Seria komiksów o wiedźminie trafi do sprzedaży już w przyszłym roku!

+
http://www.gameskinny.com/077nk/the-witcher-comic-delving-delving-deeper-into-the-woods-with-rafal-jaki-and-nick-mcwhorter
Wywiad z Rafałem Jaki i Nickiem McWhorterem na temat komiksu. Premiera 19 marca 2014 r.
 
Dark Horse Comics ludzie!!!!
To mi w zupełności wystarczy. Oni wydają komiksy typu Alien, Predator, Terminator, Sin City... wymieniać dalej? Wysoki poziom gwarantowany.
 
Tak się zastanawiam...
Gdy powstawał komiks Parowskiego i Polcha, AS dość aktywnie współpracował z twórcami. Wymyślił im nawet motyw psychopatycznych wiedźminów Cechu Kota, którzy pojawiają się także w jego najnowszej powieści.

Ciekawi mnie teraz, czy twórcy nowej serii utrzymują choć telefoniczny/mailowy kontakt z autorem?
 
Wątpię. Komiksy mają być chyba formą promocji W3. Więc jeśli już, to raczej utrzymują kontakt z Redami, a nie z Sapkiem.
 
Wątpię. Komiksy mają być chyba formą promocji W3. Więc jeśli już, to raczej utrzymują kontakt z Redami, a nie z Sapkiem.
 
Jeśli tylko utrzymają klimat podobny do książek i nie zrobią z Geralta kogoś zupełnie innego, to jak najbardziej chętnie rzucę łaskawym okiem na komiksy, chcociaż raczej nigdy ich wielkim fanem nie byłem.
 
Ciekawość.
Jeśli zakupujemy w sklepie pudełkową grę o REDów, możemy później ją da darmo pobrać na GOGu. Czy podobnie mogłoby być z komiksami od DH? Kupujemy w sklepie, a w środku wydrukowany kod do pobrania w PDF-ie. Prosimy
 
SMiki55 said:
Ciekawość.
Jeśli zakupujemy w sklepie pudełkową grę o REDów, możemy później ją da darmo pobrać na GOGu. Czy podobnie mogłoby być z komiksami od DH? Kupujemy w sklepie, a w środku wydrukowany kod do pobrania w PDF-ie. Prosimy

I tym oto sposobem masz ciastko i zjesz ciastko ... bo taki kod można przecież odsprzedać. Wątpię, żeby wydawca był aż tak wspaniałomyślny :p
 
Wallace said:
[...] taki kod można przecież odsprzedać. [...]
Idąc tym tropem, to kod od Zabójców Królów upoważniający do uzyskania kopii zapasowej na GoG-u również można było opchnąć.

Gdyby te puzzle nie były w PDF-ie, tylko w wersji elektronicznej do układania przy pomocy myszy na monitorze komputera, to nie widzę jakichkolwiek przeszkód.
Z drugiej jednak strony nie każdy ma monitor 4K 60", żeby się na nim półtora tysiąca elementów dało układać...

Ed.
Teraz właśnie wyobraziłem sobie puzzle w PDF-ie formatu A4 z 1500 kawałków. Życzę miłego wycinania .
 
mbwrobel said:
Idąc tym tropem, to kod od Zabójców Królów upoważniający do uzyskania kopii zapasowej na GoG-u również można było opchnąć.

Ale żeby dostać ten kod musiałem przepisać kod ze swojej kopii Wieśka :) A jak w komiksie będzie kod na pdf.a to nic nie stoi na przeszkodzie rozerwać folie i sobie go przepisać :p
 
mbwrobel said:
Idąc tym tropem, to kod od Zabójców Królów upoważniający do uzyskania kopii zapasowej na GoG-u również można było opchnąć.

Gdyby te puzzle nie były w PDF-ie, tylko w wersji elektronicznej do układania przy pomocy myszy na monitorze komputera, to nie widzę jakichkolwiek przeszkód.
Z drugiej jednak strony nie każdy ma monitor 4K 60", żeby się na nim półtora tysiąca elementów dało układać...

Ed.
Teraz właśnie wyobraziłem sobie puzzle w PDF-ie formatu A4 z 1500 kawałków. Życzę miłego wycinania /> .
Ale jakie puzzle?
 
Szkoda tylko, ze współpraca z Panem Truścińskim nie została, w końcowym ekekcie zrealizowana, jego Geralt był naprawdę dobry, a teraz Geralt wyjdzie spod jakiejś masówki wydającej kiczowate Hellboye i inne padła... No, ale może się obroni zobaczymy.

PS: Znamy juz datę Polskiego wydania?
 
Ja nie do końca rozumiem zachwyty nad kreską Truścińskiego, która jest dla mnie odpychająca i obrzydliwa. Zdecydowanie bardziej wolę realistyczne komiksy, niż pseudoartystyczne bohomazy.
 
Top Bottom