Serce melitele - problem

+
Serce melitele - problem

Witam.Problem wygląda następująco. Wiem że płód endriagi = embrion ale nie w tym rzecz. Chodzi o to że zdobyłem wszystkie potrzebne składniki ale przez pomyłkę embrion został zjedzony w alchemii. teraz tak, Królowe zabite, quest na endriagi oddany, endriag nie ma a kokony gdy użyję medalionu są pięknie podświetlone, problem w tym że nie mam możliwości ich przeszukania. Ma ktoś pomysł jak zdobyć embrion? Z góry dziękuję ;)/>
 
Ciężko mi będzie wykonać "Serce melitele" w II akcie... Z kokonów właśnie nic nie zebrałem i nie da rady ich przeszukać czyli co nie było lootu? Pierwsze co zrobiłem to polazłem do Cedrica właśnie, niestety nie posiada tego czego szukam ;/
 
Zawsze można przeszukać kokony... prawdopodobnie masz buga. Na jaki patchu grasz?
Jeśli chcesz to wrzuć save sprawdzę jak u mnie.
 
Dobra wygrałem życie. Po długich spacerach po lesie zrespiła mi się jedna endriaga i akurat poszedł embrion. Przepraszam za zamieszanie i dzięki za pomoc. :)
 
a mi w tym quescie znikają zwłoki krabopająka, co za tym idzie nie mam jego oczu i musze iśc do Cedrika. Zastanawia mnie czy można już w 1 akcie wyciągnąć z krabopająka trofeum
 
spriggan said:
a mi w tym quescie znikają zwłoki krabopająka, co za tym idzie nie mam jego oczu i musze iśc do Cedrika. Zastanawia mnie czy można już w 1 akcie wyciągnąć z krabopająka trofeum
Ja zawsze zabijam krabopająka pod skałami i wtedy zawsze oczy znajduję :)
 
spriggan said:
a mi w tym quescie znikają zwłoki krabopająka, co za tym idzie nie mam jego oczu i musze iśc do Cedrika. Zastanawia mnie czy można już w 1 akcie wyciągnąć z krabopająka trofeum

Można, tylko dość ciężko ten "woreczek" z trofeum odnaleźć. Jest bardzo słabo widoczny.
 
A ja mam inne pytanie, również dotyczace składnika, ale innego. Czy da się zdobyć Języka Trolla bez zabijania go ? Na przykład czy wygrywając Głowę Trollicy od Żegoty można od razu zdobyć język ? Jeśli nie da się inaczej, wolę Medalion sprzedać, bo nie chcę Trolla zabijać.
 
A ja mam inne pytanie, również dotyczace składnika, ale innego. Czy da się zdobyć Języka Trolla bez zabijania go ? Na przykład czy wygrywając Głowę Trollicy od Żegoty można od razu zdobyć język ? Jeśli nie da się inaczej, wolę Medalion sprzedać, bo nie chcę Trolla zabijać.

Z tego co pamiętam w którymś patchu dodano możliwość kupna języka trola u Cedrika.
 
A ja mam inne pytanie, również dotyczace składnika, ale innego. Czy da się zdobyć Języka Trolla bez zabijania go ? Na przykład czy wygrywając
Głowę Trollicy od Żegoty można od razu zdobyć język ? Jeśli nie da się inaczej, wolę Medalion sprzedać, bo nie chcę Trolla zabijać.

Z tego co pamiętam, to jak wygrasz głowę, to dostajesz język.
 
Dokładnie, język dostaje się wraz z głową Trollicy. Wiem że ja zawsze robiłem tego questa bez zabijania Trolla.
 
ja też tą misje wykonuje nie zabijajać trolla, ale po wykonanej tej misji i misji z trollem lepiej zabić go,bo skóra fajnie się sprzedaje i jego jęzor także wilk syty i owca cała :p
 
Top Bottom