Serca z Kamienia - Zaklinanie przedmiotów. Poważny błąd niszczący balans! Niekończące się zwiększanie obrażeń broni

+
Serca z Kamienia - Zaklinanie przedmiotów. Poważny błąd niszczący balans! Niekończące się zwiększanie obrażeń broni

Uwaga! Ogromny błąd w Słowach runicznych psujący kompletnie balans gry!!!

Po kolei:

Zacząłem się tym bawić na poważnie wydałem kupę kasy i zakląłem sobie Pancerz Wilka jako lekka zbroja i zacząłem porównywać ją z moją zbroją szkoły kota. Ubierałem raz jedną raz drugą i co się zaczęło dziać to przechodzi ludzkie pojęcie. Rosło o kilka procent zadawanie obrażeń obydwóch mieczy. I po kilkunastu razach doszedłem do 10 tyś obrażeń!!! Poszedłem sprawdzić na stworach i ludziach i zadawałem obrażenia krytyczne na poziomie 14 tyś obrażeń!!!
Po resecie gry dalej to samo. Tym sposobem można nabijać obrażenia broni bez końca!!!

View attachment 26177

View attachment 26178
 

Attachments

  • 2015-10-16_00003.jpg
    2015-10-16_00003.jpg
    301.3 KB · Views: 265
  • 2015-10-16_00004.jpg
    2015-10-16_00004.jpg
    265.7 KB · Views: 163
Potwierdzam. Dodatkowo musisz miec w kieszeni perka "Techniki szkoly kota". Jesli go zdejmiesz, obrazenia wroca do normy, a gdy znowu zalozysz, bedziesz mial tyle, ile sobie nabiles...

edit: w ogole dla mnie od poczatku te obrazenia mieczy + perki techniki szkoly kota, gryfa, niedzwiedzia byly zbugowane. Teraz mam to samo, bo z tego buga powyzej nie korzystalem, a porownuje obrazenia ostatnich mieczy wiedzminskich, naprawionych na 100%, zdejmuje perki, kombinuje, a obrazenia sa tak rozne, ze to az dziwne...
 
Last edited:
Top Bottom