzer - listę ignorowanych. Staram się nie nadużywać, jednak zdarza mi się z niej korzystać. :)

@Leszko1133 - daleko mi do próby "dokopania" komukolwiek, nikogo nie chciałem obrazić. Udzieliłem Ci jedynie porady. Jeśli wyciągniesz z niej jakieś wnioski - dobrze, a jeśli nie - cóż, Twoja sprawa. Nie oceniam userów, tylko ich posty. To, że zwróciłem Ci uwagę nie oznacza, że na przykład za chwilę nie dam ci REDpointa w innej dyskusji, gdzie się z Tobą zgodzę. Mam uwagi - piszę o tym, zgadzam się - daję REDpointa. W tym temacie możesz się ze mną próbować kłócić, ale i tak nie będzie to miało żadnego wpływu na inne dyskusje.
No - chyba, że w szczególny sposób będziesz próbował mi dopiec i skończysz na liście ignorowanych ;).

---------- Zaktualizowano 23:44 ----------

PS.
Aktywne udzielanie się na forum jest świetną okazją do 'wyszlifowania" swojego języka pisanego. Mój też nie jest idealny, ale staram się, jak mogę. ;)
 
Top Bottom